Dil Bağlama Duaları

Ağız Bağlama Duası Nedir?

Ağız Bağlama Duası Nedir?

Ağız bağlama duası, dua türlerinde en etkili olanlardan bir tanesidir. Peki ağız bağlama duası nedir? Etkileri nelerdir?

Ağız Bağlama Duası Nedir?
Ağız Bağlama Duası Nedir?

Bu dua sayesinde kişi, kendisi hakkında konuşan insanların dil tutulması yaşamalarını ve konuşamamalarını Allah’tan diler. Son derece etkisi olan ağız bağlama duası sayesinde, insanlar kendi işlerine odaklanıp, etrafta gerçekleşen kötü konuşmaların son bulmasını sağlayabilirler. Çok sık tercih edilen ağız bağlama duası, bir başkasını etki altına alan dua türlerindendir. Yapıldıktan sonra etkilerini çok kısa sürede gösterebilen bu duayı, yaptıracak insanların çok dikkatli ve son derece kararlı olması gerekir.

Ayetel Kürsi ile Ağız Dil Bağlamak

Ayetel Kürsi ile ağız dil bağlamak, en sık tercih edilen ağız bağlama dualarından bir tanesidir. Dini anlamda birçok faydası bulunan Ayetel Kürsi, ağız bağlamak için de kullanılabilir. Ayetel Kürsi yüksek işlevli, faydası çok fazla olan bir duadır. Ayetel Kürsi’nin okunma amaçları şu şekildedir:

 • Dilek dileyen insanlar tarafından çok sık tercih edilmektedir.
 • Geçmişte işlenen günahların affedilmesi için de okunabilir.


Bunların dışında, Ayetel Kürsi okuyanların arkasından kötü söz eden insanlar dışında, kendisine kötü sözler söyleyen kaynanasının ya da eşinin de dili susturulabilir. Aynı zamanda kendisi hakkında kötü sözler söyleyemeyecek duruma getirilebilir.

Ayetel Kürsi ile ağız dil bağlamak çok sık kullanılan güçlü bir dua yöntemidir. Bu duayla birlikte insanlar kendileri hakkında kötü söz söyleyen kişilerin şerrinden korunup, Allah’a sığınarak kendilerine bir çıkış yolu ararlar. Konuyla ilgili dil bağlamak için güçlü dua konulu videomuzu izlemek isterseniz tıklayınız.

Bakara 171 Dil Bağlamak, Ağız Bağlama Duası Nedir?

Bakara 171 dil bağlamak, kendisi hakkında kötü söz konuşulup, sözlü ve psikolojik anlamda şiddet gören insanların başvurmakta olduğu yöntemlerden birisidir. Kişiler bu yöntemle birlikte Allah’a dualarını ederek, kendisi hakkında kötü söz söyleyen insanların dillerinin bağlanması ve ağızlarının tutulması için dua etmiş olurlar. Bu duanın çok etkili sonuçlar verdiği görülmektedir. Peki Bakara 171 ile ağız bağlama duası nedir?

Kuran-ı Kerim’in surelerinden birisi olan Bakara Suresi’nin 171. ayeti sayesinde kişilerin, kendileri hakkında kötü sözler söyleyen insanlardan kurtulabilmeleri mümkündür. Abdestini alıp, niyetini eden insanların ettiği her duanın Allah huzurunda değeri vardır. Bu sebeple kişiler bu duayı ederken son derece temiz kalpli ve iyi niyetli olmalıdırlar.

Ağız Kilitleme Duası

Ağız kilitleme duası sayesinde insanlar, kendileri hakkında kötü söz söyleyen kişilerin, kötü sözler söyleyen kaynanaları ve eşlerinin psikolojik ve sözlü şiddetlerini engelleyebilirler.

Kendisi hakkında kötü sözler söylenildiğinde üzülen kişilerin son derece dikkat ederek davranması gerekmektedir. Çünkü bu dua gerçek anlamda etkili bir duadır ve etkileri çok kısa bir sürede görülür. Bu sebeple karar verilmeden önce iyice düşünülmeli ve emin olunmalıdır. Aynı zamanda kesin olarak kararlı olmayan insanlar bu duayı okumamalıdırlar. Çünkü bu duada geri alma gibi bir durum yoktur ve duanın etkileri oldukça büyüktür. Farklı konularda daha çok yazımıza ulaşmak isterseniz Yasin Hoca sitesinden ayrılmayınız.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 Yorum

 1. tarık tamer dedi ki:

  Halam o kadar çok konuşup birde boş konuşmuyor mu herkese gına geldi
  aile toplantıları olsun bayramlar olsun kadının dilinden kimse kurtulamıyor kuzenimle bu durumdan kurtulmak için ayda bir görmek zorunda olduğumuz için araştırma yaptım yasin hocayı buldum . Dil baglama duası aldım kuzenimle toplantıya 1 hafta kala okumaya başladık benim bülbül gibi konuşan halam gık demedi ya bu nasıl olabilir bütün sülalenin içinden geçen kadın , kulak içi kulak bile almışız sesini dumamak için . hocam naptıysa nasıl bir dua verdiyse dut yemiş bülbüle döndü hocam bizi halamın eziyetinden kurtardınız .

 2. Hamiyet oksuz dedi ki:

  Sevgili anneciğim herseye laf ettiniz için size okudum okuyorum hoca efendiden nasıl yapailacagini detaylıca öğrendim ben denedim ve gerçekten olumlu oldu dua olduğu için kötü bi art niyet yok annesi beni gibi olanlar anlar gerçekten teşekkür ederim hoca efendi Allahü teala hz razı olsun

 3. Halithars dedi ki:

  Ben kuran bilmiyorum bizim isyerindeki mudur adama kanser eden cinsten sırf onu susturmak için hocanın verdiği dualari ezberledim cokta ise yaradı adamı görmeden başlıyorum okumaya etkilide baya gece yatmadan okuyorum üflüyorum ise giderken de aynı şekilde dünya varmış yemin ediyorum böyle bi adam daha önce gormedim be hocam Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir