BüyülerDualarHavas İlmi Çalışmaları

4444 Salavat

4444 Salavat

4444 salavat olarak bilinen salatı tefriciye faziletleri fazla olan salavatlardandır. Salat-ı Tefriciye mucizesi yaşayanlar; genel olarak isteklerine kavuştuklarını ve düzenli olarak okudukları takdirde amaçlarına ulaştıklarını belirtmiştir.

4444 kere okunması gereken ve büyük salavatlar arasında olan Tefriciye duası, aynı zamanda büyük sevap kazandırmaktadır. Samimi hisler ve inançla okunduğu takdirde birçok hastalığa ve sıkıntıya deva olacaktır. Ne bir eksik, ne de bir fazla olmalıdır. Tam tamına 4444 kez okunmalı, niyete uygun hisler taşınmalıdır. Allah C.C’den bir isteğiniz olduğunda bu salavatla gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Salatı Tefriciye Nedir Nasıl Okunur?

Halk arasında en çok başvurulan dualar arasında olan salatı tefriciye, önemli bir iş öncesinde ya da önemli olan ve gerçekten istenilen bir durumda okunur. Faziletleri oldukça fazla olduğu için istek öncesinde edilir ve tekrarlanır.

Salatı Tefriciye düzenli olarak okunması gereken dualardandır. Okunuşu ise şu şekildedir;

 1. Allahümme Salli Salaten kamileten
 2. ve Sellim selamen tammen
 3. Ala Seyyidina Muhammedin
 4. ellezi tenhallü bihil ukadü
 5. ve tenfericu bihil kurabu
 6. ve tukda bihil havaicu
 7. ve tünalü bihir rağaibu
 8. ve husnul havatimi
 9. ve yusteskal ğamamu
 10. Bi vechihil kerimi ve ala alihi
 11. ve sahbihi fi külli lemhatin
 12. ve nefesin bi adedi külli ma’lümin lek.

Salat-I Tefriciye Duasının Faziletleri

İdam mahkumu ya da ölümcül bir hastalığı olsa bile bir kişi 4444 kere bu salavatı okuyan kişi, olduğu durumdan kurtulur ve feraha erer. İstediği gerçekleştikten sonra her gün 100 defa okumaya devam eden kişiler ise daha mutlu, rahat, bolluk ve bereketli bir hayata ulaşır. Hastalıkların iyileşmesinde büyük etkisi olduğu bilinen selavat, aynı zamanda düşman şerrinden ve diğer tüm zararlardan korunur. Allah’ın izni ile kimse zarar veremez.

 1. Sevapları artar,
 2. İsteklerine daha kısa sürede ulaşır,
 3. Hastalıklardan korunur,
 4. Eğer hastaysa, hastalığı şifa bulur,
 5. Eğer bir hastaya okunursa, hasta şifasını bulur,
 6. Sınav öncesinde okunursa Allah’ın izniyle sınav rahatlıkla geçilir,
 7. Önemli bir iş öncesinde işlerin kolaylaşmasını sağlar,
 8. Dua öncesinde okunursa dua kabul olur,
 9. Hayırlar kapısı açılır,
 10. Şerden, kötülüklerden , şeytandan ve düşmandan korunur,
 11. Sevdiğinize kavuşmak, evlenmek için okunur,
 12. Düşmandan, kaza ve beladan korur,
 13. Kısmeti kapanan, bereketi azalan kişiler okursa bereketi artar ve kısmeti açılır,
 14. Zor durumda olan herkes, bu salat sayesinde ferahlığa kavuşur.

4444 Tefriciye Mucizesi Yaşayanlar

4444 Tefriciye mucizesi yaşayanlar, genel olarak isteklerine kavuştuklarını ve belaların uzak durduğunu ifade eder. İçinden çıkılmaz bir durumdayken okudukları takdirdeyse, hayırlı bir çıkış yolu ve kapının açıldığını ifade ederler.

Faziletleri oldukça fazla olan bu salat, düzenli olarak okunmalı ve temiz ve içten bir niyetle tekrar edilmelidir. Yürekten inanan kişiler, mutlaka ama mutlaka faziletlerini görür amaçlarına ulaşırlar.

4444 Salatı Tefriciye Duası Nasıl Başlanır?

4444 Salatı Tefriciye Duası Nasıl Başlanır?, bu salavatın faziletlerinden yararlanmak isteyen kişiler ilk önce abdest almalıdır. Abdest aldıktan sonra ne için salavatı çekeceklerse onun için niyet etmeli ve besmeleyle 4444 kere salatı tefriciye’yi tekrarlamalı. Her gün düzenli olarak yapıldığı takdirde isteğinize ulaşırsınız. İsteğinize ulaştıktan sonra her gün 100’er kere daha okuyarak ileride olmasını istediğiniz isteklerinizin de kabul olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra belalardan ve düşmanlardan uzak durur, kendinizi güvene alırsınız.

4444 Salatı Tefriciye Aşk

4444 salatı tefriciye aşk için okunan salavatlardan birisidir. Sevdiğiniz kişiye kavuşmak, beraber olmak, aranızdaki muhabbeti arttırmak ve evlenmek için okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra evliyseniz eşinizin evinize, size ve çocuğunuza bağlanması için de okumanız mümkündür.

Hayırlı bir kısmetin gelmesi, bereketin ve bolluğun artması, manevi olarak aile içi huzurun artması için de okunur, ziyadesi ile fayda sağlar.

4444 Defa Okunan Dua Kaç Günde Okunmalı?

Her gün okunması makbuldür. Eğer her gün 4444 defa okuyacak vaktiniz yoksa, günde 100 ya da 200 kere okuyarak günlere de bölebilirsiniz. Önemli olan ettiğiniz niyet ve yürekten inanıp inanmadığınızdır. Eğer gerçekten inanırsanız 4444 salatı tefriciye faziletleri gerçekleşir, mucizeleriyle karşılaşırsınız.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nedir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir