Bağlama Duaları

3 Günde Kısmet Açma Duası

3 Günde Kısmet Açma Duası

3 Günde Kısmet Açma Duası; Sizler de istediğiniz herhangi bir şeye, hemen ve en güzel haliyle kavuşmak isteyenlerden misiniz? Eğer öyleyse, bu yazı dizimiz tam size göre. Dua kelimesi anlam itibari ile çağırmak, yardım istemek ve talep etmek manasına gelir. Bu sebeple biz kullar da, Yüce ALLAH (c.c) ‘a dua ederek, olmasını istediğimiz ya da kendimizi korumak durumunda kaldığımız olaylar için ondan yardım dileriz. Tüm isteklerimizi ona iletir yalnızca ondan yardım bekleriz. Dualar İslam aleminde, yaratıcı ile konuşmanın en güzel yoludur. Dua etmenin asıl gayesi Allah (c.c) ‘ın rızasını kazanıp ona daha yakın olabilmektir.

 Dua Etmek İçin Belirli Bir Zaman Var Mıdır ? 3 Günde Kısmet Açma Duası

3 Günde Kısmet Açma Duası
3 Günde Kısmet Açma Duası

Dua etmek, kişiyi manevi olarak daha güçlü kılar. Yüce Allah’ ın peygamberimiz Muhammed Mustafa (s.a.v) aracılığı ile biz kullarına gönderdiği dualar da kişinin istek ve arzularının Allah’a ulaşıp kabul olunmasını sağlar. Dua etmenin belli bir zamanı ya da yeri yoktur. Fakat bazı büyük din alimlerine göre, haftanın bazı gün ve saatlerinde edilen dualar için en makbul vakitlerdir. İşte sizin için denenmiş kısmet açma duaları . Bu yazı dizimizde hayırlı bir işe başlamadan önce okunacak tüm dualar mevcut. Ama unutmayın ki, tüm duaların kabulü  için ve denenmiş kısmet açma duaları okurken Allah’ a gerçek anlamda tevekkül etmek ve ona teslim olmak  gerekiyor.

İsteklerimiz İçin Hangi Duaları Okumalıyız ?

Yüce Allah tarafından Peygamber Efendimiz (s.a.v) ‘e vahiy yoluyla gelen Kuran-ı Kerim kitabında, istek ve dilek duaları da yer almaktadır. Bunlardan bazıları Ayet-el Kursi kısmet açma duasıdır. Devamlı okuyana adeta mucize veren bu duayı her kim; her cuma günü, ezan ve sela zamanı arasındaki süre zarfında, 41 defa 41 adet çörek otunun üstüne okur,  Ayet-el Kursi kısmet açma duası okuduğu çörek otunu, evinin herhangi bir yerinde saklarsa, dünya hayatındaki her istediği yüce Allah tarafından verilir. Ettiği tüm duaları da kabul olur. Aynı zamanda Ayet-el Kursi kısmet açma duası  istediğiniz hayırlı bir işe sahip olmak için de okunur. Bunun için bu duayı aynı tertip ile okumaya devam etmeniz gerekiyor.

Ayet-el Kursi kısmet açma duası üzerinizdeki kötü ve negatif enerjin dağılmasına da vesile olur. Hanenize bolluk bereket ve huzur gelir. Bununla birlikte kısmetinizi açmak ve hayırlı bir işe tez vakitte başlamak için Kuran-ı Kerim’ de geçen başka ayet ve surelerle de Allah’a dua edebilirsiniz. Mesela, iş için kısmet açma duası arıyorsanız Yusuf Suresinin 54, 55 ve 56 sayılı ayetlerini okuyabilirsiniz. Başka bir iş için kısmet açma duası ise Vakıa Suresidir. Bu duayı devamlı okuyan her kimse; bir seferde eğer namaz kılıyorsa her namazından sonra,  41 defa Vakıa Suresi’ni okuyan kişinin işleri ve kısmeti çoğalır. Bu ayeti devamlı okumayı adet edinirseniz, şansınızın da arttığını göreceksiniz.

Hayırlı Bir Şekilde Evlilik Yapmak İçin Ne Okumalıyız?

Hayırlı Bir Şekilde Evlilik Yapmak İçin okunacak dualar da Kuran-ı Kerim kitabında mevcuttur. 21 günde evlenme duası arayanlar için;  Allah’ın 3 güzel esmaül hüsnası olan El Vedüd, El-Cami ve El-Mucid isimleri 7 kere okunduktan sonra Haşr suresinin son 3 ayeti yani 22, 23, 24. ayetleri okunursa Allah (c.c) kişiye tez zamanda hayırlı bir eş ve evlilik nasip eder. 21 günde evlenme duası abdest alınıp öyle okunursa daha faziletli olur. Erkekler de hayırlı bir eş bulmak ve mutlu bir yuva kurmak için erkek için kısmet açma duası  okuyabilir. Bu dua, Yüce Allah’ın güzel isimlerinden olan  ‘Ya Musavvir’ zikridir. Bu zikri sabah akşam 336 kere tekrarlayanlar dilediğine kavuşur. Erkek için kısmet açma duası kabulü için inanarak ve imanlı bir şekilde dua edilmelidir.

Her Derde Şifa Olan Dua Hangisidir ?

Tesirli kısmet açma duası arayanlar ise; Bakara Suresini devamlı olarak okumalılardır. Kuran-ı Kerim en uzun suresi olan Bakara Suresini de haftanın her Cuma günü, Tesirli kısmet açma duası niyetine okuyan kişiye görünmeyen hiçbir bela isabet etmez. Bu duayı okuyanın her bakımdan kısmeti açılır ve istediği her şeye sahip  olur. Dünyevi işleri yoluna girmeye başlar. Maddi ve manevi anlamda feraha erişir.

Okumalısın: Çok Etkili 1 Günde Bağlama Büyüsü

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. büşra yıldırım dedi ki:

    henüz 32 yaşındayım genç olduğumu bana göre normal olduğunu düşünürdüm fakat ki gerek ailem gerek cevrem olsun söyledikleri insanlarda hep kaç yaşına geldin evlilik mi düşünmüyosun kısmetin mi baglı gibi soruları fazlaca duymaya budurmdan da rahatsız oldmaya başladım, kısmetin baglı olması bana koca karı sözleri gibi gelirdi ama sıkça duymaktan merak edip araştırmaya başladım burayı o şekilde keşfettim başlarda sadce meraktan da olsa kendisinede teşekkür ediyorum burdan hocayla bir kac kez görüşüp tartişma fırsatım oldu bu tür olayları işin ehlinden dinlememk bana mantıklı geldi denemekten zarar cıkmaz diye düşündüm. hocanın eşliğinde kısmet açma işlemi yaptık .sihirli bir deynek değmiş gibi ciddi fark oldu görüşmek isteyen olmuş hatta suan ciddi olarak biriyle görüşüyorum .. hocam kısmetimi açtııı net bilgi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir