Bağlama Büyüleri

1 Günde Etkili Bağlama Büyüsü Yapımı

1 Günde Etkili Bağlama Büyüsü Yapımı

1 Günde etkili bağlama büyüsü yapımı konusu merak edilen ve çok araştırılan bir konu olarak karşımıza çıkan bir büyü ritüelidir.  Bağlama büyüleri etkili ve kalıcı etkilere sahip uygulamalardır, Tabi bunu güçlü hale getirmek için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Unutulmaması gereken bu gibi büyülerin tek başınıza yapmamanızdır bunun neden büyülerin yapımı esnasında ciddi bilgiler gerektiği gibi okunacak olan gizli ilimlere bağlı İbrahim’ce yazıtlar bulunmaktadır.

1 Günde Etkili Bağlama Büyüsü Yapımı
1 Günde Etkili Bağlama Büyüsü Yapımı

Bunun için internet ortamında bulmuş olduğunu veya okumuş olduğunuz bir bağlama büyüsü bilgilerine dayanarak işlemler gerçekleştiren insanlar sonuç olarak işleri daha kötü bir hale getirdikleri gibi, kimi zaman ise çok daha kötüsü olan metafizik varlıkları kendilerine musallat olmasına sebep olmaktadırlar. Bu nedenle büyü yapımlarını uzman olan medyum hocalardan destek alarak gerçekleştirmeniz sizler için daha iyi olacaktır.

 

Yasin Hoca ve 1 Günde Etkili Bağlama Büyüsü

 

Bağlama büyüleri normal şartlar altında gerçekleştiği zaman büyünün etki süreci 7 gün içinde kendisini göstermeye başlayarak 41 gün sonra tamamen kişiyi etkisi altına almaktadır. Bir günde etkili bağlama büyüsü ise bunların içinde en hızlı bir şekilde icra edilen bir büyü yöntemidir. Bu yöntem birçok yönden uzmanlık gerektiren ve ruhani varlıklardan yardımlar alınarak gerçekleştirilen büyülerden bir tanesidir. Etkisi 24 saat içinde büyünün yapıldığı kişiyi etkisi altına alarak büyü yaptıran kişiye bağlanmasını sağlamaktadır.

 

Birçok medyum bu işlemi gerçekleştirdiğini beyan etmektedir lakin bu gibi işlemleri yapmak için kişinin havas ilimleri, vefk işlemleri, metafizik ilmi, İbrahim’ce okunacak olan kelimeleri de bilmesi gerekir. Bir günde bağlama büyüsünün gerçekleşmesi için kesinlikle her şeyin eksiksiz bir şekilde yapılması gerektiğinde unutmamak gerekmektedir. Eksik olan tek bir okuma veya yanlış telaffuz edilecek tek kelime her şeyi alt üst edebilir.

 

Büyü Yapan Medyumlar

Günümüzde o kadar çok medyum var ki kimin gerçek kimin sahtekâr olduğunu anlamak oldukça zordur. Gerçek bir medyum bulmak için ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin medyum adı altında sırf maddi çıkarlarını gözeten kişiler tarafından dolandırıldıklarını bilmekteyiz. Medyumluk her kişinin yapacağı bir iş değildir medyumluk kişiye ya doğuştan verilen bir kabiliyet ya da kendisini uzman olan medyum hocaların yanında almış oldukları eğitimler ve el almaları sonucunda gerçekleşir.

 

Bu nedenle herhangi bir büyü yapımında büyü seçiminiz kadar medyum seçiminizde önemlidir. Yasin hoca kendisini bu konuda uzman olan medyumlar ile çalışarak ve onlardan almış olduğu dersler sayesinde gün geçtikçe kendisini geliştirmiş olan yapmış olduğu işlemlerde %99 başarılar elde etmiş bir hocamızdır. Kendisine sadece bağlama büyüsü alanında değil yaşamış oldukları farklı sorunların çözümleri için gün içinde yüzlerce kişi tarafından aranmaktadır.

1 Günde Etkili Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

 

Bağlama büyüsü genel olarak evli olan çiftlerden bayanların sıklıkla tercih etikleri büyülerden bir tanesidir. Bunun nedeni ise eşlerinin onları aldatmaması ve onlara daha fazla bağlı olmasını istemesinden kaynaklandığı gibi bazı hayat şartlarında yaşanan olumsuz şeylerde eşlerin bir birinden uzaklaşmasına aralarındaki bağın kopmasına neden olabilir. Bu durumda bağlama büyüsü yapan hocalardan destek alınarak bunun daha güçlü hale getirilmesi sağlanır. Her hoca bağlama büyüsü yapabilir mi? Sorusu ile çoğu zaman karşı karşıya kalmaktayız bunun nedeni ise her hocanın her medyumun bağlama büyüsü yapamayacağından kaynaklanmaktadır. Bağlama büyüleri ciddi ilim sahibi olmayı gerektiren bir büyü ritüeldir.  Birçok hoca bağlama büyülerini rahmani olarak gerçekleştirir büyüden ziyade yüce kitabımız Kuran’ı kerimden faydalanarak bağlama duasını gerçekleştirirler.

 

Bağlama Büyüsünün Kişide Yaratığı Etkiler

 

Merak edilen ve araştırılan bir konu da bağlama büyüsünün kişi üzerinde yaratığı etkilerdir. Bu etkiler genel olarak şu şekilde sıralana bilir tabi bu sıralama kişiden kişiye değişiklikler de göstere bilir.

  • Bağlama Büyüsü yapılan kişi Sizinle sürekli yan yana olmak ister
  • Gözü sizden başkasını görmez ve hayatının odak noktası siz olursunuz
  • Aldatma eğiliminde olanlar bu eğilimden vazgeçer ve sadece sizinle olur

Bağlama büyüsü sadece mutluluklarını kurtarmak amacı ile kimi zaman tercih edilmez. Kimi art niyetli insanlar kocanızda, karınızda, nişanlınıza karşı duymuş olduğu platonik aşkını gerçekleşmesi amacı ile bağlama büyüsü ile kendisine sevdiğiniz insanı bağlamak ister. Büyüye maruz kalan eşiniz veya sevdiğiniz sizden uzaklaşarak büyü yaptıran kişiye bağlanır. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kaldığınız zaman Yasin hocamız ile iletişime geçerek büyü bakımları yaptıra bilirsiniz. Eğer bir büyü yapıldı ise hocamız bu büyüyü kısa zaman içinde bertaraf edecektir.

 

En Etkili Bağlama Büyüsü Belirtileri: ilginizi çekebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir