Geri Getirme Büyüleri

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir?

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir?

3 günde geri getirme büyüsü nedir? eski zamanlardan günümüze kadar aşıkların ve sevenlerin kavuşmasını kolaylaştıran bir yöntemdir. Aradaki aşkı güçlendiren geri döndürme ritüeli, aradaki bağı kuvvetlendirir ve eski sevgiliden eşe, nişanlıdan arkadaşa kadar birçok kişi üzerinde muazzam bir enerji ve etki yaratır.

Bilgili ve uzman olan hocalar, yüksek enerjilerini ve yaptıkları tılsımları kullanarak %100 tutan bağlama büyüsü yapabilmektedir. Enerji ve diğer varlıklardan yardım alınarak yapılan 3 günde geri getirme büyüsü, yapıldığı ilk saatten itibaren etki göstermeye başlar. Kişide ilk önce özlem duygusu ortaya çıkar, sonrasında ise beraber olma ve yeniden bir araya gelme arzusu maksimum seviyeye ulaşır.

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir?

3 günde geri getirme büyüsü nedir sorusu, birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Bu büyü, eski sevgiliyi, eşi, arkadaşı ya da sevilen kişiyi geri getirmek için yapılan ritüelleri içerir. En büyük avantajı 3 gün içerisinde kesin olarak dönmesini sağlamaktır. Kara büyü ve beyaz büyü çeşitleri arasında 3 gün içinde döndürme büyüsü, beyaz büyü olarak nitelendirilir.

Bağlama büyüsü olarak da bilinen bu ritüel, çeşitli güçlü tılsımların kullanılmasıyla yapılır. Aşk büyüleri arasında en çok tercih edilendir.

Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü yapımı ve tarifi, bilinçli olmayan ve henüz ilim sahibi olmayan kişiler tarafından uygulandığı takdirde kalıcı hasarlara ve geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir. 3 günde geri döndürme büyüsü çeşitleri şu şekilde sıralanabilir;

 1. Adet kanıyla bağlama büyüsü (kadınlar tarafından yapılır)
 2. Kaşık büyüsü (geri döndürme ya da ayırma için yapılır)
 3. 41 karabiber büyüsü
 4. Papaz büyüsü (en etkili büyüdür)
 5. Bağırsak büyüsü (gerçekten ilim gerektiren bir büyü çeşididir. Kara sevda ve tutmama ihtimali olan bir büyüdür.)
 6. Fotoğraf büyüsü (fotoğrafa tılsım yapılarak uygulanır, oldukça etkilidir. Kısa süre içerisinde etkisi ortaya çıkar.)

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Faydaları

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir?
3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü, üç gün içerisinde tamamen tutar. Kişi, büyünün tutmasının ardından bir başkasını düşünemez ve evli değillerse kesin olarak evlilik yolu açılır. Üç günde geri getirme ritüeli faydaları şu şekilde sıralanabilir;

 1. Etkisi kolaylıkla hissedilir,
 2. Büyü yaptırılan kişi, yapana karşı derin bir özlem beslemeye başlar,
 3. Aramak ya da görmek ister,
 4. gün aşkından deliye döner, barışmak ister,
 5. Evliyse evine bağlanır, eşini mutlu eder,
 6. Eski sevgiliyse barışmak için çabalar,
 7. Nişanlıysa ya da sevgiliyse, evlilik yolu açılır,
 8. Daha çok kıskanır ve sahiplenir,
 9. Cinsel ve duygusal yönden daha aktif olur,

3 Günde Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

3 günde geri getirme büyüsü etkileri, yukarıda sıraladığımız faydaların yanı sıra yan etkilere de sahiptir. Bunlar arasında

 1. Uykusuzluk,
 2. Kilo kaybı,
 3. Kişisel bakımın zayıflaması,
 4. Karanlık ortamlarda daha fazla vakit kaybetme,
 5. İştahsızlık,
 6. Büyüyü yaptıran kişiyi daha çok özleme ve görme isteğinin artması,
 7. Sosyal çevresinden uzaklaşması gözlemlenen etkiler arasındadır.

Geri Döndürme Ritüeli, 3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri döndürme ritüeli, ayrılan çiftlerin derdine deva olmaktadır. Bunun yanı sıra boşanma aşamasında olan evlilikler ya da aldatılan kişilerin de yeniden mutluluğa ulaşmasını sağlamaktadır. Bu tip duygusal sorunları ortadan kaldırmak için bağlama büyüsü olarak bu ritüel yapılabilir. Ek olarak terk eden eski sevgiliyi ya da eşi pişman etmek için de sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Tesirli ve güçlü olmasıyla bilinir, çok kısa süre içerisinde etkisini tamamen gösterir.

3 Günde Geri Getirme Büyüsünü Yapan Hocalar, 3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir?

3 günde geri getirme büyüsü yapan hocalar, mutlaka ilim sahibi ve tecrübeli olmalıdır. Büyünün yapılacağı kişinin kişisel eşyaları, saçı ya da fotoğrafı temin edildikten sonra işlemler yapılabilmektedir. Yapıldığı ilk günden itibaren etki gösterir. 3. Gün ise tamamen tesir eder ve kişide değişimler baş göstermeye başlar. Yaptırdıktan sonra pişman olursanız, geri getirme büyüsü bozan hocalar arasında olan hocamız; bu konuda da destek verdiği için içiniz rahat olsun.

Geri Döndürme Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Geri getirme büyüsü yaptıranların yorumları, genellikle olumlu yöndedir. Zira yaptıranlar, sevdiklerine %100 olarak kavuşurlar. Aradaki huzursuzluk gider ve tamamen sevgiyle dolu ilişkiye geçiş yapılır.

Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir