Bağlama Büyüleri

11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır

11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır

11 düğüm büyüsü bir bağlama büyüsü olarak yapılan işlemlerden bir tanesidir. Bu işlem ip üzerine atılan düğümler esnasında okunan büyülü sözcükler ile yapılan ve etkisi hızlı bir şekilde görülen etkili büyüler sınıfında yer almasına neden olmuştur. Halk arasında düğüm büyüsü ip büyüsü olarak ta bilinen ama sırları geçmişe dayanan bir büyü ritüeli olduğunu da belirtmekte fayda olduğunu söylemeliyiz.

11 Düğüm Büyüsü
11 Düğüm Büyüsü

İlişkilerde kimi zaman ayrılıklar kaçınılmaz bir hal alırken ayrılmak istemeyen kişiler veya sevdiği insanı kaybetmek istemeyen bireyler elinden geleni yapmaktadır. Yapmış olduğu şeylerde başarısız olduklarında ise sevdiklerini kaybetmemek adına büyülere başvurmaktadırlar. Bu gibi büyülerin yapımı esnasında uzaman olan kişilerden destek alınması gerektiğini unutmayınız.

11 Düğüm büyüsü nasıl yapılır konusunda net bir bilgi paylaşımı olmasa da birçok site farklı bilgiler aktarmakta olduğunu görmekteyiz. Bunun nedeni ise kulaktan dolma bilgiler ile bu gibi paylaşımları yapmış olmalarından kaynaklanmaktadır.

Öncelikle 11 düğüm büyüsü hakkında detaylı bir anlatım yapmak istiyorum bu büyü ritüeli çiftler arasında yaşanan bağlılık sorunlarını çözmek için yapılan ve etkileri oldukça yüksek olan bir büyüdür.  Bu büyü yapımında kesinlikle işinde uzman olan ve kendisini birçok konuda geliştirmiş olan medyum hocadan destek alınarak yapılması gerekir.

Birçok insan 11 düğüm büyüsünün sadece çiftler arasında yaşanan bağlılık sorunlarının giderilmesi için yapıldığını düşünmektedir, aslında bu büyü farklı amaçlar dâhilin de yapıldığını da bilmekteyiz.

11 Düğüm Büyüsünü Kimler Yaptıra Bilir

 

Yaşamımız boyunca çiftler veya aile bireyleri arasında gelişen en önemli şey bağlılık ve sevgidir. Bunlar zaman ve yaşanmış olan bir takım sorunlar nedeni ile azalmalar göstereceği gibi 3. Şahıs kişilerin etkilerine maruz kalarak bunların sizlere yaptırmış oldukları büyülerin neticesinde bağlılık ve sevgi duyguların azalmasına sebep olan büyülere maruz kalınabilir. Bu gibi durumlar karşında sizlere veya sevdiğiniz insanlara yapılmış olan büyünün tespit edil bozulması akabinde ise 11 düğüm büyüsü ile bağlılık sorununu çözümü sağlanabilir.

Evli veya birlikte yaşayan çiftlerin aralarında bir anda beliren soğukluk nedenleri baş gösterdiğinde sorunun ne olduğunu anlamak önem teşkil edebilir. Bu sorunlar sizden veya karşınızda olan kişiden kaynaklanamadığını his ediyor iseniz bir soğutma büyüsü ne veya ayırma büyüsü ne maruz kaldığınız belirtisi olduğunu anlamanız mümkün hale gelecektir.

Tüm bunların yanı sıra kimi zaman istemsizce partnerine eşine kötü sözler söyleyerek bu bağlılıkların kopmasında neden oluna bilinmektedir. Bu gibi durumlar söz konusu olduğu zaman ise alternatif olarak dil bağlama büyüsünden faydalanarak bu gibi kalp kırıcı etkilerden uzaklaşmanızı sağlayacaktır.  Dil bağlama büyüsü oldukça etkili olan büyüler arasında yer alır ve hızlı bir şekilde büyü yapılan kişide etkilerini gösterir.

 

11 Düğüm Büyüsü Etkileri

Unutmamız gereken konu yaşamış olduğumuz ilişkilerin tek taraflı olmadığı, karşılıklı olduğunu bilmemiz gerektiğini hatırlamanız gerekir. Yaşamış olduğumuz bağlılık sorunlarının sadece karşıdan kaynaklı olduğunu düşünmemiz sizleri yanlış yolla sevk edebilir, bu nedenle iyi bir şekilde düşünmek gerekir. Eğer sorun sadece karşınızdaki insandan kaynaklanıyor ise 11 düğüm büyüsü yaptırıla bilir ve bu büyünün etkileri şu şekilde sıralanır.

  • Yaşamış olduğunuz bağlılık sorunlarını yok olur
  • Aranızda yaşamış olduğunuz sevgi ilk gün gibi taze bir hale gelir
  • Aranızda olan saygı seviyesi yükselir
  • İşlem yapılmış olan kişi sizden başkasını görmez sadece size bağlı kalır
  • İletişimde yaşamış olduğunuz sorunlar kaybolur
  • İlgi sorunları sonlanır ve size olan ilgisi artış gösterir
  • Güven, Sadakat, Dürüstlükte beraberinde gelir.

 

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi bu büyü sadece çiftler arasında yapılan bir işlem değildir. İş konusunda sorun yaşayanlar okul konusunda sorun yaşayanlar içinde yapıla bilir. Bu sayede işe gidecek olan kişinin işine karşı bağlılığı artar aynı şekilde okuldan kaçan birçok okula olan sevgisi ve bağlılığı artış göstererek derslerinde başarılar elde etmesini sağlar.

Unutmamanız gereken önemli bir konu var, eğer 11 düğüm büyüsü yanlış yapılırsa yaptıran ve yapılan kişilerde büyük sıkıntıları beraberinde getirir. Bundan dolayı büyü ritüelini yapan kişinin kesinlikle işinde uzman olan bir medyum hocadan destek alınarak yapılması gerektiğini göstermektedir. Olumsuz şeyler ile karşılaşmak istemiyor ve yaşamınızı güzel bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız Yasin hocamızdan destek alarak yaşamış olduğunuz sorunların çözümüne kavuşa bilirsiniz. Hocamız ilim irfan sahibi olması ile birlikte kendisine başvuran kişilerin sorunlarını ortadan kaldıran sevilen ve en çok tercih edilen kişiler arasında yer almasını sağlamaktadır.

 

 Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi; ilginizi çekebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir