Büyüler

Adet Kanı Büyüsü Nedir? 

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü nedir? bağlama ritüelleri arasındadır. Sevilen kişiyi kör kütük aşık etmek ve aradaki bağı kuvvetlendirmek için yapılır. Kadınlar tarafından yaptırılabilen bu büyü çeşidi, çok kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Bozulması oldukça zordur ve tesirli, büyük etkileri vardır. Adet büyüsü belirtileri ve yapan hocalar ile ilgili tüm bilgiler bu içeriğimizde…

Adet Kanı Ritüeli Nedir?

Adet kanı ritüeli, sanıldığınız aksine direkt içirilerek yapılmaz. Çeşitli tılsımlar kullanılarak yapılır. Çok tehlikelidir ve tesiri yüksektir. Kadınların regl dönemlerine ait olan kan, aşık edilmek istenen kişiye tılsımlı şekilde içirilir. Kendi başınıza yapacağınız işlemler ters tepebilir ve aşık olan taraf siz olabilirsiniz. Bu sebeple uzman bir hocadan yardım almanız gerekmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü yapımı için regl döneminde olmanız gerekmektedir. Ardından kişinin adı, anne adı ve doğum tarihi gibi bilgileri hocamıza vermeniz; isteklerinizi ve beklentilerinizi söylemeniz gerekecektir.

Bunun ardından enerjisi ve diğer varlıklardan yardım alan hocamız; isteklerinize uygun şekilde büyüyü yaparak, kısa süre içerisinde kişinin size deli gibi aşık olmasını sağlayacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Günah Mı?

Adet kanı büyüsü aşk için yapılıyorsa, beyaz büyüler arasında yer alacaktır. Sevenlerin kavuşmasını amaç edinerek yapıldığı için de, temelde günah sayılmaz. Zira buradaki amaç sevenlerin kavuşması ve bir araya getirilmesidir. Binlerce kişinin derdine deva olan hocamız, ister platonik olsun, isterse eşiniz ya da eski sevgiliniz. Dilediğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Neler?

Adet Kanı Büyüsü Nedir? 
Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü etkileri kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat genel olarak ortaya çıkan bazı etkiler şu şekilde sıralanabilir;

 1. Kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisiyle sizi özlemeye başlar,
 2. Yeniden aşık olur,
 3. Sizden başkasını düşünemez hale gelir,
 4. Kendisine, ailesine ve arkadaşlarına vakit ayıramaz ve sadece sizinle olmak ister,
 5. İştahı kapanır,
 6. Karanlıkta daha fazla vakit geçirir,
 7. Uykusuzluk ortaya çıkar.

Adet Kanı Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır?

Adet kanı büyüsü platonik olan kişiler tarafından tercih edilse de eşler, eski sevgililer, arkadaşlar tarafından yapılabilmektedir. Dilediğiniz kişi büyünün etkisiyle size bağlanır ve aşık olur. Yaptırmak istediğiniz kişi kim olursa olsun, sonuç hep aşkla sonlanır. Genellikle de bu aşk, evlilikle sonuçlanır.

Adet Kanı Büyüsü Kimlere Yapılır?

Adet kanı büyüsü dilediğiniz tüm erkeklere yapılabilir. Fakat genel olarak hocamıza danışan kişiler

 1. Eski sevgiliye,
 2. Eşe,
 3. Arkadaşa,
 4. Platonik olunan erkeğe,
 5. Ayrılan ya da terk eden kişiye,
 6. Sevilen kişiye,
 7. Bir başkasını seven erkeğe yapılır.

Ek olarak hocamıza danışarak yaptırmak isteyen kişiyi anlatabilir ve uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Adet Kanı Ritüeli Faydaları, Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı ritüeli faydaları kişinin size bağlanmasını, sizi özlemesini ve ayrı yapamamasını sağlar. Ek olarak kişi karşı koyamayacağı şekilde size gelmek, sürekli sizi görmek ve konuşmak ister. Dolayısıyla aranızdaki muhabbet artar. Eğer ayrıysanız ya da terk edilmişseniz; kişi büyünün de etkisiyle ışık hızında bir dönüş yapar.

Haklı olsa bile çok pişman olduğunu, yeniden beraber olmak istediğini söyler. Eğer eşe yapılmışsa, evden başka bir yere gitmez, sizden başkasını gözü görmez. Aranızdaki muhabbet artar ve araya bir başkası kesinlikle giremez.

Adet Kanı Büyüsü Yaptıranların Yorumları, Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü yaptıranların yorumu tamamen olumlu şekildedir. Zira kısa sürede etkisini gösteren bu ritüel, ömür boyu etkisini sürdürür. Siz istemediğiniz sürece de bozulamaz. Bunun yanı sıra asla adet kanı büyüsü olduğu anlaşılmaz, kişi ne olduğunu anlayamadan size bağlanır ve bu durumu sorgulayamaz hale gelir.

Adet Kanıyla Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar, Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanıyla bağlama büyüsü yapan hocalar arasında olan değerli hocamız, kesin ve garantili şekilde işlem yapmaktadır. Sizi istediğiniz ve sevdiğiniz kişi ile kısa süre içerisinde bir araya gelmenizi sağlar. Sonsuza kadar mutlu olur ve bir başkasının olmasına izin vermez. Eğer evlenmek istiyorsanız, büyü sonrasında kesin olarak evlenirsiniz.

Eğer ayrıysanız, yaptırdığınız kişi kesin olarak geri dönüş yapar ve sizden başkasıyla bir daha ömrü boyunca beraber olamaz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir