Ayırma Büyüleri

Adım Adım Ayırma Büyüsü

Adım Adım Ayırma Büyüsü

Adım Adım Ayırma Büyüsü
Adım Adım Ayırma Büyüsü

Adım Adım Ayırma Büyüsü günümüzde çok merak edilen ve çoğu insan tarafından da yaptırılan önemli psişik işlemler olarak bilinmektedir. Bu işlemlerdeki tek amaç kişinin isteklerine, dileklerine en kısa süre içerisinde net bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

İnsanlar pek çok istekleri için büyü yaptırma yoluna giderler. Büyüler genel olarak tehlikeli olan işlemler olsa dahi çoğu insan tüm bunları göz önüne alarak bu işlemleri yaptırmaya karar verir.

Genelde aşk, evlilik, şifa, para, iş, bağlılık için yapılan büyüler aynı zamanda soğutma, ayırma, zarar verme amacı ile de yapılır. Bu yazımızda ayırma amacı ile yapılan büyü türünden bahsedeceğiz.

Sizlere adım adım ayırma büyüsü ile ilgili pek çok detaylı bilgi sunacağız. Bu konuda en çok merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bu yazı içinde görebilirsiniz. Yazıyı okuduktan sonra eğer farklı büyüler ile ilgili de detaylı bilgileri görmek istiyor iseniz sitemize girip diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Profesyonel Ayırma Büyüsü, Adım Adım Ayırma Büyüsü

Adım adım ayırma büyüsü aynı zamanda profesyonel ayırma büyüsü olarak da bilinir. Bunun sebebi şudur: Adım adım yapılan bu büyüde büyü uygulanışındaki tüm her şey, tüm adımlar büyük bir dikkat ve özen ile yapılır. Hiçbir aşama baştan savma yapılamaz.

Tüm aşamalar en kaliteli biçimi ile uygulanır. Bu da o büyünün yapılışını profesyonel hale getirir. Büyülerde amaçlanan şeylerin tutması için bu profesyonellik kesinlikle gerekir. Eğer büyüde herhangi bir adım gözden kaçar ise ya da baştan savma yapılır, eksik ve kusurlu yapılır ise o büyü asla tutmaz. Bu yüzden bu büyü türü olabilecek en büyük dikkatle, özenle, eksiksiz bir biçimde yapılmalıdır.

En Özel Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri pek çok türe sahiptir. Bu türler genel olarak yapılışları, hazırlanışları ve uygulanışları bakımından farklılık gösterir. Her bir ayırma büyüsü türü önemli etkilere sahip olsa da bazı türlerinin etkileri çok daha fazla haldedir. Adım adım ayırma büyüsü olarak bildiğimiz büyü de bu türden bir büyüdür. En özel ayırma büyüsü olarak günümüzde uygulanır.

Bu büyü çok özeldir çünkü hazırlanışı, tarifi ve yöntemi özel bir büyü türüdür. Bu büyünün yapılışlarını bu sebep ile sadece bu alanda uzman olan özel insanlar bilmektedir. Büyünün hazırlanışını, yöntem ve tarifini sadece hoca ve medyum olan kişiler bilmektedir. Ancak bu kişiler bu özel büyü türünü eksiksiz ve kusursuz bir şekilde hazırlayıp uygulayabilir. Eğer siz de bu ayırma büyüsünü yaptırmak istiyor iseniz bu özel insanlar ile görüşmeli ve büyüyü onlara yaptırmalısınız. Ancak bu şekilde büyü istediğiniz şekilde tutacaktır.

Çok Özel Ayırma Büyüleri, Adım Adım Ayırma Büyüsü

Şimdi de size etkilerden ve belirtilerden bahsedelim. Bu büyü türünün etkilerinin ne derecede kuvvetli olduğunu çoğu insan merak etmektedir ve bizler de şimdi bu merakınızı ortadan kaldıracağız: çok özel ayırma büyüleri yapılışlarının da özel yöntemler ile olduğunu size söyledik.

Bu özel yöntemler günümüzde yeni sayılan ve bu alanda deneyimli, uzman olan insanlar tarafından geliştirilen önemli yöntemlerdir. Bu büyünün etkileri de bu sebep ile çok ama çok kuvvetli haldedir. Bu özel büyü diğer geleneksel ayırma büyülerinden farklı olarak çok kısa bir zaman içinde belirtilerin ortaya çıkmasını sağlar. Belirtiler ortaya çıktığı ilk andan itibaren kişiyi ve kişileri derinden etkiler.

Ayırma işlemi bu güçlü ektiler sayesinde kısa bir sürede olur. Kişiler birbirinden çok kolay bir şekilde ayrılır ve birebirlerine karşı da asla bir şey hissedemez hale gelirler. Asıl önemli olan şey de bu kişiler bir daha kesinlikle bir araya gelmez. Hiçbir fani güç bu büyünün etkilerini bozamaz.

Adım Adım Ayırma Büyüleri

Adım adım ayırma büyüleri yapılışları çok zor olan, karmaşık yöntem ve tariflere sahip olan zorlu büyülerdir. Bu büyüler hiçbir sıradan insan tarafından yapılamaz. Sadece özel psişik yeteneklere sahip olan hoca ve de medyumlar tarafından büyü doğru şekilde uygulanabilir.

Bu yüzden büyüyü kesinlikle yaptıracak iseniz kendinize güvenilir ve gerçek bir hoca ve medyum seçmeniz şarttır. Hoca ve medyum kendisine has yöntemler ile adım adım olan bu ayırma büyüsünü hazırlayıp uygular. Bu süreçte sadece sabırlı olmanız ve beklemeniz gerekir.

Ayrıca Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır yazımıza da göz atabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 Yorum

  1. Dilankarli dedi ki:

    Dayimi karısından ayirmak istiyoruz dayımı kanser etti resmen ne twmizlik var ne misafir var ne aile biliyo ne anne bana biliyo kadın sadece evlenip çocuk doğurmak ve yemek yemek üzerine programlanmis hocam yardımcı olun adam hastalıktan kurtulamiyo

  2. Kamilesoydan dedi ki:

    Ablam la eski eşine yaptırdık annemle hatta babamda dahil oldu kocasi psikopatlıta son raddeye gelmişti kızı öldüresiye dovuyodu oda kocam diyip gene gidiyodu allahim bizde hocaya gittik yuva yıkmak iyi degil de can söz konusu kardesimi gire gore neden ölüme terk edelim canımız sonicta ya ailecek gittik yaptirdik abla geldi bize daha da gitmedi çok uğraştık çok sukur bitti

  3. Adsiz dedi ki:

    Çok uzun mutsuz evlilikleri ayirirmi nasıl wtkisini göstermeye başlar ben artık kocaa sabredemiyoruk beni aşırı derecede yıprattı ailesiyle birlikte 10 senelik evliyim cocukta yok ayrılmak istiyorum bu etkili ise görüşme sağlamak isterim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir