Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü İçinde Misiniz?

Aşk Büyüsü İçinde Misiniz?

Aşk büyüsü çok eski çağlardan beri kullanılan bir büyü türüdür. Bu büyü kimi zaman sevdiği kişiden karşılık alamayanlar tarafından kullanılır. Kimi zamansa sevgilisi veya eşinin tutkusunu tekrardan arttırmak isteyenler tarafından kullanılır. Her ne amaçla kullanılırsa kullanılsın büyülerin her zaman için uzman bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir.

Aşk büyüsü
Aşk büyüsü

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin aklına birkaç soru gelmektedir. Bu sorulardan biri de aşk büyüleri kaç günde tutar sorusudur. Bu hangi aşk büyüsünün yapıldığına bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak etkili bir aşk büyüsü yaptırdıysanız etkisi hemen görülmeye başlanacaktır.

Aşk Büyüleri Nelerdir?

Aşk belki de insanın hissettiği en tutkulu duygudur. İnsana birçok şeyi yaptırabilen bu duygu doğal yollarla oluşabilmektedir. Buna ek olarak büyü yardımıyla da birini kendinize aşık edebilirsiniz. Dünya genelinde uzun yıllardır yapılan çok sayıda büyü bulunmaktadır. Aynı şekilde çok sayıda aşk büyüsü de bulunmaktadır. Bu büyülerden bazılarına şu şekilde örnek gösterilebilir;

  • Adet kanı büyüsü
  • Kaşık büyüsü
  • Papaz büyüsü
  • Nohut büyüsü
  • Canbar büyüsü

Bu büyüler aşk büyülerinden bazılarıdır. Çok çeşitli aşk büyüsü bulmak mümkündür. Her büyünün yapılışı ve etki etme oranı farklıdır. Kimiz büyüler bir hayli tehlikelidir. Bu büyüleri yaptırmadan önce iyi bir şekilde düşünmek gerekir. Kimi büyüler de daha masum gibi gözükse de en nihayetinde büyü yapılan kişinin hayatını değiştirmektedir. Bu sebeple tüm büyüler için iyice emin olduktan sonra büyük yaptırmak önemlidir. Ayrıca uzman bir medyum ile çalışarak olası riskleri de en aza indirebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsü belirtileri büyü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konudur. Her büyünün etkisi ve belirtisi farklı olmaktadır. Örnek vermek gerekirse adet kanı büyüsü bilinen en etkili büyü olarak geçmektedir. Tehlikeli bir büyü olduğu için kara büyü sınıfına da girmektedir. Etkileri kısa sürede görülmeye başlamaktadır. Bu büyünün yapıldığı erkek bir anda büyüyü yaptıran kadına aşık olur. Bu aşık olma süresi hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Daha sonra eğer bu kişinin hayatında başka biri varsa o kişiden uzaklaşır. Erkeğin hayatında sadece büyüyü yaptıran kadın olmaya başlar. Erkek büyüyü yaptıran kadının her isteğini yerine getirir. Adeta kadının etrafında pervane olur. Bu büyü aynı zamanda ayırma büyüsü olarak da kullanılabilir.

Diğer bir örnek ise Canbar aşk büyüsü üzerinden verilebilir. Bu büyü birçok farklı amaç için kullanılabilir. Aşk büyüsü olarak kullanımı da mevcuttur. Bu büyünün etkileri ele alınacak olursa kişiden kişiye değiştiği görülmektedir. Ancak genel olarak şu belirtiler görülür. Büyü yapılan kişinin davranışlarında değişimler gözlenir. Kimi zaman kişide yalnız olduğunda boşluk hissiyatı oluşabilir.  Büyü yapıla kişiyle cinsel temas gerçekleşirse kişi kendini suçlu veya uyuşuk hissedebilir. Bu büyü sevdiğiniz kişinin hayatında başka biri varsa onları ayırmak için kullanılabilir.

Aşk Büyüleri Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü bozma işlemi yapılabilmektedir. Her büyünün kendine has bir ritüeli ve etkisi bulunmaktadır. Dolayısıyla büyü bozdururken de benzer bir durumla karşılaşılacaktır. Büyü yaptırma veya bozdurma işlemleri uzmanlık istemektedir. Deneyimsiz kişiler tarafından yapıldığı takdirde istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir.

Aşk büyülerini siz yaptırabileceğiniz gibi kimi zamansa size yapılmış olabilir. Bir diğer ihtimal ise sevgilinize veya eşinize sizi ayırmak isteyen biri tarafından yapılmış olabilir. Böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız uzman bir medyum ile görüşerek büyüyü bozdurabilirsiniz. Eğer yaptırdığınız büyüden vazgeçtiyseniz ve bozdurmak istiyorsanız da aynı şekilde uzman bir medyumla görüşerek büyüyü bozdurabilirsiniz.

Medyumla görüşmek istemeyip de evde kendi yöntemlerinizle büyüyü bozmak istiyorsanız bu durumun istenmeyen sonuçlar doğurabileceğini söyleyebiliriz. Büyü yaptırmanın zor olduğu gibi büyü bozdurmak da zordur. Hatta büyü bozdurmanın daha zor bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple uzman ve büyü konusunda deneyimli biriyle çalışmanız sizin yararınıza olacaktır.

Aşk büyüsü bozulduktan sonra kişi hızlı bir şekilde kendini toparlamaya başlar. Eğer daha önceden sevdiği ve büyü nedeniyle uzaklaştığı biri varsa o kişiyi tekrardan sevmeye başlar. Aşk büyüsü etkisi altındayken kişinin gözü büyüyü yaptıranın haricinde kimseyi görmez. Büyü bozulduktan sonra bu durum değişmeye başlar. Kişi eski, normal yaşantısına geri döner. Kendini psikolojik anlamda daha rahat hissetmeye başlar.

Okumalısın: 11 Düğüm Büyüsü Yapılışı ve Etkileri

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir