Muhabbet Duası

44 Kere Okunan Muhabbet Duası

44 Kere Okunan Muhabbet Duası

44 Kere Okunan Muhabbet Duası

İlişkilerimiz bazen yaşanılan olayların stresi ve zamanın geçmesi ile beraber yıpranabilir. 44 Kere Okunan Muhabbet Duası: Bu durum sadece da sevgili ilişkilerinde değil evlilik ilişkilerinde de görülebilir. Bir süre sonra insanlar konuşacak konular bulamayabilir veya sohbetleri uzun soluklu olmayabilir.

44 Kere Okunan Muhabbet Duasını Kimler Okuyabilir?

Bu duayı okumak için belirli bir kriter gerekmiyor. Uzakta veya yakında olmasını bu duanın işleyiş şeklini değiştirmez. Sevgilinizin veya eşinizin size olan muhabbetinin azaldığını hissettiğiniz zaman bu dua ile onu tekrar ilişkinizin ilk günlerinde olduğu gibi kendinize bağlamak sizinle sürekli konuşmak isteyen biri haline getirebilirsiniz.

Bu duayı okumadan önce bir uzmana sorulmasında fayda olacaktır. Bunun sebebi duanın hangi zamanlarda yapılacağına, ne sürede etki edeceğine dair birtakım bilgileri elde etmektir.

 

 

44 Kere Okunan Muhabbet Duasını Ne Zaman okumamız Gerekir?

Okunacak şeyler bir dua olduğu için aslında bir gün veya saat söylemek doğru değildir. Fakat geceleri uyumadan önce daha sessiz sakin ve duygusal durumunuz daha yoğun olduğu için geceleri okumak daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Fakat gün içerisinde de okunabilir.

En Etkili Muhabbet Duası Hangisidir?

Bu sizin ve eşinizin durumuna göre farklılık gösterebilir. Eğer aranızda büyük bir soğukluk yoksa basit dualar sizin üzerinizde etkili olacaktır. Fakat uzun süreli ve ayrılma noktasına gelmiş ilişkilerde okunacak dua için mutlaka bir uzmandan yardım almak gerekir. Bu sayede hem boşa vakit kaybetmemiş olursunuz hem de duanın tesirini arttırmış olursunuz.

44 Kere Okunan Muhabbet Duasını Hoca Yapabilir Mi?

Eğer yoğun bir çalışma temponuz varsa veya kendinizi bu duayı yapmak için hazır hissetmiyorsanız sizin için bir uzmandan bu duayı yapmasını isteyebilirsiniz. Bu kişinin okuduğu dua sizin için etkili olacaktır. Ayrıca uzman tarafından okunan duanın yanlış okunma ihtimali oldukça az olduğu için içiniz rahat edecektir. Uzmanın sizin ve partneriniz için en uygun duayı seçeceğini de unutmamak gerekir.

Sürekli Muhabbet İçin Okunacak Dua Örnekleri Nelerdir?

Dua etmek insanın içinden gelen ve insan ile Allah arasında olan bir ilişkidir. Fakat insanlar tarafından eşi ile arasında muhabbeti daimi kılmak için okunan bazı dualar vardır bunlara örnek vermek gerekirse şunları verebiliriz;

  • 3 Tövbe İstiğfar
  • 3 Salâvat-İ Şerife
  • Vakıa Suresi

En bilindik muhabbet duası yukarıda yazdığımız dualar olsa da bu dualar sizin aranızdaki ilişkiye göre ne sürede etki edeceğine göre değişir. Bu duanın 1 tesbih (33) kadar okunması gerekse de daha fazla okunmasından bir zarar gelmez. Bu duaya başvuru yapan bazı kimseler bu duayı gün içerisinde 888 kere okur.

Bu duayı okurken yapmanız gereken o kişiyi kalbinizden geçirmek ve Allah’tan muhabbetinizi artırmasını istemektir. Söylediğimiz gibi bir vakit olmasa da gece ve gece yarısından sonra bu duayı okumak daha etkili olacaktır.

Birinin Bu Duayı Size Okuduğunu Nasıl Anlarsınız Ve Bu Durumda Neler Yapmalısınız?

Birinin sizin üzerinize bu duayı okuduğu anlamanız şu şekilde olabilir;

  • Durduk yere o kişiyi düşünmek
  • Rüyalarında o kişiyi görmek
  • kişiye mesaj atma ve konuşma isteği
  • Kişi ile görüştüğünüzde yanından ayrılmama isteği
  • kişiyi sürekli görme arzusu

Bu durumlar bu duanın sizin üzerinizdeki görünür ve fark edilir etkileridir. Böyle bir durumda yapmanız gereken vakit kaybetmeden bir uzmandan yardım almaktır. Vakit kaybetmeden çünkü bu duanın sizin üzerinize ne zamandır okunduğunu bilmiyorsunuz duanın etkisinin kırılması için uzmanla iletişim kurmak en doğrusu olacaktır.

44 Kere Okunan Muhabbet Duasının Büyüden Farkı Nedir?

44 Kere Okunan Muhabbet Duası
44 Kere Okunan Muhabbet Duası

Büyü, bir takım paranormal varlıkları büyü yaptıran kişinin büyüyü yapan kişi aracılığı ile karşı tarafa musallat veya üzerine etki etme durumuna denir. Dua ise bir işin gerçekleşmesi için Allah’tan yardım isteme durumdur.

Büyüde bir takım varlıklar otlar hatta hayvanlar kullanılırken dua da sadece bazı sözcükler veya kelimeler kullanılır. Büyünün belirli bir vakitte gerçekleşme ihtimali çok yüksek iken duanın gerçekleşmesi veya gerçekleşmemesi Allah’ın taktirine ve sizin dua ederken olan samimiyetinize bağlıdır.

Dua veya büyü yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle bunu iyice düşünmesi ve kesin karar verdikten sonra bir uzman ile konuşması şarttır. Sonuç olarak işinde iyi olan bir uzman kendi deyimleri ile size doğru yolu gösterecek sizi yalan bilgilerden ve para tuzaklarından koruyacaktır.

Kendi başınıza bu duaları okuyabilir fakat etki süresini bilmediğiniz için beklerken sıkılıp bu duaları bırakabilirsiniz. Neticede bazı dualar 24 saat içinde etki ederken bazıları 1 hafta bazıları ise 1 ayı bulabilir. İşin uzmanı ile bu durumu paylaşıp yardım aldıktan sonra sabırla beklemeli partnerinizle aranızdaki bağı ilişkinizin ilk zamanlarında olduğu boyuta getirebilirsiniz.

Etkili Aşık Etme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir