Aşk BüyüleriMedyumluk

Aşk Büyülerinde Uzman Medyumlar

Aşk Büyülerinde Uzman Medyumlar

Aşk Büyülerinde Uzman Medyumlar İnsanlığın ilk tarihlerinden itibaren, hiç bit din olmamasına rağmen insanlar, yaşamlarının bir parçası haline getirdikleri çeşitli ritüellerle kutsama işlemi yapmaktaydı.

Bu zamanla evirilerek çeşitli isteklere göre yön değiştirmeye başladı. Zenginlik, refah, bolluk, sağlık, kısmet derken aşk büyüleri en tercih edilen ve çok yapılan büyüler arasında ilk sıralarda yerini almaya başladır.

Aşk büyüleri hassaslık ve incelik isteyen bir alan olduğu için, bu alanla ilgilenenlerde alanında uzman, deneyimli, alimliği doğuştan, ilmi büyük, öngörü ve sezileri yüksek kişilerden oluşmaktadır. Bu insanlara medyum denmektedir.

Uzman medyumlar dünyanın her yerinde farklı, din, inanış ve kültürde büyü yetenekleri gelişmiş insanlardan oluşmaktadır. Bu medyumlar her zaman mistik güçlerini kullanarak, pek çok büyüyü yapma ve bozma yönünde becerileriyle uzmanlaşmışlardır.

En Etkili Aşk Büyüsünü Yapan Medyumlar

Aşk her toplumun vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Dünyanın her yerinde insanlar sevdikleri kişileri kendilerine bağlayabilmek ve aşık etmek için, büyük bir çabanın içerisine girmektedirler. Bu çabaların sonuçsuz kaldığı, insanların ellerindeki bütün ihtimalleri çürüttüğü ve ellerinden bir şey gelmediği durumlarda büyü yapma işlemlerine başvurmaktadır.

Baş vurdukları bu büyü yöntemlerinin sonuç verebilmesi adına da en etkili büyü ve büyücüleri seçmektedir. Bu büyüleri yapan kişilere ise uzman medyumlar denilmektedir.

Çünkü aşk büyüleri hassas konular üzerine olup, direkt insan ruhu ve fikirlerini değiştirme odaklı olduğu için, aşk büyülerini ve ritüellerini yapan medyumlar işinin ehli, ilmi büyük, çeşitli ruhani varlıklarla iletişime geçebilen ve kendini bu alanda kanıtlamış, nefesi ve kabiliyeti yüksek medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Aşk Büyüsünü Bozan Medyumlar

Aşk insanı insan yapan en temel duygulardan bir tanesidir. Bu nedenle neredeyse bütün toplumların kutsal saydığı bazı değerler arasındadır. Fakat aşk her zaman iki kişinin birbirine olan karşılıklı güçlü duygularından oluşmaz.

Çoğu zaman bu tek taraflı olarak ya birinin daha çok sevmesinden, ya da tamamen birinin sevip diğerinin bu aşktan haberdar bile olmamasından ibarettir. Bu nedenle aşık olan taraf her zaman çabalayarak, kişiyi kendisine aşık etmeye çalışmaktadır.

Bütün bu çabaları karşılıksız kaldığında ise, aşk acısına dayanamayarak, çeşitli büyülere baş vurmaktadır. Bu büyüler ise ak büyüler ve kara büyüler olarak ikiye ayrılmaktadır. Her iki büyüyü de ancak alanında uzman, ilim sahibi gerçek alimler yapabilmektedir.

Ancak ilişkiler her zaman istenildiği gibi gitmediğinde, kişi vazgeçebilir. Yapılan kişi veya çevresindekiler fark edip, hoca ve medyumlara sorarak bu büyüleri öğrenebilir. Bunun sonucunda yapılan büyülerin bozulması istenmektedir. Bu aşk büyüleri ise yine farklı din ve kültürlere sahip alanında uzman alim medyumlar bozmaktadır.

Medyumların En Fazla Yaptıkları Aşk Büyüleri

Aşk büyüleri pek çok amaçlar yapılmaktadır. İnsanlar kini zaman evliliklerinde eşlerinden bekledikleri aşkı bulamaz ya da eşleri zamanla bu aşkı kaybeder. Kimi zaman sevgililiklerinde bekledikleri ilgi ve aşkı bulamayan bu nedenle ayrılan insanlar, kimi zaman da platonik olarak sevip, hiç bir zaman aşkına karşılık bulamayan ve fark edilmeyen insanlar tarafından tercih edilmektedir. Aşık etme büyüleri özelikle ellerinden bir şey gelmeyen insanların son durağı olarak görülmektedir.

Ancak aşk büyüleri geniş bir kategoriye ayrılıp, her dil, din, inanç ve kültüre göre farklılık gösteren medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu farklılıklardan kaynaklı olarak büyülerde, şekillerinde ve uygulanışlarında da bir takım farklılıklar görülmektedir.

Bu farklılıklara rağmen en fazla kullanılan aşık etme büyüleri şöyledir; Bağlama büyüleri, kabala aşk büyüleri, canbar aşk büyüleri, papaz aşk büyüleridir. Nohutla yapılan aşk büyüsü, fotoğrafa bakılarak yapışan aşk büyüsü de, medyumlar tarafından en çok yapılan aşk büyüleri arasındadır.

Aşk Büyülerinde Uzman Medyumlar Nasıl Olmalıdır?

Bütün büyüler insan duyguları ve fikirleri üzerine oynamak ve değişiklik yapmak amacıyla olduğu için, her zaman zor yapılmaktadır. Aşk büyüleri ise en zor büyüler arasındadır. Bu aşk büyülerini ancak uzman medyumlar yapabilmektedir.

Uzman medyumlar, havas ilimlerini iyi bilen, eski büyü ilimleriyle yakından ilgilenen, gizli ilimler, hüddam ve vefk gibi ilimlere de hakim olan, ruhani varlıklarla iletişime geçebilen, büyü yapma ve bozma noktasında uzman olan kişilerdir. Ayrıca medyumluk alanında yaptığı bütün, işlemlerle kendini kanıtlamış, medyumluğun sonradan kazanılmayan, doğuştan gelen bir yetenek olduğunu bilip, bu yetenek ve sezilerle dünyaya gelen insanlar olmalıdır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. Emre alkan dedi ki:

    YASİN HOCA AŞK İŞLERİNDE ÇOK İYİ ŞUANKİ EŞİMLE BİZ OKULDAN TANIŞIYORUZ O DÖNEM BU SEVDA KONULARI ACIK ACIK YAŞANMAZDI ÇEKİNİRDİK .BENDE DE Bİ BU HAL OLUNCA HOCAMDAN YARDIM ALDIM AŞK DUALARI ÇOK GÜZEL İŞLEDİ SORUNSUZ BİR EVLİLİK YAPTK ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ DEVEM EDİYOR . HOCAMIN EMEĞİNE SAĞLK

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir