Aşık Etme Duaları

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası: Dualar da büyüler de binlerce türe, çeşide sahip durumdadır. Günümüze kadar pek çok dua ve büyü türü gelmiştir. Her biri de oldukça kuvvetli etki ve belirtilere sahip haldedir. Günümüzde en çok yapılan dua ve büyü türleri arasında aşk ile ilgili olanlar yer alır. Pek çok insan aşk ve gönül hayatını iyi hale getirmek, amaçlarına ulaşabilmek amacı ile dua ya da büyü yöntemlerini tercih eder.

Fakat büyü ve dualar arasında da farklılıklar bulunur. İnsanlar büyülerden genel olarak çekinirler. Çünkü büyüler için cinlerin, yani doğaüstü olan varlıkların kullanılması gerekir. Bunlar da insanlara tehlike arz ederler. Dolayısıyla büyü yönteminden çoğu insan kaçınır. Bu insanlar çareyi dualarda görürler. Günümüzde çok fazla insan dua yapmaktadır. Hatta neredeyse her birimiz dua etmeyi tercih ediyoruz. Dualar hiçbir şekilde tehlike arz etmezler çünkü sadece Allahtan yardım istenir. Aşk duası konusunda da bu böyledir.

Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası

Bu yazıda bir aşk duası türü olan Aşık Etme Duası hakkında çeşitli bilgileri göreceksiniz. En merak ediyor olduğunuz soruların cevaplarını bu yazı içinde göreceksiniz. Yazıda ilk olarak hızlı tutan aşık etme duası nedir ve bu dua nasıl yapılır sorularını yanıtladık. Sonra basit aşık etme duası kimler tarafından yapılabilir ve bu duanın etkileri ne zaman görülür sorularını yanıtladık.

Aşık Etme Duası Nedir? Ne Anlama Gelir?

Aşık etme duasının ne anlama geliyor olduğunu şu şekilde size açıklayalım: Bu dua adından da bilineceği üzere aşık etmek amacı ile yapılan bir dua türüdür. Aşık etme duasıyla birlikte kişinin aşık olduğu kişi çok kısa bir süre içerisinde kendisine aşık olmaktadır.

Tabi bu sürenin kısa olması için dua esnasında dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır ve bu şeyleri yazının ilerleyen bölümlerinde göstereceğiz. Aşık etme duası gerçekten de çok güçlü olan bir dua türüdür ve pek çok insan bu duayı yapmaktadır. Aşık olunan kişiye kavuşmak için yapılan en önemli dua türü budur. Bu dua hakkında size bu bilgileri verebiliriz. Şimdi de başka bir konuya, bu duanın nasıl yapılıyor olduğu konusuna bakalım.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Bu duanın nasıl yapıldığı konusunda bilmeniz gereken ilk şey çok kolay yapılan bir dua olduğudur. Büyüler için bazı önemli eğitimlerin, yeteneklerin olması gerekir. Ama dualarda böyle değildir. İnançlı olan bir insan sadece duayı doğru bir şekilde okuyarak duayı yapabilir. Duanın ne olduğunu size burada veremeyiz çünkü bu bilgiye sadece güvenilir din insanları ve hocalar sahiptir.

Bu yüzden hangi duayı etmeniz gerektiğini öğrenmek istiyor iseniz en kısa zamanda bir uzman kişi ile görüşmeniz şarttır. İnternette bu dua hakkında pek çok tarif verilmektedir fakat bu tariflere güvenmemeniz gerekir. Buna çok dikkat etmelisiniz. Kolay Aşık Etme Duası ve nasıl yapılacağı konusunda size önerebileceğimiz en iyi şey budur.

Aşık Etme Duasını Kimler Yapar?

Aşık etme duasını her bir hoca ya da medyum ya da din insanı yapabilmektedir. Onlar dua hakkındaki en iyi bilgilere sahip haldedirler ve aynı zamanda çok ama çok güçlü bir imana da sahiptirler. Dua için en önemli olan şey budur. Önemi olan şey inançtır. Tabii ki sıradan olan insanlar da duayı yapabilir. Yani belli yetenekleri, ilmi bilgileri, eğitimi olmayan insanlar da yapabilir. Fakat bu insanların mutlaka imanlı olan insanlar olması gerekir. Yoksa dua kesinlikle tutmaz. Aşık etme duası kısacası her bir inançlı insan tarafından yapılabilir. Kanalımıza abone olmak takip etmek için Medyum Yasin Hoca

Duanın Etkileri Ne Zaman Görülür?

Aşık etme duasının etkilerinin ne zaman görüleceği duayı yapan kişiye ve doğru şekilde yapıp yapmadığına bağlı haldedir. Eğer kişi tam bir inanca, yüksek bir imana sahip ise dua en kısa zaman içinde kabul olacaktır. Yani, 10 – 15 gün içinde mutlaka gerçekleşir. Ama kişi inançsız ise dua kesinlikle kabul olmaz. Ayrıca dua yapılır iken gereken şartlar yerine getirilmelidir. Kişi eksiksiz bir biçimde duayı yapmalıdır. Tamamen doğru şekilde olmalıdır.

Bu dua hakkında size verebileceğimiz en detaylı bilgiler bunlardır. Sitemize girerek aşık etme duası yorumları hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Nelerdir?

Aşık etme duası ile ilgili birkaç örnek dua aşağıdaki gibi olabilir:

1. “Allah’ım, sen her şeyi en iyi bilen ve en güzel düzenleyensin. Benim kalbimi şu anda aşık olduğum kişiye yönlendirme gücünü bana ver. O kişi ile mutlu ve sağlıklı bir ilişki yaşamayı sana olan güvenimle diliyorum. Kalbimi ona açıyorum ve kalbini bana açmasını diliyorum. Dualarımı kabul et, amin.”

2. “Ya Rab, sen kalpleri dilediğin gibi yönlendirensin. Aşık olduğum kişinin de kalbini bana yönlendir, aramızdaki sevgiyi artır. Sevginin ve saygının eksik olmadığı bir ilişki yaşamayı diliyorum. Dualarımı kabul et ve bize yardım et, amin.”

3. “Yüce Allah’ım, Sen her şeye kadirsin. Yüreğimdeki sevgi ateşini yaktın ve bu ateşi aşık olduğum insana dönmesini diliyorum. Onu kendime aşık etmeme yardımcı ol, kalbimdeki yerini bir ömür boyu korumasını nasip et. Dualarımı kabul et Ya Rab, amin.”

Ancak dua etmek yerine aşık etmek istediğiniz kişiyle sağlıklı bir iletişim kurarak, onunla tanışarak ve ona değer verip anlayışlı bir şekilde yaklaşarak daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. İnsanların duygusal ve zihinsel özgürlüğüne müdahale etmek de, karşılıklı rızaya dayalı sağlıklı bir ilişkiyi zorlama anlamına gelebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

16 Yorum

 1. Arzu kayaoglu dedi ki:

  Dualarım tuttu 10 gün icinde çocuk benim aşkımdan kör geziyo diye bilirim wp sifresine kadar verdi teşekkürler yasin bey

 2. Hilal dedi ki:

  Bu dualar sayesinde sevdiğim insana kavuştıum tabiki yasin hoca olmazsa doğru duaları bulabilmem imkansızdı malum herkes işinde iyi olmuyo bi cok hoca ile daha görüşmüştüm etkisiz kaldı yasin hoca ile iyi ki tanıştm

 3. Aslı dedi ki:

  Merhaba Yasin hocaya aşk Vefki yaptırmak istiyorum daha öncesine yaptırıp sonuç alan var mı

 4. ipek dedi ki:

  Ben aşık olcam karşımdaki sevgime karşılık vermicek böyle bişi olamaz ben sevdiğsem sende beni sev yaaa üzmeyin işte sonra böyle yollara başvuruyoruz kendimi bi anda telefon çalarken buldum yasin hocayı aradım hocam dedim böyle böyle nolur oda beni sevsin o kadar tatlı ve kibar bi hoca kii anlatamamm bana cok yardımcı olduu smdi gidip söylenen dualaru okuma vakti kavuştumm zaman yine yazıcam arkadaşllarr

 5. Nilüfer dedi ki:

  Kesinlikle aşık etme duası denilince yasin hocayı tercih etmelisiniz. Bu kadar etkili bir hoca bu yaşıma geldim görmedim.

   1. Nilüfer dedi ki:

    3 ayı geçmiştir. Ama herkeste aynı olmayabilir demişti yasin hocam. İnancımı kırmadım fayda da gördüm çok şükür. Herşey elbette önce Allah’tan ?

 6. tefo dedi ki:

  bende celb duasına başlattım şuan hazırlanıyor bakalım daha 9 gün oldu hocam iyi birine benziyor dürüstlük olarak tavsiyemdir

 7. ylz1992 dedi ki:

  Ben kayın babam beni hiç sevmediği için ve karımla aramızı açtığı için işlem yaptırdım allaha şükür adımın baş harfini bile anmıyor artık ailecek rahatladık ne kadar teşekkür etsek azdır hocama

 8. Kedisever34 dedi ki:

  Benim üzerimde bir kem göz vardı arkadaşlar 2 yıl önce başlamıştı bu durum hiçbir işim rast gitmez hale geldi işimden ayrıldım bu yüzden evi sadece eşimin maaşı ile geçindirmeye çalışıyoruz çok zor gelmeye başlamıştı bu durum artık borçları ödeyemez olduk, sonra annem beni hocamıza götürdü ilk başta biraz çekinmiştim ama gayet kısa bir sürede yaptı işlemimizi ve 1 ay sonra eski işime geri girmeyi başardım artık aile olarak da ekonomik durumumuz çok rahatladı hocamız sağ olsun

 9. Sıla ceren dedi ki:

  Arkadaşlar ben eşimin bana bağlanması ve ilgi göstermesi için yaptırmıştım olumlu sonuç aldım sizlerle paylaşmak istedim aranızda yaptırmak isteyen olursa diye.

  1. smgenur08 dedi ki:

   İyi günler sılacım bende kocam için yaptırmıştım senin yorumu gördükten sonra hocamıza gittim zaten çok yardımcı oldu bize sağolsun eşim ilk tanıştığımız zamanlardaki gibi ilgili bana karşı artık allaha şükürler olsun.

 10. Yasef dedi ki:

  Bu Duayı Arıyordum sizin sayenizde buldum Allah Razı Olsun Yasinhocam

 11. Kader dedi ki:

  Banada bir arkadaşım tavsiye etti yasin hocaya yaptırdim dua hazırladı bana 7 günde yaptıkendisi paraya falan önem vermez çok şükür çözüldü herşey tavsiye ederim herkese.

 12. Canerr dedi ki:

  Hocam ne dediyseniz yaptım allah razı olsun

 13. Baran Çetin dedi ki:

  allah bin kere razı olsun yasin hocam 7 günde hazırladığı duayı üzerimde taşıdım ve duanın etkisini kısa bir zaman diliminde gördüm tekrardan binlerce kez teşekkürler hocam. yolunuz açık olsun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir