Aşk Büyüleri

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü nedir sorusu, sevdiğiyle kavuşmak isteyen birçok kişi tarafından merak edilmektedir.  Sevgililerin ve nişanlıların aralarını düzeltmek için öne çıkan bu ritüel, oldukça tesirli ve uzun süre etkisi süren bir büyü çeşididir.

Çok kısa süre içerisinde etkisini gösteren bu ritüel, sevdiğiniz kişiyle kesin olarak kavuşmanızı sağlayacaktır. Fakat çok tesirli ve büyük bir enerji gerektiren bu büyüyü kendi başınıza yapmamalı, kesinlikle ilim sahibi bir hocadan yardım almalısınız.

41 Zeytin Çekirdeği Büyüsü Nedir?

41 zeytin çekirdeği büyüsü nedir detayları kısmına bakılacak olduğu zaman araları bozuk olan ve bir türlü düzelmek nedir bilmeyen iki kişinin arasını düzeltmek için tercih ediliyor. Halk arasında birçok farklı türü vardır. Süreci daha hızlı geliştirmeyi başarmak, sevgili ve nişanlıların arasını düzeltmek için tercih edilmektedir.

41 zeytin çekirdeği büyüsü sonuçları tamamen olumludur. 41 zeytin çekirdeği büyüsü yaptıran kişiler; sevdiklerinin kendilerine tamamen bağlandığından ve sürekli ilgi gördüklerinden bahsetmiştir. Her ne kadar eski sevgiliye yapılmasıyla bilinse de; eşe ve nişanlıya da yapılabilir. Yani birine kavuşmak istiyorsanız; kısa süre içerisinde 41 zeytin büyüsü ile bunu başarabilirsiniz.

İlim sahibi bir hocadan yardım almadan aşk konusunda iki insanın bir araya gelmesi için uygulanması düşünülse bile genel anlamda uzun vadeli birçok sürecin meydana gelmesine neden olabilir. Bu sebeple çeşitli varlıkların musallatına maruz kalmamak için mutlaka hocamıza danışmalı ve bilgi almalısınız.

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Etkileri

41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü etkileri, kısa süre içerisinde ortaya çıkar ve yapılan kişi ölene kadar etkiler görülmeye devam eder. Fakat büyü yapıldıktan sonra 2 gün içerisinde ortaya çıkan bazı etkiler şu şekildedir;

 1. Baş ağrısı,
 2. Uykusuzluk,
 3. İştah kapanması,
 4. Banyo ve karanlıkta daha fazla vakit geçirme,
 5. Çevresindeki insanlardan uzaklaşma,
 6. İçine kapanma,
 7. Bir başkasıyla yakınlaşamama,
 8. Büyüyü yaptıran kişiye geri dönme isteği,
 9. Sevgisinin ve özleminin artması 41 zeytin çekirdeği büyüsünün etkilerinden bazılarıdır.

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Faydaları

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?
41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü faydaları oldukça fazladır. Özellikle de beyaz büyü olarak bilinen bu işlem, hem hayırlı bir işe vesile olur hem de sevenlerin acı çekmeden kavuşmasında etkili rol oynar. Büyünün tutmasının ardından ortaya çıkacak faydaları şu şekildedir;

 1. Kişi, büyüyü yaptırana karşı derin bir özlem duymaya başlar,
 2. Bir başkasıyla beraberse ya da görüşüyorsa iletişimini tamamen koparır,
 3. Sadece büyüyü yaptıran kişiye odaklanır ve onunla beraber olmak için çabalar,
 4. Eğer terk etmişse, yeniden dönmek ve barışmak ister,
 5. Eğer beraberlerse evlenmek ister,
 6. Evli kişilerdeyse ilgi, sadakat ve sevgi artar,
 7. Eve daha çok bağlanır,
 8. Arkadaş çevresinden uzaklaşarak eşiyle vakit geçirmeye başlar.

41 Zeytin Çekirdeği Büyüsü Yapan Hocalar

41 zeytin çekirdeği büyüsü yapan hocalar, mutlaka alanında uzman olmalıdır. Ek olarak tecrübeli ve ilim sahibi olmak zorundadır. Güvenli, sağlıklı ve uzun süre boyunca etkisini sürdüren bir büyü yaptırmak istiyorsanız mutlaka hocamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?, 41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

Zeytin çekirdekleri ile yapılan bu büyü için hazırlık aşaması genel olarak 3 ila 5 gün arasında sürer. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra yapıma geçilir ve maksimum 2 hafta içerisinde büyü etkisi tamamen ortaya çıkar. Zaman konusunda avantaj sağlamasının yanı sıra ömür boyu etkisinin sürmesi de geçmişten günümüze kadar tercih edilmesinin en büyük sebebidir.

Yapıldıktan sonra etkisi altında olan kişiler evli değilse, mutlaka yapan kişiyle evlenir. İlgisi, sadakati ve sevgisi bir anda artar. Bir başkasını düşünemez hale gelir ve hayatındaki herkesten uzaklaşarak yalnızca büyüyü yapan kişiye bağlanır.

41 Zeytin Çekirdeği İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?, 41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu, bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin ilgi odağıdır. Fakat yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu büyüyü kesinlikle tek başınıza yapmamalısınız. Aksi takdirde bir takım zararlarla karşılaşabilir ve hayatınızı mahvedebilirsiniz.

En doğru sonuca ulaşmak ve sağlıklı şekilde sevdiğinize kavuşmak istiyorsanız, hocamızla iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz tüm konular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etkili Aşk Tılsımı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

 1. zişan dedi ki:

  Yasin hocam aşk celbi konusunda güzel işler çıkartıyor arkaşım aşk aşk celbi yaptırdı tuttu .diğer bir arkadaşım da soğutma duası yaptırdı onunda sonucu aldı . bende aşk işlemi yaptırdım benim yaptırdığım da sonuç aldım paylaşmak istedim bizim gibi sorunları olan kişiler gönül rahatlığı ile yasin hocamı tercih ede bilir . hocam biz size çok teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir