Bağlama Büyüleri

1 Günde Bağlama Büyüsü Yapımı ve Etkileri

1 Günde Bağlama Büyüsü Yapımı ve Etkileri

Evlilikler, Beraberlikler ve ilk tanışma sonrası ayrılıklar meydana gelebilir, bunun için ise 1 günde bağlama büyüsü tercih edilir. Kimi insanlar hayatlarında olan insanların kıymetlerini ilişkileri boyunca anlamadıkları gibi kişinin kendisinden uzaklaşmasından sonra tekrar onu kazanmak için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır.  Bazı insanlar ise tam aksine kişinin çok daha fazla değer vermesi ve istediklerini yerine getirmesine nazaran sevdiği kişi ondan uzaklaşmaktadır.

 

1 Günde Bağlama Büyüsü Yapımı ve Etkileri
1 Günde Bağlama Büyüsü Yapımı ve Etkileri

1 Günde bağlama duası bu gibi sorunlar yaşayanlara çok hızlı bir şekilde yardımcı olacak olan büyü ritüeli olarak medyum hocalar tarafından sunulur. Peki, bağlama büyüsü bir gün içerisinde nasıl etki eder ve kişi size nasıl döner diye merak ettiğinizi düşünüyorum. Burada önemli olan husus medyum hocanın yapacağı işlemlerde çok etkili büyü ritüelini gerçekleştirmesi rahmani olan varlıklardan destekler alması sonucunda büyünün 1 gün içerisinde etki etmesi sağlamaktadır.

 

İnsanların merak ettikleri bir diğer konu ise 1 günde bağlama büyüsü yapımı ve etkileri nelerdir diye araştırmalar içinde olmalıdır. Bunun nedeni ise birden fazla site üzerinde bu gibi işlemlerin bireysel olarak evlerinde hazırlaya bileceklerini yazan yazılardan kaynaklanmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken büyüler asla bireysel olarak yapılacak işlemler olmamasıdır.

Bunun nedeni ise büyüler yapılırken farklı yazıtlardan okunması gereken okumaların olmasının yanı sıra Yüce kitabımız olan Kuran’ı kerimden ayetlere yer verilmesidir. Burada önemli olan konu işlemi gerçekleştirecek olan medyum hoca’nın kesinlikle işinde uzman olan birisi olmasıdır. Bunun sonucunda dikkate alınması gereken bir husus daha ortaya çıkmaktadır her medyumum diyen kişi medyum değildir.

 

1 Günde Bağlama Büyüsü Yapılışı

 

Büyülerin yapılışları, hazırlanışı ve gerekli olan materyallerin temin edilmesi ile gerçekleşecek olan işlemler olmasının yanı sıra bu işlemleri gerçekleştiren medyumun çok dikkatli ve titiz bir şekilde işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Yapılacak en küçük hata bile büyük sorunları beraberinde getirecektir. Budan ötürü çalışacağınız medyum bile önem teşkil edecektir. Yasin hocamız uzun almış olduğu eğitimler ve kendisini ileri seviyede geliştirmesi sonucunda yapmış olduğu işlemlerden %100 olumlu sonuçlar elde eden en çok tercih edilen medyum olmasını sağlamaktadır.

Dikkate alınması gereken konular hakkında sizlere kısa bir bilgi aktarmak istiyoruz. Büyüler alim insanlar tarafından aynı zamanda metafizik ilmi, Havas ismi ve hüddam ilimlerinden anlayan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bundan dolayı kesinlikle okumuş olduğunuz yazılara kanarak büyü yapmaya kesinlikle kalkışmayınız. Bunun nedeni ise elinizde olan bazı şeyleri de kaybetmenize neden olabilirsiniz.

 

Bir Günde Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar

 

Öncelikle sizleri uyarmak adına yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı istiyorum, Ülkemizde medyumluk adı altında vergi levhası olmayan kesinlikle maddi çıkarlarını gözeterek insanlarını dolandıran birçok kişi bulunmaktadır. Burada bu kişilerin isimlerini sıralamak çok doğru olmayacağı gibi sadece yazımızı dikkate alarak seçeceğiniz medyum hakkında iyi bir şekilde bilgi edinmenizi istememizden dolayı sizleri uyarmak istiyoruz. Sizlerin hem maddi hem de manevi olarak üzüntü içine girmenizi istemiyoruz.

 

Biraz yukarıda bahsettiğim gibi büyüler yapımında birçok bilgiye sahip olmasının gerektiğini sizlere açıklamıştık. Bunun nedeni ise tek bir büyünün olmaması ve yapılacak olan büyülerde farklı okumalar farklı yöntemler olmasından dolayıdır. Bunun için büyük bir bilgi birikimin gerektiği gibi işlemler sırasında eksik veya yanlış bir şeyin yapılmaması da önemlidir.  Burayı altını çizerek sizlere belirtmek istiyorum. Bir çok büyülerin yapımları esnasında ruhani varlıklardan yardımlar alınır, Bu yardımlar sayesinde uzun süre içinde tutacak olan büyü kısa bir zaman dilimi içinde gerçekleşir. Ruhani varlıklardan yardım alınırken dikkat edilecek olan diğer husus ise bu varlıkların işlem yaptıran ve yapılan kişiye musallat olmamasını sağlamaktır. Bunun için rahmani olan ruhani varlıklardan yardım alınması gerekmektedir.

 

Bağlama Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılmalıdır

Kimi insanlar büyüleri kendi evlerinde yapmak isterler bunun içinde bir medyum desteği alarak bağlama büyüsü ritüelini gerçekleştirmek için hazırlıklar yapılır. Eksiksiz olarak bağlama büyüsü ritüeli tamamlansa dahi bir medyum hocanın okuyacağı tılsımlı sözler olmadığı sürece bu büyünün tutmayacağı bilinir. Bundan dolayı büyü ritüelleri medyumlar tarafından yapılan bir işlemdir. Bağlama büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek veya üzerinizde bir bağlama büyüsü olduğunu düşünerek bundan kurtulmak istiyorsanız Yasin hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Acısı Çekenlerin Yaptırması Gereken Büyüler; ilginizi çekebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir