Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır, Kimlere Yapılmaz?

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır, Kimlere Yapılmaz?

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır, Kimlere Yapılmaz?
Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır, Kimlere Yapılmaz?

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır, Kimlere Yapılmaz? diye düşünen kişiler bu büyüye dair merak ettikleri tüm detayları araştırmaya devam ediyor. İnsanlar genel anlamda hayatlarında birini etkilemek istedikleri zaman bu büyüler ile birlikte karşılarında yer alan kişileri etkilemeye çalışıyorlar.

Her geçen gün aşk büyüsünü araştıran kişi sayısında bir artış meydana geliyor. Bu büyülerin nasıl yapıldığı kadar kimlere yapılıp yapılmadığı ve ne kadar sürede etkisini gösterdiği gibi pek çok detay da merak ediliyor.

Aşk büyüsü bazı kişiler için iyi emeller ile yapılsa bile bazı kişiler için de kötü emeller ile yapılmakta ya da yaptırılmaktadır.

Bu büyünün yapılmasına şu kişiye yapılır ya da bu kişiye yapılmaz gibi herhangi bir ayırım yoktur. İnsanlar genel anlamda kendilerine bağlamak istedikleri kişiler için bu büyüleri yaptırırlar. Bunun için de ya kendi başlarına uygulamalarda bulunur ya da bunun için aşk büyüsü yapan medyumlara gitmeyi tercih ederler.

Aşk Büyüsü Kimlerde Etkili Olur?

Aşk büyüsü kimlerde etkilidir sorusu da bu konu hakkında en çok merak edilen detaylar arasında yer alıyor. Öncelikli olarak hangi büyünün kimlerde ne kadar tutacağı net bir biçimde belli olmuyor. Ancak büyüler genel anlamda bazı kişilerde daha hızlı bir biçimde etkili hale geliyor. Bu kişiler ise genel anlamda şu özelliklere sahip olan kişiler olarak sıralanıyor;

  1. Zina eden kişiler,
  2. Allah’ın yasak ve kurallarına uymayan kişiler
  3. İnançsız kişiler
  4. Alkol ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıkları olan kişiler
  5. Namaz kılmayan ya da Kur’an okumayan kişiler
  6. Allah inancı bulunmayan kişiler
  7. İçlerinde fitne ve haset bulunan kişiler
  8. İstediğiniz herhangi bir kişi

Bu tür kötü özellikleri bulunan kişileri etkilemek çok daha kolaydır. Bu kişiler üzerinde büyülerin etkisi çok daha hızlı bir biçimde ortaya çıkar. Fakat bu özellikler bulunmayan kişiler de büyülerden kolaylıkla etkilenebilirler.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu da bu konu hakkında sık bir biçimde araştırılmaya devam ediliyor. İnsanlar bu büyü ile birlikte hayatlarına almak istedikleri kişileri etkilemek istiyorlar. Söz konusu olan büyü farklı şekillerde yapılabiliyor.

Bazı kişiler ceylan derisi üzerinde çeşitli uygulamalar yaparken bazı kişiler ise bu büyüyü adet kanı ile yapmayı tercih ediyor. Sonuçları ise genel anlamda insanların karşılarındaki kişiyi etkilemesi doğrultusunda oluşuyor.

Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?, Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır, Kimlere Yapılmaz?

Aşk büyüsü kaç günde etki eder konusunda da araştırmalar hızla sürmeye devam ediyor. Yaptıkları ya da yaptırdıkları büyünün tutup tutmadığını merak eden kişiler bu sorunun yanıtını özellikle araştırıyorlar.

Bu büyüler genel olarak yaptırıldığı günden itibaren 5 gün içerisinde etki eder. Ancak genel anlamda bakıldığı zaman bu etki süresi daha da uzayabilir. Bazı kişilerde büyünün etkisinin kendisini göstermesi 1 aya kadar uzanabilir.

Bu nedenle de büyüyü yapan ya da yaptıran kişiler bu kadar süre içerisinde sabırlı davranmayı tercih ederler. Büyünün yapılması ardından geçen 1 aylık süreç içerisinde büyünün tutup tutmayacağı da net bir biçimde belli olur.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Aşk büyüsü hakkında İslam dini içerisinde yer alan pek çok kişi aşk büyüsü haram mıdır sorusunun yanıtını merak ediyor. Aşk büyüsü yapan hocanın yaptıkları işlemlere göre bu konuya cevap verilebilmektedir. Günah olacak işlemler kullanılmadan aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız, yılların tecrübesiyle işlem yapan medyum hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Harmura Celbi yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir