Aşık Etme Büyüleri

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nedir?

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nedir?

72 saatte aşık etme büyüsü sevdiğinize kavuşmanızdan, eşinizi eve bağlamaya, eski sevgiliyi geri döndürmeden platonik aşkınızı kendinize bağlamaya kadar birçok konuda etkili ve tesirli bir büyüdür. Kullanılan malzemelerden uygulanan tılsıma kadar 3 günde etki eden aşık etme büyüsü tüm detaylarıyla bu yazımızda!

Geçmişten günümüze kadar birçok aşığı kavuşturan, onlarca derde deva olan ritüel, etkili ve etkisini yıllar boyunca sürdüren bir büyüdür. Garantili aşk büyüleri olarak bilinir ve aşıkların ilk tercihleri arasında yer alır. 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde etkilerini göstermeye başlar, beklediğiniz kişi mutlaka sizinle iletişime geçer.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsünün Tarifi

72 saatte aşık etme büyüsü tarifi, acemi olan kişiler tarafından uygulanmaya müsait değildir. Zira kısa sürede etki etmesi için yüksek bir manevi güç, ilim, tecrübe ve bilgi gerektirir. Zira kimi zaman kavuşmanız gereken kişi size çok uzaksa, farklı varlıklardan yardım alınır ve işlem bu şekilde gerçekleştirilir. Siz kendi başınıza bunu uygularsanız, size farklı varlıkların musallat olması oldukça yüksek bir ihtimaldir. Ek olarak büyü başka birine etki edebilir, ters tepebilir, etkisi kısa olabilir ya da aşık olan taraf siz olabilirsiniz.

Bu nedenle mutlaka tek başınıza yapmamalı, bir uzman hocadan yardım almalısınız. Detaylı bilgi almak için hocamızla iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsünde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

72 saatte aşık etme büyüsünde kullanılan malzemeler, yapılan büyü türüne göre değişiklik gösterir. Gerekli malzemeleri sizin temin etmeniz gerekiyorsa, aşk büyüsü yapan uzman hoca ya da medyum size bildirir. Bu malzemelerin mutlaka eksiksiz şekilde temin edilmesi ve işlem öncesinde hocaya teslim edilmesi büyük önem taşır.

Malzemelerin büyü çeşidine göre değişiklik gösterdiğini söylemiştik. Genel olarak ihtiyaç duyulan malzemeleri ise şu şekilde sıralamak mümkündür;

 1. Adet kanı,
 2. Kan,
 3. Saç ya da vücut kılı,
 4. Kıyafet,
 5. Kişiye ait herhangi bir kişisel eşya,
 6. Tişört,
 7. Gümüş levha,
 8. Tepsi,
 9. Hayvan derisi,
 10. Fotoğraf,

Hayvan bağırsağı ve benzeri şeklindedir. Fakat yapacağınız büyüye bağlı olarak malzemeler hoca tarafından da temin edilebilir. En net cevabı almak için alanında uzman olan ve binlerce kişinin derdine deva olan medyum hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Tehlikeli Mi?

72 saatte aşık etme büyüsü tehlikeli bir büyüdür. Bunu nen temel sebebi ise kısa süre içerisinde yapılması ve uzun süre boyunca (genellikle bir ömür boyunca) etkisini sürdürmesidir. İşlem sırasında öteki boyuttaki varlıklardan yardım alınır ve anlaşma sağlanır. Eğer uzman bir medyum hoca ile çalışıyorsanız, sizin için ve karşı taraf için herhangi bir riski / tehlikesi bulunmaz. Fakat uzman olmayan, tecrübesiz ve ilim sahibi olmayan kişiler tarafından yapılırsa zarar görme ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır. Bu nedenle hem kendi güvenliğiniz, hem de büyüyü yapacağınız kişinin güvenliği ve sağlığı için uzman birinden yardım almanız tavsiye edilir.

Aksi takdirde hayati tehlikeler olabilir, kişi delirebilir ya da bir başkasına aşık olabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

72 Saatte Etki Eden Aşk Büyüleri, 72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nedir?

72 saatte etki eden aşk büyüleri çeşitlidir. Niyetinize uygun büyüyü değerli hocamız size önerecektir. Size en uygun büyüyü yaptırarak amacınıza ulaşabilir, sevdiğiniz insanla kavuşabilirsiniz. Hayvan organlarıyla yapılan büyüler en garantili ve tehlikelisi olurken, fotoğraf ve saç ile yapılanlar en hafifi ve etkisi kısa süreli olanlardır. Yapıldıktan sonra kişi, rüyasında sizi görür. Sürekli olarak sizi özlemeye başlar ve sizi arar.

Siz yüz vermeseniz dahi, sizin peşinizde koşmaya devam eder, sizinle beraber olmak için gururunu dahi hiçe sayar. Aşağıda sıraladığımız etkileri inceleyerek büyünün tutup tutmadığını anlayabilir ve etkilerini takip edebilirsiniz.

Etkili Aşk Büyüsünün Tutma Belirtileri Ve Etkileri Nelerdir?, 72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nedir?

3 günde etki eden aşk büyüleri, bir takım belirtilere – değişikliklere ve etkilere sahiptir.

 1. Büyü yapıldıktan sonraki 24 saat içerisinde kişi sizinle iletişime geçer,
 2. Sizi hiç görmemiş olsa dahi, sizi sevdiğinizi ya da ilgi duyduğunu itiraf eder,
 3. Sizsiz yaşayamaz hale gelir, sürekli özlemeye başlar,
 4. Sizi düşünmekten işine ve işlerine yoğunlaşamaz, sürekli aklında olursunuz,
 5. Sizsiz kendisini eksik hisseder,
 6. Sürekli iletişime geçmek, konuşmak ve sizi görmek ister,
 7. Sevgiliyseniz hemen evlenmek ister,
 8. Evliyseniz evine ve size daha çok bağlanır,
 9. Eski sevgilinize yaptırdıysanız pişman olarak geri döner, sizinle yeniden beraber olmak ister.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir