Aşk Büyüleri

24 Saatte Aşk Büyüsü

24 Saatte Aşk Büyüsü

24 saatte aşk büyüsü, kör kütük aşık eden ritüeller arasındadır. Kişi, duygularının esiri olur ve büyüyü yaptıran kişiden vazgeçemez. Kısa süre içerisinde büyük etki gösteren bu büyü, genellikle ömür boyunca sürer. Bir takım malzemelerin temin edilmesiyle uygulanan işlemler, beyaz büyü olarak nitelendirilir. Yani bir zararı yoktur, aksine sevenlerin kavuşmasını sağlar.

Geçmişten günümüze kadar uygulanan bu işlemler, evliler de dahil olmak üzere sevdiğiyle muhabbetini arttırmak isteyenler, platonik aşkını gerçek aşka dönüştürmek isteyenler, evlenmek ya da barışmak isteyenler tarafından yaptırılır. Uzman bir hoca tarafından uygulanması şarttır. Aksi taktirde ters tepebilir ve istenmeyen sonuçlara sebep olabilir.

Aşk Büyüsü Nedir?

24 Saatte Aşk Büyüsü
24 Saatte Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, çiftlerin birbirine bağlanmasını sağlayan ritüelleri içerir. Adından da anlaşıldığı gibi; aşkı güçlendirir. İşlemler tamamlandıktan çok kısa süre içerisinde belirtiler ortaya başlar ve kişi, duygularını kontrol edemez hale gelir. Aşk düşünceleri artar, büyüyü yaptıran kişiyi istemsiz şekilde özlemeye başlar. Bu his o kadar güçlüdür ki, arada kırgınlık ve küskünlük olsa dahi görmezden gelinir.

Kişi, gururunu ve tüm olumsuzlukları hiçe sayarak sevgisinin peşinden gitmeye başlar. 24 saatte aşk büyüsü, gün içerisinde etki gösterir ve ömür boyu bu etki devam eder. Çiftler beraber değilse, yıldırım hızıyla ilişki ilerler ve evlilik kararı alınır. Bu ritüelin en belirgin özelliği, hızlı şekilde yapılıp en hızlı şekilde sonuç alınmasıdır. Tesirli ve güçlü bir büyüdür, ilimli ve bilgili hocalar tarafından yapılması şarttır.

1 Günde Aşk Büyüsü

1 Günde aşk büyüsü, geçmiş dönemlerden bu güne kadar sıklıkla başvurulan bir ritüeldir. Aşıkları birleştiren bu güçlü işlemler, aradaki soğuklukları da ortadan kaldırır. Evli olanlar daha bağlı olur, ayrı olanlar birleşir, platonik aşıklar beraber olurlar. 24 saatte etkisini gösteren aşk büyüsü çeşitleri; birden fazla fazilete sahiptir. 1 günde aşk büyüsü etkileri şu şekilde sıralanabilir;

 1. Büyünün ilk tesir ettiği saatlerde kişilerin iradeleri birden değişir. İradeleriyle beraber düşünceleri de değişmeye başlar.
 2. Düşünce yapıları ve zihinleri, dış etkilerden kolaylıkla etkilenebilir. Bu esnada aslında sizi sevdiklerini, özlediklerini ya da sizsiz yapamadıklarını hissederler.
 3. Büyüyü yaptıran kişiyi düşünür, günün büyük kısmını ona odaklanarak geçirir. Zaman ilerledikçe aklından çıkmamaya başlar.
 4. Kısa süre sonra, kalbi aşka tamamen açık olur. O kişiye karşı bağlılık göstermeye başlar.
 5. Hayatında artık büyüyü yaptıran kişi dışında kimse olmaz. İşi, aileyi, arkadaşlarını veyahut bir başkasını düşünemez.
 6. Tamamen aşık olur, zihni tamamen büyüyü yaptıran kişiyle dolup taşar.

24 Saatte Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

24 saatte aşk büyüsü yapımı, hocanın bilgeliği ve tecrübelerine göre değişiklik gösterir. Ek olarak yapım esnasında sizin beklentileriniz, istekleriniz ve hayalleriniz de ritüelin şeklini değiştirir. Hoca sizinle görüştükten sonra, hangi tılsımın yapılacağına karar verir. Genellikle bu büyüler ömür boyunca etkisini sürdürmektedir.

24 saatte aşk büyüsü nasıl yapılır süreci şu şekilde işlemektedir;

 1. 24 saatte aşk büyüsü yapılacak kişinin bilgileri alınır. (Anne adı, doğum tarihi, kişinin adı)
 2. İstekleriniz ve beklentileriniz sorulur.
 3. Ne kadar süre boyunca kalıcı olmasını istediğiniz öğrenilir.
 4. Tılsım öncesinde koruma çemberi açılır.
 5. İşlemler uygulanmaya başlanır.
 6. Kısa süre sonra işlem tamamlanır, kişi etkilenmeye başlar.

24 saatte aşk büyüsü yapılmadan önce yapılacak kişinin adı, anne adı, doğum tarihi gibi bazı kişisel bilgiler talep edilir. Bu, kişinin tamamen etkilenmesi için gereklidir. Ardından işinin ehli olan hoca, gerekli malzemeleri de temin ederek; sizin isteklerinize uygun şekilde tılsımı uygulamaya koyar. Birkaç saat süren işlem sonucunda büyü yapılan kişi, size karşı ilgi duymaya direkt başlayacaktır.

24 Saatte Aşk Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

24 saatte aşk büyüsü yapan medyum hocalar, mutlaka alanında uzman olmalıdır. Aksi taktirde büyü ters etki gösterebilir. Bu da istenmeyen sonuçlara sebebiyet verir. Alanında uzman, ilmiyle birçok derde deva olan hocamızla iletişime geçerek 1 gün içerisinde isteklerinize ve hayallerinize kavuşabilirsiniz. 24 saatte aşk büyüsü yapan medyum hocalar arasında en başarılı işlemleri gerçekleştiren hocamız; kısa süre içinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecektir.

Büyü Bozan Dualar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir