Geri Getirme Büyüleri

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Giden sevgiliyi geri döndürme büyüleri kategorisine giren 3 günde geri getirme büyüsü pek çok insan tarafından araştırılıyor. Eski tarihlerden beri hayatımızda olan bu büyü geri döndürme büyüleri arasında ilk sıralarda yer alır. Büyü sevgililer, nişanlılar, evliler için kullanılır. Aşık etme büyüleri ile karıştırılmaması gerekir. Büyünün bu kadar sıklıkla tercih edilme nedeni ise kısa sürede sonuç vermesidir. Yazımızda üç günde geri getirme büyüsü hakkında detaylı olarak bilgi vereceğiz.

Üç Günde Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir
3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir

Gerek erkekler gerekse kadınlar tarafından yaptırılabilen en etkili 3 günde geri getirme büyüsü yaptırmak için öncelikli olarak güvenilir bir medyum bulmak şarttır. İlim sahibi bir hocayla çalışmak büyünün net sonuç vermesi açısından önem taşır. Öteki alem konusunda bilgi sahibi olmayan hiç kimse büyü yapamaz. Bu nedenle asla kendi başınıza büyü yapmayı denememeniz gerekir. Nasıl doktor olmadan ameliyata giremiyorsanız; bu işi de konu hakkında yıllarca deneyim kazanmış hocalara bırakmalısınız. İşleme başlamadan çalışılacak medyuma büyünün kime yaptırılacağı, yaşanan olaylar eksiksiz anlatılmalıdır. Bu sayede yapılacak uygulamalar, kullanılacak malzemeler, okunacak tılsımlı sözler belirlenir.

 • Üç günde geri getirme büyüsü için büyü yaptırılacak kişinin ve büyü yaptıran kişinin resimleri ve kişisel birer eşyası istenir.
 • Olay örgüsüne göre okunacak tılsımlar ve dualar hazırlanır. Bazı durumlarda medyumlar büyü yaptıran kişiye de dualar verebilir. Bu dualar sıralamaya göre ve dikkatli okunmalıdır. Aksi taktirde büyünün tutmaması, daha sıkıntılı bir süreçle karşılaşma gibi durumlarla karşılaşılır.
 • Büyünün yapılması için resim ve kişisel eşyalar dışında safran, kırmızı gül, tırnak, saç gibi belli büyüsel malzemeler de istenecektir.
 • Yapılan işlemin bitmesinin ardından hazırlanan malzemenin duruma göre kişiye yedirilmesi, içirilmesi, kıyafetine dikilmesi ya da kişinin yaşadığı yerin yakınına gömülmesi istenir. Hatta bu bazen evinin içi bile olabilir.
 • Çalışma esnasında diğer alemden varlıklardan yardım alınacağı için

Karanlık bir ortamdan yararlanılır. Öteki alemden varlıklar aydınlık ortamlara girmezler.

 • Çalışma sürecinde aynalar ve mumlarla ortam loş hale getirilirken; kâğıda ya da yere semboller çizilir.

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Belirtileri

Kısa sürede etki eden bu büyünün belirtileri olay örgüsüne, kişinin inancına göre değişiklik gösterebilir. Kısaca büyünün yaratacağı belirtiler şöyledir:

 • Kişi büyü yaptıran kişiyi sık sık düşünmeye başlar. Nasıl olduğunu, neler yaptığını merak eder.
 • Büyü yaptıran kişiyi sıklıkla rüyalarında görür.
 • Normal şartlarda özlemediği kadar özlediğini hisseder.
 • Eğer bu sürede hayatına biri girmişse içinde ona dair bir şey kalmaz.
 • Kendi yaptığı hatalarla yüzleşir. Karşı tarafa ne kadar haksızlık yaptığını görür.

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Çok etkili üç günde geri getirme büyüsü noktasında 2 açıdan bakmak gerekir. Büyü yaptıran kişide büyü sonrası bir rahatlama görülmeye başlar. Eşinin ya da sevgilisinin etrafında pervane olması; ona karşı normalden çok daha hassas olması kişinin kendine duyduğu özgüveni artırır. Bu duruma büyü etkisindeki kişi açısından baktığımızda kişinin karşıya duyduğu sevginin artmasıyla beraber olumsuz pek çok etkilerinin de olduğu görülür. Bu etkilere halsizlik, ruhsal değişim, öfke kontrolsüzlüğü, durup dururken ağlamalar, halüsinasyonlar örnek olarak verilebilir. Bunun yanında kaybetme korkusunun verdiği fazla sahiplenme duygusu kişide kontrolsüz kıskançlık yaratabilir.

Üç Günde Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün bozulması için medyum desteği şarttır. Kendi başınıza internetten yapılan araştırmalarla büyü bozmaya çalıştığınızda geri dönüşü olmayan sıkıntılarla karşılaşma ihtimalini göze almalısınız. En etkili 3 günde geri getirme büyüsü bozulma sürecinde en önemli faktör sabırdır. Süreçte tıpkı yapılışı gibi dualardan, tılsımlı sözcüklerden destek alınır. Zahmetli bir süreç olan büyü bozdurma süreci sonuçlandığında büyüye maruz kalan kişi eski hayatına döner. Eşinize, sevgilinize başkası tarafından geri döndürme büyüsünün yapıldığını düşünüyorsanız işinde deneyim sahibi bir medyumla çalışarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Üç Günde Geri Getirme Büyüsünü Yaptırmak Günah Mı?

Dinen büyü yaptırmak elbette günahtır. Ancak bazen elinizden gelen her şeyi yaptığınız halde istediğiniz sonuca ulaşamıyorsanız; amacınız mutlu giden ilişkinizi ya da yuvanızı kurtarmaksa bunu yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yine de biz büyüyü son çare olarak görmenizi; ilk önce daha akılcı yöntemlerle karşınızdakini geri döndürmeye çalışmanızı öneriyoruz.

ilginizi çekebilir: Bağlama Tılsımı

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

 1. EMİNE DERYA dedi ki:

  hocammm yaptığınız işlem tuttu yaaa çok mutluyum sizinle çalıştıgım için çok mutluyum 3 gün bile sürmedi . erkek arkadaşım ikinci geri döndü hiç olmadığı kadar ilgili benimle bana hediyeler göndermeye başladı normallde hiç hediye almaz . hala nasıl oldu bilmiyorum karşıma sizin gibirisinin çıkması şans degilde ne olabilir ki size nasıl dualar ediyorum hocam ALLAH RAZI OLSUN .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir