Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Aşk Büyüsü Bozulur mu? ak büyüler ve kara büyüler olarak ikiye ayrılmaktadır. Kara büyüler genellikle kötü amaçlı olarak yapılan, eşleri birbirinden ayıran, evli birini kendine aşık etmek veya sevgililerin arasını bozmak için yapılan kötü amaçlı aşk büyüleridir.

Ak büyüler ise, genellikle eşlerin arasını düzeltmek muhabbetlerini arttırmak, sevgililer arasındaki aşkı alevlendirmek sevgili arttırmak ve platonik aşklarda kişiyi aşık etmek için yapılan iyi niyetli büyülerdir. Ancak bütün büyülerin bozulabilme ihtimali olduğu gibi aşık etme büyülerinin de bozulma ihtimali vardır.

Ak büyüler daha kolay bozulabilirken, Kara büyüler daha zor büyüler olduğu için, bu büyülerin bozulması her ne kadar zor olsa da âlimliğinden ve ilminden sual olmayan medyum hocalar tarafından bozulabilmektedir.

Medyum hocamız ise kara büyü yapmayarak, bütün kara büyüleri bozabilecek ilme sahip olup, büyüyü bozduktan sonra büyünün etkilerini azaltmak ve kişiyi doğru yola sevk etmek için ak büyüler yapılmaktadır. Bu nedenle aşk büyülerinin bozulabilmesi son derece mümkündür. Burada önemli olan şey fark etmek ve fark ettikten sonra, doğru ve güvenilir, ilminden sual olmayan medyumlarla iletişime geçmektir.

Aşk Büyüsünün Bozulma Belirtileri?

  • Aşk büyüsü bozulduktan sonra, büyü yapılan kişi, karşısındaki kişiden soğumaya başlar.
    • Normal şartlarda o olmadan yaşayamayacağını düşünen, içi sıkılan, bunalıma giren kişi, o histen kurtularak, çevresindeki insanlarla daha fazla ilgilenmeye başlar.
    • Büyünün etkisiyle, en doğru kişinin o olduğu düşüncesine kapılıp öyle hareket ederken, büyü bozulduktan sonra farklı kutuplarda kişilikler olduğunu saptar ve kişiyle ister istemez fikir ayrılıklarına düşüp arasına mesafe koyar.
    • Özellikle bir büyü olduğunu medyumdan kendisi duyup bozarsa veya yakın çevresi bozup kendisine iletirse, aşk büyüsünün bozulması ile yaşanan duygu hissizliğiyle direk gidip konuşarak ayrılıp, yollarını ayırır.Hangi Aşk Büyüleri Nasıl Bozulur?
Aşk Büyüsü Bozulur mu?
Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Aşk büyüleri yapan, yapılan veya çevresinde yapılan biri olan çoğu kişinin, en çok merak ettiği konulardan bir tanesi aşk büyülerinin bozulup bozulmadığıdır.

Aşk büyüleri de diğer bütün büyüler gibi bozulma ihtimalindedir. Kimi zaman büyü yapılan kişinin ve çevresinin fark etmesiyle kendiliğinden bozulmaya başlayan aş büyüleri, kimi zaman da fark edilse bile büyü yapan kişiden kopamama durumları yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda insanlar bu büyüleri bozmak için medyum hocalara baş vururlar. Ancak burada dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Çünkü ak büyülerin bozulması daha kolay olsa da, kara büyüleri bozmak çok daha zordur. Bu nedenle kara aşk büyülerini bozmak için, ilminden ve alimliğinden emin olduğunuz, daha öncesinde gidenlerden olumlu dönüşlerin alındığı, ona verilen bu mistik güçlerin doğuştan geldiği güvenilir medyun hocalar tarafından bozulmaktadır.

Bu nedenle ilmi ve alimliğiyle kendisini kanıtlamış medyum hocamız, büyüyü fark ettikten sonra, ruhlar ve diğer ruhani varlıklarla iletişime geçerek, belirli tılsımlı sözler ve işlemler sonucunda büyüyü bozmaktadır. Büyüyü bozduktan sonra ise, ak büyü dediğimiz, iyilik amaçlı yapılan zararsız büyülerle, kara aşk büyüsünün etkilerini yok etmektedir.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Bozulur?

Aşk büyüsünü bozabilmek için, şartlarla belirlenmiş özel bir zaman yoktur. Aşk büyüleri yapılan kişide etkilerini gösterip fark edilmeye başlandıktan sonra, normalin dışında davranışlar sergilenmeye başlanır. Normalde büyü yapan kişiye hiç bir duygusu olmayan kişi, büyü yapıldıktan sonra anormalin üzerinde hareketler sergilemeye başlar. Büyü yapılmadan önce hiç bir ilgisi olmayan kişiye birden bire ilgi duyar aşık olur, onsuz yaşamazmış hissine kapılır. Bunu kendisi net olarak fark etmese büyüye yormasa bile, yakın çevresi tarafından fark edilmektedir.

Fark edildikten sonra, büyü yapılan kişiye söylenir ya onla ya da onsuz, medyum bir hocaya gidilerek, gerçekten büyü olup olmadığı öğrenilip, büyüyü medyum hoca aracılığıyla bozarlar. Aşk büyülerini bozmak havas ilimlerinde büyük bir bilgi gerektirir. Hocamızda bu noktada kendini kanıtlanmış, ilminden ve alimliğinden şüphe duyulmayan, diğer ruhani varlıklarla iletişime geçen bir hoca olarak, kara büyü yapmamakta fakat her türlü aşk büyüsünü bozmaktadır.

Dolayısıyla bir büyünün bozulma zamanı, fark edilmesiyle doğru orantılıdır. Büyü fark edildiği anda, büyüyü kaldırmak için harekete geçildiği andan itibaren büyü etkilerini yitirip bozulmaya, ortadan kalkmaya, kişi eski haline dönmeye başlar.

Ankara Polatlı Medyum yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir