Bağlama Büyüleri

72 Saatte Bağlama Büyüsü

72 Saatte Bağlama Büyüsü

72 saatte bağlama büyüsü, 3 gün içerisinde etkisini gösteren beyaz büyü çeşididir. Sevgili ve eşe yapılsa da, platonik aşıklar tarafından da tercih edilir. Yüksek tesirlidir ve yapılan kişi, kısa süre içerisinde kör kütük aşık olur ve bir başkasını düşünemez hale gelir.

3 günde bağlama büyüsü, işinin ehli olan hocalar tarafından yapılmalı ve titizlikle işlem tamamlanmalıdır. Zira kendi başınıza yapacağınız işlemler, kalıcı hasarlara ve farklı varlıkların musallat olmasına sebep olabilir. Bu nedenle ilim sahibi olan bir hocadan yardım almanız oldukça önemlidir.

72 Saatte Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

72 saatte bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu, aşıklar tarafından araştırılan bir konudur. Fakat bilmeniz gerekir ki bu büyünün bilinçsiz şekilde yapılması, oldukça kötü sonuçlar doğurabilir. Örneğin bir başkası size aşık olabilir ya da siz kör kütük şekilde aşık olup, ilgili kişiye bağlanabilirsiniz.

Aradaki bağı kuvvetlendirmek ve aşkınızı alevlendirmek için, bu konuda uzman olan ve tecrübeli, ilim sahibi olan bir hocadan yardım almanız şarttır.

72 Saatte Bağlama Büyüsü Nedir

72 saatte bağlama büyüsü, etkisini 3 gün içerisinde gösteren tesirli ve güçlü bir büyüdür. Kişi, büyü işlemi sonrasında kuvvetli tılsımlarla aşık olur ve karşısındaki kişiden vazgeçemez hale gelir. Sevgisi o kadar artar ki, diğer kişilerle iletişimini keserek büyüyü yaptıran kişiye karşı engel olamadığı özlem ve sevgi beslemeye başlar.

Bu sebeple işlem öncesinde iyice düşünmeli, karar verdiğinizde kişinin sonsuza kadar size aşık kalması için işlem yaptırmalısınız.

3 Günde Bağlama Büyüsü Etkileri

72 Saatte Bağlama Büyüsü
72 Saatte Bağlama Büyüsü

3 günde bağlama büyüsü etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de, genel olarak benzer etkilere sahiptir. Bu etkiler, çoğu kişide aynı şekilde seyreder. Bağlama büyüsü etkileri şu şekilde sıralanabilir;

 1. Kişi, yemeden içmeden kesilir,
 2. Zayıflar ve iştahı kapanır,
 3. Büyüyü yaptıran kişi dışında herkesle arasına mesafe koyar,
 4. Özlem duygusu artar,
 5. Uykusuzluk baş göstermeye başlar,
 6. Yorgun olur,
 7. Kişisel bakımını aksatır,
 8. Banyo ve karanlıkta daha fazla vakit geçirir.

72 Saatte Bağlama Büyüsü Faydaları

72 saatte bağlama büyüsü faydaları, aşıkları birleştirme amacı taşır. Aşkı güçlendiren, sevgi bağını kuvvetlendiren bu büyü bazı faydalara sahiptir.

 1. Aradaki sevgi ve iletişim artar,
 2. Bağlılık ve sadakat güçlenir,
 3. Kişi, bir başkasını düşünemez hale gelir,
 4. Evlilik yolu açılır,
 5. Araları düzelir ve saygı oluşur,
 6. Ne istenirse yapar,
 7. Gözü bir başkasını göremez.

3 Günde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

3 günde bağlama büyüsü yapmak için yapılacak kişinin fotoğrafı, kişisel bir eşyası, saçı, kanı ya da kıyafeti yeterli olacaktır. Bunun ardından bağlama büyüsü yapan hocalar arasında en fazla ilim sahibi olan hocamız; çeşitli tılsımlarla büyü işlemini gerçekleştirir.

İşlemin tamamlanmasının ardından kişide etkiler ortaya çıkmaya başlar ve ilk olarak özlemeye başlar. Sonrasında ise iletişime geçerek sevgisini, ilgisini ve özlemini aktarır.

72 Saatte Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

72 saatte bağlama büyüsü yapan hocalar, mutlaka daha önce işlem yapmış olmalı ve ilim sahibi olmalıdır. Tecrübesiz ve daha önce bu ritüeli yapmayan kişiler; başınıza bela açabilir ve size zarar verebilir. Bu konuda uzman olan hocamız, bugüne kadar binlerce aşığı birbirine kavuşturmuştur. Siz de sevdiğinize kavuşmak için iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Yapmak Günah Mı?

Bağlama büyüsü, yukarıda da bahsettiğimiz gibi beyaz büyüler arasındadır. Asıl amaç birine zarar vermek olmadığı için; herhangi bir günah içermez. Sevenleri kavuşturmak aksine hayırlı bir iştir.

Bağlama Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Bağlama büyüsü yaptıranların yorumları, tamamen olumlu şekildedir. Zira tüm sevenler, sevdiklerine kavuşmuş ve çok büyük bir kısmı evlenmiştir. Dolayısıyla herkes halinden memnun, aşk ve mutluluk dolu bir hayat sürmektedir.

Bağlama Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer?

Bağlama büyüsü etkisi, siz ne kadar isterseniz o kadar sürer. Genellikle ömür boyu sürmesi tercih edilen büyüyü sizin dışınızda kimse bozduramaz. Yapılan kişi durumun farkına varsa dahi, sizin izniniz olmadan herhangi bir büyü bozdurma işlemi yaptıramaz. Etkisi ne zaman isterseniz o zaman hocamız tarafından yapılacak işlemlerle geçer.

1 Günde Bağlama Büyüsü ve Etkileri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir