Bağlama Büyüleri

Aşk Acısı Çekenlerin Yaptırması Gereken Büyüler

Aşk Acısı Çekenlerin Yaptırması Gereken Büyüler

Aşk Acısı Çekenlerin Yaptırması Gereken Büyüler
Aşk Acısı Çekenlerin Yaptırması Gereken Büyüler

Aşk Acısı Çekenlerin Yaptırması Gereken Büyüler Aşk acısı çekenlerin yapması gereken büyüler kişilerin ruh hallerine, yaşadıkları ilişkinin boyutuna ve bu süreçteki sıkıntılara göre değişiklik göstermektedir. Aşk acısı çekenler kimi zaman uzun bir ilişkisi olup, ilişkinin bir yerinde belli belirsiz sebeplerle tartışıp, ilişkideki bir kişinin ilişkideki eski rolünü üstlenemeyip çekilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır.

Ancak geride kalan için durum her zaman o kadar kolay olamamakta ve çoğu zaman bu ayrılığı kabul edemeyip aşk acısı çekmektedir. Bazı durumlarda ise tamamen platonik takılıp aşk acısı yaşayanlar vardır.

Kimisi aşık olduğu insanı tekrar kazanmak için, kimisi de aşık olduğu insanın kendisini fark edip aşık olması için medyumlara başvurarak, çeşitli büyülere baş vurmaktadır. Ancak bu noktada doğru ve gerçek bir medyumu seçmek çok önemlidir. Çünkü son zamanlarda insanları dolandırmak için medyumum diye dolaşan sayısız insan ve internet üzerinde sayısız sahte medyum sitesi kurulmuştur.

Bu nedenle doğru bir araştırma yaparak ilminden, tecrübesinden ve yeteneklerinden emin olduğunu bir medyuma baş vurmalısınız. Medyumlar bu noktada size bir çok aşk büyüsü seçeneği sunarak, sizin için en doğru olanı yapmaktadır.

Bağlama Büyüsü

Büyü kavramı son yıllarda özellikle gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giriş yapan sosyal medya uygulamaları üzerinden, büyük kitlelerle etkileşim sağlayarak çok popüler hale geldi. Ancak büyü kavramı insanlığın ilk yıllarından itibaren, inanılan ve başvurulan bir şeydi. Aslında büyü de amacı da hep aynıydı, sadece bu büyüleri yapanların adı dönemlere göre değişiklik gösterdi. Özellikle aşk acısı çekenler her dönemde, büyüye başvurarak duygu durumlarını değiştirmek, ya da aşık oldukları kişileri kendilerine bağlamak ve aşık etmek için büyülere başvurmuşlardır.

Bu büyülerin çoğunluğu ise bağlama büyüsüdür. Bu büyü de seven taraf sevmeyen taraf için büyü yaparak, kendisini onun göreceği bir yere getirerek, kendisine aşık edip bağlamayı düşünmektedir. Bağlama büyüsü aşk acısı çeken çoğu kişinin ilk tercihleri arasındadır. Ancak bunu da, alanında tanınmış, deneyimli, becerileri ve güçleri doğuştan gelen, kendisini kanıtlamış medyumlara yaptırmalısınız. Aksi taktirde vakit ve para kaybından başka elinize hiçbir şey geçmez.

Platonik Aşk Acısı için Aşk Büyüsü

Aşk acısı büyüleri alışagelmiş bir şekilde, genellikle evli çiftler arasındaki sorunlarda veya boşanma derecelerinde, uzun yıllar sevgili kalıp ayrılma sürecine giren veya ayrılan, birbirini yeni sevmeye başlarken ilişkideki bir kişinin kaçması durumlarında geriye kalanın aşk acısı çekmesi sonucu yaptığı aşk büyüleridir. Bu sayede yanlarında istedikleri fakat kendilerinden uzaklaşan sevdikleri, tekrar kendileriyle iletişime geçerek bozulan bu ilişkilerin tekrar düzeltilmesi amaçlanmaktadır.

Ancak Aşk büyülerinin yapıldığı bir diğer grup ise platonik bir şekilde sevip, aşkına karşılık bulamayan ve bu süreçte kendisini yıpratarak aşk acısı çeken insanlar için yapılmaktadır. Aşk büyülerinde genellikle karşı tarafı harekete geçirme eylemi üzerinde durulmaktadır. Bu sayede aşık olduğunuz kişi sizi fark edecek, sevginize karşılık verecek veya aranızda daha önce yaşamadığınız bir etkileşim oluşacaktır.

Aşk Acısı Çekenler Hangi Büyüleri Denemeli

Aşk herkesin duygularına hitap eden bir kavram olmasına rağmen, herkesin kendine göre farklı algılayışları vardır. Bu nedenle sevdiği veya hoşlandığı kişiden ayrılan ya da, beklediği karşılığı yeterince göremeyen insanlar çektikleri aşk acısına karşılık, medyumlardan destek alarak büyü yapmaktadırlar.

Bu durumda yapılan büyü çeşitlerinden biri ruhumuzu dinlendirmek, kendimizi bu bakımdan iyileştirmek ve sevgiliden uzaklaşmak için yapılan büyülerdir. Bir diğeri ise uzaklaşan ve ulaşılmaz konuma erişen sevgilinin, eşin veya platoniğin sizi tekrar sevmesi, aşık olması ve fark etmesi için yapılan büyülerdir. Aşk büyüleri yapılış şekillerine göre çok farklılık gösterdiği için, hangi büyüye ihtiyaç duyduğunuzu size medyumuz ve siz söyleyeceksiniz.

Aşk Acısı Çekenler Hangi Medyumlara Gitmeli

Aşk acısı çekenler en fazla medyumlara baş vuran kişiler arasındadır. Bu nedenle bu alanda sahtekarlık yapıp insanları kandırmaya çalışan kendini medyum ilan eden sayısız dolandırıcı bulunmaktadır.

Bu nedenle derin bir araştırma yapmalı, daha önce giden kişilerden teyit edilmeli, ilmi büyük, öngörüsü yüksek ve medyumluk özelliklerini doğuştan alıp, kendisini bu alanda kanıtlamış, ruhlarla ve cinlerle iletişime geçebilen medyumlar ile görüşerek, aşk acınızı giderecek işlemleri bu medyumlara yaptırmalısınız.

Bağlama Vefki yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. ferit dedi ki:

    Aşk acısı çekiyorum senelerdir hiç bir kadınla konuşmak istemiyorum her gece aglamalar bagırıp uykudan uyanmalar . sadece onun düşüncesi beni 10 yıl yaşlandırdı içimde yaşamak berbat bir şey sosyal cevrem yok işimi kaybettim ailemden kalanlar tükendi sıfırı buldum kendimi toparlamak istedim arada beni yoklayan arkadşım vardı ölüp ölmediğime gelip bakardı onunla konuştum bu durumu nasıl olacak diye bir tane danıdığım hoca var ona danışalım dedi hiç birşey olmazsa akıl alırız ona göre ilerleme yaparız kabul ettim durumları anlattım ben onu sevmekten vazgeçmek istemiyorum dedim onun beni sevmesi gerekiyor önceliğim bu depresif halden kurtulmak olarak çalışmalara başladım gün geçtikçe daha iyi olmaya başladım kendimi daha enerjik halde buluyordum arkadaşlarım arttı cevre olunca iş olanagı daha da çogaldı kendi işimi yapıyorum . en sonda 10 yıl kara sevdasına tutulduğum kadının karşına cıkma cesareti buldum çok geçmeden söz kestik hocam bunları size borçluyum berbat zamanlarım oldu sanırım siz hayatıma dokunmasaydınız hala harabe bir hayatım olurdu herşeyimi size borçluyum demekten alı koyamıyorum kendimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir