Aşık Etme Büyüleri

Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum araması aşkına ve sevgisine karşılık görmeyen kişiler tarafından merak edilen ve araştırılan bir konudur. Hayatta herkes birine aşık olabilir. Bu son derece doğal ve normal bir durumdur. Aşık olan kişiler doğal olarak aşık oldukları kişiden de bir karşılık beklemektedirler.

Bu nedenle de karşılık göremedikleri zaman karşısındaki kişiyi kendine aşık etmek için farklı yollara başvururlar. Bu yollardan en çok tercih edilenlerden biri de aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum söylemi ile birlikte araştırma yapmaya başlayan kişiler çeşitli ritüeller ve büyüler bulabilirler.

Büyü yaptırmak için genellikle başarılı ve müşterileri tarafından önerilen bir medyum ile birlikte ortak çalışılması gereklidir. Ancak bu büyü evde de yapılabilmektedir. Aşk büyüsünü evde kendisi yapmak isteyen kişiler öncelikle kırmızı ve karabiberi karıştırarak büyü yapımına başlamadırlar.

Aşık Etme Büyüsü İçin Neler Gerekir?

Aşk büyüsü için neler gerekir sorusu aşk büyüsü yaptırmak ya da evde kendisi yapmak isteyen kişiler tarafından merak edilen ve araştırılan bir konudur. Aşk büyüsü için neler gerekir sorusuna cevap olarak 41 adet top şeklinde karabiber yanıtı verilebilir. Her bir karabiber tanesi için ayrı ayrı dua edilir ve dualar karabibere okunur. Bu işlemde asıl niyet aşık olmayan, ilgi göstermeyen kişinin aşık edilmesidir.

Ardından okunan her bir karabiber yanan bir ocağın üstüne atılır.

Yani kısaca aşk büyüsü için top karabiber ve yanan bir ocak lazımdır.

Tabii ki bu evde yapılacak olan aşk büyüsü için geçerlidir. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler büyülerinin etkili olmasını istiyorlar ise mutlaka ve mutlaka bir medyum bularak büyüyü medyum yardımı ile yaptırmaları gereklidir.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?, Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşık Etme büyüsü nasıl yapılır sorusuna farklı cevaplar verilebilmektedir. Aşk büyüsü kendine aşık olmayan kişiyi aşık etmek amacı ile yapılan ve çeşitli ritüeller içeren bir büyüdür.

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap olarak iki farklı cevap verilebilir. Çünkü bu büyü evde ve medyum yardımı ile olmak üzere iki farklı şekilde yapılabilmektedir.

Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum
Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Evde aşk büyüsü yapmak için kişilerin ihtiyacı olan şeyler top karabiber ve bir ocaktır. 41 adet top karabiber hazırlanır ve ocak yakılır. Ardından da her bir karabibere bir kere olacak şekilde toplam 41 kez Bu karabiber yansın kül olsun ve bu kişi de benim aşkımdan yanıp tutuşsun ve bana dönsün denir. Sonrasında da karabiberler ocağa atılarak yakılır. Aynı zamanda bu işlem yapılırken aşık edilmek istenen kişinin resminin kişinin yanında bulunması da odağını arttırır ve büyüyü güçlendirir.

Bir diğer aşk büyüsü yaptırma seçeneği de kişilerin işinde uzman medyumlara giderek onlardan yardım alması ile mümkündür. Medyumlar büyü yapma konusunda son derece uzman ve yetkili kişilerdir. Hissiyatları güçlü olan ve psişik güçlere sahip olduğuna inanılan medyumlar sayesinde daha etkili bir aşk büyüsü yaptırmak mümkündür.

Etkili Aşk Büyüsü Yapmanın Yolları

Etkili aşk büyüsü yapmanın yolları aşk büyüsü yaptırmayı düşünen kişiler tarafından merak edilen ve araştırılan bir konudur.

Etkili aşk büyüsü yapmanın yolları arasında ilk olarak kişinin büyüyü yaparken ya da yaptırırken dingin bir zihne sahip olması ve tüm odağını büyü yapılması işlemine vermesidir. Ardından da büyü yapılır ve yapıldıktan sonra büyünün tutacağına dair inancının tam olması gereklidir.

Ayrıca büyünün etkili bir şekilde tesir etmesi için isteklerin ve ihtiyaçların da büyü yapılmadan önce net şekilde belirlenmesi gereklidir. Eğer kişilerin problemleri üzerinde net bir kararı yok ise büyünün gerçeğe dönüşmesi işlemi tehlikeye girer ya da çok uzun sürede büyü gerçek hayata etki eder. Bu nedenle büyülerden tam istenilen etkiyi almak için son derece dikkatli davranılmalı ve isteklerin net bir şekilde belirlenmesi gereklidir.

Aşık Etme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?, Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşık Etme büyüsü kaç günde etki eder sorusu oldukça merak edilen ve araştırılan bir konudur.

Aşk büyüsü çeşitli amaçlar ile kullanılabilen ve kişileri aşık etmeye yarayan güçlü bir büyüdür. Aşk büyüsü yaptıran kişiler, aşık etme büyüsü kaç günde etki eder sorusuna cevap aramaktadır. Bu soruya cevap olarak 3 ay içinde büyünün etki etmesinin beklendiği yanıtı verilebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

6 Yorum

 1. münevver dedi ki:

  çok güzel net bir şekilde sonuç veren işlem sonucu buradayım hocamla aşk çalışması yaptık ve benim aşkından öldüğüm çocuk benimle ilgilenmeye başladı .hergün okulda yanıma geliyor . nasıl olduğumu merak ediyor öğle arasında kahve içiyoruz sevgili olduk resmenn çok muhteşem birşey hocam arkadaşlar tutan bir işlem başka hoca bilmiyorum yasin hocam işini çok iyi yapıyor

 2. Hikmettutar dedi ki:

  Arkadas ortamında beğendiğim bi oğlan var onun için yaptirdim :))) denemek içindi etkili olmasini açıkçası beklemedim hiç son zamanlarda hayli samimi olduk Allah tamamına erdirir inşallah çok muluyuz

 3. Mutlu-yillar dedi ki:

  Canım hocam siz olmasaydınız çocuklarımla bi başıma ortada kalırdım şimdi kolyemi banyo dışında boynumdan asla çıkarmıyorum. herkes mutlu huzurlu evde. hiç kavga gürültü yok allahım bozukmasın inşallah bir dha ağzımınız tadı. Amin.

 4. tahsin dedi ki:

  selamın aleykum gardaşlık ben duva yapan hoca ariyem duva olacak emma

 5. Yusuf bel32 dedi ki:

  Selamünaleyküm hayırlı günler dilerim ben doğru bir hoca arıyorum öneriniz bana ne olur lütfen yardım edin çok mağdur edildim çok umutlarım gitti

 6. Beşir dedi ki:

  Yasin hocam merhaba dua mı büyü mü yapıyonuz

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir