Aşk Büyüleri

Aşk Büyüleri Kaç Günde Etki Eder?

Aşk Büyüleri Kaç Günde Etki Eder?

Aşk Büyüleri Kaç Günde Etki Eder? İnsanlar ilk var oluş yıllarından itibaren, mistik güçler ve büyülerle ilgilenmiş, kimi zaman bereket, kimi zaman zenginlik, kimi zaman sağlık kimi zaman da aşk için büyü ve ritüeller yapmışlardır. Bu ritüeller eski çağlarda en fazla bereket ve sağlık için yapılırken, günümüzde en çok yapılan büyü aş büyüleridir.

Bu büyüler yapışış amaçları ve medyumlara göre farklılık göstermektedir. Çoğu kişi sevdiği ve aşık olduğu kişiden aynı reaksiyonu alamadığı için, çeşitli bütün ve ritüellere baş vurmaktadır.

Bu büyüler evli eşler, sevgililer, nişanlılar ve platonik aşıklar olmak üzere pek çok kişi tarafından yapılmaktadır. İnsanlar sevdikleri kişilerin kendilerine aşık olması ve bağlanması için, medyumlar aracılığıyla aşk büyüleri yapmaktadır. Yaptıkları bu büyülerde ise hemen sonuç almak istemektedir.

Aşk büyüleri büyü yapılır yapılmaz etki edebildiği gibi, bir zaman aralığına yayılarak da etki etmektedir. Ama çoğunlukla bir büyünün tamamlanması 14, 15 günde son bulmakta ve büyü tamamen amacına ulaşmış olmaktadır.

Etkili Aşk Büyüsü Nedir?

İnsanlar aşık oldukları ve sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak için bütün yapmak ister. Yaptıkları bu büyünün ise en etkili ve en kalıcı büyü olmasını istemektedir. Ancak aşk büyüleri noktasında birbirinden farklı sayısız büyü bulunmaktadır.

Bu büyülerden en etkili olduğu düşünülen büyüler ise bağlama büyüleri, papaz büyüsü, kabala büyüsü ve canbar büyüsüdür. Bu büyülerden bazıları ak büyüler sınıfına girerken bazıları kara büyü sınıfına girmektedir.

Kara büyüler daha etkili büyüler olsalar da çoğu zaman kötü amaçlı yapıldığında zararlı olabilmektedir. Papaz büyüsü İbranice yapılan çeşitli ritüel ve eylemlerle gerçekleştirilen son derece etkili aşık etme ve bağlama büyüleridir.

Aynı şekilde kabala ve canbar büyüleri de, bir çok farklı dine, inanışa, kültüre ve ülkeye ait medyum tarafından sıklıkla yapılan ve en çok etki ettiği düşünülen büyüler arasındadır. Bu büyülerin genellikle yapıldıktan bir saat sonra ve en geç 15 gün içerisinde tamamen etki ettiği görülmektedir.

Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk toplumların yüzyıllardır bünyesinde barındırdığı, değişmeyen ender duygulardan bir tanesidir. Neredeyse bütün anlatılar, kitaplar, efsaneler, hikayeler, romanlar, tarihi kitaplar hatta din kitapları bile aşktan ve aşkın kutsallığından insana neler yaptıracağından bahseder. Bu nedendir ki aşk dünyanım evrensel ruh dilidir. İnsanlar aşk için sürekli olarak çabaladıklarından çoğu zaman aşk için her şeyi göze almaktadırlar.

Bu insanların göze alıp yaptıkları şeylerden bir tanesi de aşk büyüleridir. Peki bu aşk büyüleri nasıl yapılır ona değinelim. Aşk büyüleri aşık bir kişi tarafından, karşıdaki insanın aşkını üst noktalara taşımak için yapılır. En etkili aşk büyüleri ise, ruhani güçlerle iletişime geçebilen, havas ilimleriyle yakından temas halinde olan, âlimliği doğuştan gelen, ilmi büyük, öngörüleri yüksek olan gerçek medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Etkili Aşk Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

İnsanlar sevdikleri ve aşık oldukları insanlar da kendilerini sevsin ve aşık olsun isterler. Bu noktada aşk büyüleri yaparlar bu büyülerden bekledikleri şey ise kısa sürede sonuç vermesi ve belirtilerini göstermesidir. Büyü yapıldıktan sonra karşı taraf sizi fark eder. Sizin etrafınızda dolanmaya çalışır.

Sizin dikkatiniz çekmeye ve size doğru adım atmaya çalışır. En sonunda yanınıza gelerek aşkını itiraf eder. Büyü yapıldıktan sonra gözü sizden başkasını görmez ve siz olmadan yaşayamayacağı düşüncesine kapılır. Konsantrasyon bozukluğu yaşar, sizin dışınızda bir şeye kolay kolay odaklanamaz. Sürekli sizi düşünme ve görme eğilimi taşır. Hayatın sizden ibaret olduğunu size hissettirmeye başlar.

Etkili Aşk Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır, Bozulur mu?

İnsanlar yaptıkları aşk büyülerinin etkili olmasını, karşı tarafın kendisine aşık olmasını ve bu büyüden kısa sürede sonuç almayı beklemektedir. Bu nedenle etkili aşk büyüsü yapabilecek, medyumların arayışına girmektedir. En etkili büyüyü ise gerçek medyumlar yapmaktadır. Bu medyumlar ilminden, alimliğinden emin olduğunuz, çevreniz tarafından övülen, daha önce yaptığı büyülerden sonuç alınan kimselerdir.

Bu nedenle bu medyumların yaptıkları büyüler hem etkili hem de kısa sürede sonuç vermektedir. Ayrıca bu büyülerin bozulması da yine böyle güçlü alim medyumların ellerinde gerçekleşmektedir. Onun dışında aşk büyülerini bozmak çok zordur. Bu nedenle her medyumum diyen yapamamaktadır. Garantili ve kısa sürede sonuç veren aşk büyüleri için ilim sahibi hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir