Aşk Büyüleri

24 Saatte Etkisini Gösteren Aşk Büyüsü Çeşitleri

24 Saatte Etkisini Gösteren Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüsü çeşitleri, hızlı tutan ritüeller olarak bilinir. 24 saatte etkisini gösteren aşk büyüsü çeşitleri gerçek bir ilim ve bilgi gerektirir. Yapılan kişi, 1 gün içerisinde kör kütük aşık hale gelir. 1 günde aşık eden dua ve büyü sayesinde sevdiğiniz insanın kısa süre içerisinde kör kütük aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgili bir hocayla beraber okuyacağınız aşık etme duası ve diğer ritüel unsurları; ömür boyu kalıcılığını koruyabilecek güçtedir. Bir kere yaptırdıktan sonra bir ömür sevdiğinizle beraber olabilirsiniz. İyi niyetli beyaz büyü çeşitleri olarak bilinen bu ritüeller, eski sevgiliden eşe, eşten platonik aşka kadar etkilidir. İstediğiniz herkesi kendinize bağlayabilirsiniz. Ek olarak erkekler sevdiği kadına, kadınlar ise sevdiği erkeğe uygulayarak evlenebilir, ayrılarsa geri dönmesini ve bağlı kalmasını sağlayabilir. Bu içeriğimizde sizin için 24 saatte etkisini gösteren aşk büyüsü çeşitleri ve 1 günde yapılan aşk büyüsü konularına değindik. Detaylı bilgi almak için ilim sahibi olan hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

24 Saatte Etkisini Gösteren Aşk Büyüsü Çeşitleri
24 Saatte Etkisini Gösteren Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüsü çeşitleri, yapılacak olan kişinin psikoloji, maddi ve sosyal durumu, yaşı ve yaptıran kişiyle yakınlığına göre değişiklik gösterir. 50’nin üzerinde aşk büyüsü türü vardır. Geçmişten günümüze kadar milyonlarca kişi tarafından uygulanan ritüeller, sevilen kişiye kavuşmak, bağı kuvvetlendirmek, eve ve kendine bağlamak, barışmak için yapılır. Aşk büyüleri genelde Vekf, dualar ve muskalar ile yapılmaktadır. Hüddam, havas ve ledün gibi ilimleri bulunan bilgili hocalar, garantili aşk büyüsü yapabilmektedir. Bunun yanı sıra aşk büyüleri şu şekilde sıralanabilir;

 1. Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü,
 2. Kilitle yapılan aşk büyüsü,
 3. Kağıt yakarak bağlama ritüeli,
 4. İplik ve düğümler ile yapılan 41 düğüm büyüsü,
 5. Saç teliyle tesir eden aşk büyüsü,
 6. Toprağa gömerek gerçekleştirilen ritüeller,
 7. Tırnak, saç, fotoğraf ile yapılan büyüler,
 8. Vefk ile yapılan ritüeller,
 9. Hayvan organlarıyla yapılan kara aşk büyüleri,

Hızlı Tutan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hızlı tutan aşk büyüsü tarifi, büyünün türüne göre değişiklik gösterir. Fakat bilmeniz gerekir ki, kısa süre içerisinde uygulanan tüm büyüler ve ritüeller; büyük bir manevi güç gerektirir. Bu büyüleri yapmak, her hocanın harcı değildir. Gerçekten bilgisi olan ve ilme sahip olan hocalar yapabilir. Üstelik kullanılan tılsımlar da oldukça tehlikelidir. Bu sebeple tek başınıza kesinlikle yapmamalı, bilgili bir hocadan yardım almalısınız.

İşinin ehli olan hocalar, sizi güvene alarak işlemleri gerçekleştirir. Herhangi bir koruma olmadan, deneyimsiz ve bilgisiz şekilde hızlı tutan aşk büyüsü yapmaya çalışırsanız, çok yüksek ihtimalle zarar görürsünüz. Zira bu büyüler yüksek tesirli tehlikeli büyülerdir. Büyünün ters dönme ihtimali çok yüksektir. Ömür boyunca vereceği hasarları taşırsınız. Ek olarak kötü varlıklar size musallat olabilir. Bu sebeple uzman bir hocayla çalışmanız büyük önem taşır. İlim ve bilgi sahibi hocamızla iletişime geçerek hayallerinize kısa süre içerisinde ulaşabilir, amacınızı gerçekleştirerek sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

1 Günde Yapılan Aşk Büyüsü, 24 Saatte Etkisini Gösteren Aşk Büyüsü Çeşitleri

1 günde yapılan aşk büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilir, evlilik yolunuzu açabilir ya da eşinizi eve bağlayabilirsiniz. İlim sahibi olan medyum ve hocalar, hayallerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirir. 24 saatte etkisini gösteren aşk büyüsü çeşitleri için yüksek enerji ve derin bilgi gerekir. Aksi taktirde büyü tutmaz. Ek olarak yanlış bir işlem yapılırsa, yanlış kişi aşık olabilir ya da büyü size dönebilir.

24 Saatte Etkisini Gösteren Aşk Büyüleri, 24 Saatte Etkisini Gösteren Aşk Büyüsü Çeşitleri

24 saatte etkisini gösteren aşk büyüleri, büyük faydalar sağlar. Sevenlerin kavuşmasını sağlar, aralarındaki muhabbeti ve iletişimi arttırır. Mutluluk sağlar ve hayırlı şekilde evliliğe gidilir. 1 günde yapılan aşk büyüsü faydaları şu şekilde sıralanabilir;

 1. Büyü yapılan kişinin ilgisi ve sevgisi artar,
 2. Sizden başka bir şey düşünemez hale gelir,
 3. Bir başkasıyla kesinlikle olamaz,
 4. Sevgili olanlar evlilik hayali kurmaya başlar,
 5. Evli olanlar eşlerine daha çok bağlanır, ilgisi artar,
 6. Evi terk eden eş, büyük bir pişmanlık ve aşkla geri döner,
 7. Sadece büyüyü yaptıranı düşünür, bir başkası aklına gelmez.

Tüm bu etkilerden yararlanmak için değerli hocamızla iletişime geçebilir, hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Geri Getirme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir