Aşk Büyüleri

Aşk Büyüleri Üzerine Uzman Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Aşk Büyüleri Üzerine Uzman Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Eski çağlardan bu yana büyü uygulamaları toplumlar içerisinde yaygındı. Aşk büyüleri birçok amaç ve istekler doğrultusunda doğru enerji ve taşlarla kişinin bulunduğu mekan ve yön gösteren çalışmalardır. Merak edilen bu konu aşk büyüsü yapıldığına inanan birçok kişi tarafından kendisinin yakınlarında yer alan kişilere de yapıldığını düşünmektedir. Bu büyüyü genellikle çok ağır platonik aşk yaşayanlar veya yaşadığı aşkın acısına dayanamayanlar yapmaktadır.

Aşk büyüleri
Aşk büyüleri

Platonik aşık kişilerin kavuşabilmeleri için kimi zaman bu tarz uygulamalar işe yaramaktadır.  Bu büyüyü yapan uzman medyumların yorumu genellikle hangi büyü olursa olsun aynı belirtiler görülmektedir. Böylelikle aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu insanların akıllarında daha çok merak uyandırır. İnsanların üstünde bazen hemen etkisi anlaşıldığı gibi bazen de günler sonra belli olur. Aşk büyüsünü bazen bağlama büyüsü ile karıştıranlar olduğu için doğru kişiler tarafından analiz edilmelidir.

Bu sayede uzman medyumlar akıllarda ki soruları giderir. Bazı kişilerde bu büyüleri anladığı zaman yardım almak ve içerisinde bulunduğu bu bohem durumdan kurtulmak ister. Problem olarak gördükleri aşk büyüsünden manevi ve ulvi yollarla çözmek isterler. Dua ve tılsımlı sözler medyumlar tarafından uygulandığı gibi çözümünde de bu bağdan kurtulmak güvenilir medyumlar yardımcı oldukları görülmektedir. Geçmiş zamanlardan bu yana genel itibariyle aşk ve bağlama büyüleri büyük ilgi uyandırmaktadır.

Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Adından da yolculuğa başlarsak aşk büyüsü mucizevidir. İnsanlar üzerinde oldukça etki bırakan çok etkili tılsımlardır. Tılsım demişken büyüler yapılırken hislerin de çok önemli olduğundan kullanılan malzemeler ve atılan adımlarla farklılıklar da meydana gelir. Böyle farklı durumlar ile karşılaşmamak için uzman medyumlardan yardım alınmalıdır. Evrensel olan aşk hissi genellikle evliler veya genç kesim tarafından arzulanır. Evliliklerinde yaşadıkları zor durumların çözümü için bazı çıkmaz duygular kişiden kişiye farklılık gösterir. O yüzden aşk büyüsünde kullanılan tılsımlar ve dualar bile özenle seçilmelidir. Yaygınlaştıkça günümüzde normal bire bir ilişkilerde de kullanılabilmektedir. Aşk büyüsünü yol gösterecek olursak, şöyledir;

  • İlk ve en önemli maddesi tılsımlı sözler, taşlar, mekan ve içten gelen hislerle dualardır. Yapılan kişi tarafından aniden düşünülmeye başlar.
  • Aşk büyüsü hislerden yola çıkıldı için iyi düşünürsen farklı vücut bulur, kötü şeyler aklınıza gelirse sonuçları düşündüğünüzden daha etkilidir. Genellikle olumludur.
  • Sözleri okuduğunuz mekana göre de bir hafta on gün arasında tesirini gösterir.
  • Aşk büyüsü duaları da başlangıçtan sonuna kadar izledikten sonra büyü yaptıran kişiye karşı ilgi oluşmaktadır. Onun sizi sürekli düşündüğünü, etkisini dilediğiniz şekilde kullanacaksınız. Büyü yaptıran kişiyi unutmamak ve arama isteği doğmasına sebep olur.
  • Eğer ki dışardan müdahale olmadığı sürece büyü ve dua devam eder.
  • Olumsuz yönde veya size fazla etkili geldiyse uzman medyumlardan yardım almalısınız. Büyünün kökenini bildikleri için bilen bir elin uzanması gerekir. Yapıldığı gibi çözülmesi de o kadar etkilidir.
  • Son olarak daha sonuçlar almak için uzman medyumlardan etkili dualar bulabilirsiniz.

 

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

 

 

Ruhlar birbirini görüşüyle değil, titreşimiyle tanır. Aşk büyüsü nedir sorusu ruhun birbirini nasıl gördüğüyle alakalıdır. Nasıl olduğunu açıklayacak olursak: Aşk ilk görüşte etkisini gösterir ama büyü bir adım atmadıkça tamamlanmaz, ruh uzaklaşmadan bağlanma büyüsü, aşk büyüsü veya uzaklaştırmak için ayrılması büyüsü gerekebilir. Örneğin; Uyuşmayan kalplere yapılan büyü uzun süreli olmayabilir. Uzaman medyumlar aşk büyüsü yaparken kişilerin yıldız hanesine bakarak uyumluluk testi yapar. Buna göre aşk büyülerini yapar ve uzun süre tesir eder. Arkadaşlık ilişkilerinde de isteğiniz kişiyle aranızda bir ışık var ise aşk büyüsü yapılabilir.

Söylentilere bakılmaksızın büyü yapılan kişiyle bir sohbetiniz var ise aşırı baş ağrısı ve denge bozukluğu durumları yaşanması görülebilir. Hatta aşırı yorgunluk ve bitkinlik olmadığı halde bu belirtilerin göstermesi sonucu kişi kendisini hasta hisseder. Böylelikle aşk büyüsü varlığını kolaylıkla sezdirmektedir. Herkeste aynı belirtiler vücut bulmasa bile bazı insanlarda bakışları, tavırları, sizi düşündüğünü belli eden hareketleri ve belirtilerle belli eder. Sosyal yaşantılarında değişmeler gözlemlenir. Bazen aniden gelen duygular fiziksel olmaya da bilir. Bu tür durumlar yapılan kişiyi olduğu kadar yapan kişiyi de  aktiviteden soyutlar.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. yelda dedi ki:

    MEDYUM YASİN İLE AŞK BÜYÜSÜ ÜZERİNE YAPILAN İŞLEMDEN SONUÇ ALDIM ARKADAŞLAR , BİRDEN FAZLA KİŞİYLE BU KONUYLA İLETİŞM KURDUM ÇOK FAZLA DOLANDIRICIYA RASTLADIM DOLANDIRILDIM DA SON BİR UMUT YASİN MEDYUMU ARAŞTIRDIM TEK SONUÇ ALDIĞIM MEDYUM OLDU BENİM GİBİ ARADA KALMASIN, KİMSE MAĞDUR OLMASIN YASİN MEDYUMLA TEKRAR BİR ÇALIŞMA DÜŞÜNÜYORUM AŞK BÜYÜSÜ SONUÇ ALDI BU ZOR TUTAN BİR BÜYÜ OLMASINA RAĞMEN HOCA BAŞARDI . TEŞEKKÜR EDİYORUM .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir