Bağlama Büyüleri

11 Düğüm Büyüsü Yapılışı ve Etkileri

11 Düğüm Büyüsü Yapılışı ve Etkileri

11 Düğüm Büyüsü Yapılışı ve Etkileri; Arkeolojik eserlerde, insanoğlunun hayatında büyünün daima var olduğu görülür. Sihir ve büyünün tarihi, M.Ö. binlerce yıl geriye dayanmaktadır. Türk toplumunda insanların, genellikle “hoca”  veya “medyum hoca” lakabıyla anılan kişilere ve büyüye başlarına gelmiş olan sorunlara çözüm ve işlerini yoluna koymak, bir kişiyi bir başka kişiye bağlamak, aşık etmek ve daha birçok sebeple başvurdukları görülür. Ak büyü kategorisindeki 11 düğüm büyüsü, en yaygın olarak başvurulan büyülerdendir.  Bu büyü, aşk ve sevgi büyüleri arasındadır. Bu büyünün amacı, bir kişiyi bir başka kişiye bağlamaktır.

11 Düğüm Büyüsü
11 Düğüm Büyüsü

Sıklıkla araştırılan büyüler arasında yer alan ve iplik büyüsü olarak da bilinen 11 düğüm büyüsü genellikle karşılıksız seven, ayrılmış veya terkedilmiş olup yeniden sevdiği kişiye kavuşmak isteyen, sevdiği kişinin ilgisinin azalmış olduğunu gören, sevdiği kişinin de kendisini sevmesini isteyen kişilerce yaptırılmaktadır.

Kocanın veya evdeki eş dışında bir başkasına ilgi duymaması, eşin eve bağlanması, kadının veya kocanın evden dışarı çıkmaması ve sürekli eşine ilgi göstermesi, çiftler arasındaki ilişkinin güçlenmesi, çiftler arasındaki bağlılığın artması amacıyla da yapılan bu büyü, geniş kitlelerce en çok benimsenen büyüler arasındadır.

11 düğüm büyüsü, iki kişiyi birleştirmek veya iki kişinin arasını düzeltmek, aradaki bağı güçlendirmek maksadıyla bir başkası tarafından da yaptırılabilmektedir. 11 düğüm büyüsü yapılışı ve etkileri, oldukça merak konusudur. Büyüye inanalar için düğüm büyüleri, büyüler içindeki en güçlü ve etkili büyülerdir. 11 düğüm büyüsü, uzmanı tarafından yapıldığı takdirde uzun yıllar boyunca etkisini gösterir. Ve uzun yıllar, bu büyünün olumlu etkileri görülmeye devam eder.

11 düğüm büyüsü, hem duygu hem de düşüncelerde gözle görülür bir yoğunluk yaşanmasına neden olur. Kendisine büyü yapılan kişi,  kendisinde bu belirtilerin oluştuğunu fark edebilir ancak buna bir anlam yükleyemez.  Öncelikli olarak çiftler arasındaki birlikteliğin uzun yıllar boyunca sürmesine yardımcı olan 11 düğüm büyüsü yapılışı sırasında ip kullanılmaktadır.

İp seçiminde, renk seçimi çok önemlidir ve renge büyüyü yaptıran kişi karar verir. Kişi, ip seçerken niyet etmeli ve renklerin anlamını bilmelidir. Renklerin anlamını bilmeyenlere gidilen medyum veya uzman hoca yardımcı olur. Bununla birlikte, kalın ip kullanılması idealdir. 11 düğüm büyüsü ile amaçlanan aşık etmek ise kırmızı ip kullanılması gerekir.

11 Düğüm Büyüsü Yapılışı Püf Noktaları

11 ip büyüsü mutlaka uzman bir hoca veya bir medyum tarafından yapılmalıdır. 11 düğüm büyüsü yapılışı sırasında, kesinlikle dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu büyüde ipin yanında kullanılmak üzere büyü yapılacak kişinin saç teli veya kılı, tırnağı, kanı ya da şahsi bir eşyası gerekmektedir. Sessiz ve karanlık bir odada ipe 11 düğüm atılarak yapılması gereken büyüde izlenen adımlar şu şekildedir:

  • Saç teli, tırnak veya kan ılık suya konularak bir gece boyunca bekletilir.
  • Bir gece bekletilen suya, kullanılacak ipin bir ucu sokulup geri çıkartılır.
  • Daha sonra birbirine bağlanacak kişiler için iyi niyette bulunularak ipin bütün uçlarına düğüm atılır.
  • İp kurutularak toprağa gömülür.

11 Düğüm Büyüsü Bozma Nasıl Yapılır?

Her şeyden önce, etkisi oldukça yüksek olan 11 düğüm büyüsü yaptırırken de bozdururken de kişi, verdiği karar konusunda emin olmalıdır. Tıpkı yapılışında olduğu gibi 11 düğüm büyüsü bozmada,  uzman hocalar veya medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Bu türlü büyülerin evde tek başına yapılmaya veya bozulmaya çalışılması, farklı bir etki veya tehlikenin ortaya çıkmasına neden olabilir. 11 düğüm büyüsü bozmak için tıpkı yapılışında olduğu gibi iple birlikte büyü yapılan kişinin saç teli veya kılı, tırnağı, kanı ya da şahsi bir eşyası istenmektedir. Malzemelerin kolay temin edilebildiği 11 düğüm büyüsünün uzman medyum hoca tarafından çeşitli ritüellerle bozulmasının ardından, büyü etkisi altındaki kişi kısa bir süre sonra etkiden kurtularak eski yaşamına geri döner.

11 Düğüm Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Dürüstlük, sadakat ve güveni de beraberinde getiren 11 düğüm büyüsünün etki etme süresi büyüyü yapan kişiye olduğu kadar çiftlere ve ilişkinin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte, uzman medyum hocalar büyünün etki süresinin genellikle 5 yıl olduğunu söylemektedir. 11 düğüm büyüsünün 5 yıldan daha uzun süre de etki ettiği görülmektedir. Medyumlara en çok sorulan sorular arasında, 11 düğüm büyüsünün belirtilerinin neler olduğu gelmektedir.

Büyü yapılan kişinin gözü, eşi veya sevdiği dışında kimseyi görmez. Hatta hiçbir karşı cinsi görmemeye bile başlar. Olumlu bir amaç için yaptırılan bu büyüde, büyü yapılan kişide önce halsizlik ve yorgunlukla birlikte duygu değişimi durumu gözlemlenir. Kişinin davranışlarında hızlı bir değişim yaşanır. Olumsuz duygular değişir ve bunların yerini anlamlı ile güzel duygular alır. 11 düğüm büyüsünün nadir de olsa bereket ve kazancın artması amacıyla ticaret için yapıldığı da görülmektedir.

Okumalısın: Rızık Bağlama Büyüsü Nedir?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. şule sertel dedi ki:

    yakın zaman da yasin hocam ile aşk büyüsü çalışması yaptık. Benden ayrılıp gözümün önünde başka biriyle birlikte olmaya başlayan eski sevgilim için aynı iş yerinde çalışıyorduk birde hayatım karardı. Yasin hocam 4 günde sonuç alırsın demişti ama ne yalan söyleyeyim pek inanmadım. 3. günün akşamında ofisin önünce arabasıyla beklerken buldum yemeğe gittik pişman olduğunu söyledi defalarca özür diledi. Affetmedim henüz ama Yasin hocamın işlemi sayesinde oldu .. süründürme sırası bende şimdi..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir