Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

Aşk Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

Aşk Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

Bir çok insan aşkları için çeşitli arayışlar olmasına rağmen aşklarına karşılık bulamamaktadır. Bu nedenle de kimi zaman en ağır aşk büyüsü tercih ederler. Bu büyü oldukça yüksek etkilere sahip olması ile bilinen bir büyüdür. Bu nedenle bu işlemi gerçekleştirilmesinde kesinlikle bir medyumdan destek alınması gerektiği bilinmelidir.  Kimi medyumlar bu gibi büyüleri yaptıklarını iddia ederek sizleri kandıra biler bu nedenle medyum tercihiniz de büyü kadar önemli olacaktır.

Aşk Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?
Aşk Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

Gelelim Aşk büyüsü yapmak günah mıdır konusuna En Ağır Aşk Büyüsü uygulaması pek çok insan için günlük hayatını daha iyi bir hale getirmek adına uygulanan ya da uygulanması düşünülen bir ritüeldir. Aşk büyüsünün günlük hayata ne etkisi var diye soracak olursanız da bunun cevabı oldukça basit bir cevap olacaktır.

Neticede bir ilişki içerisine girmek istiyorsanız fakat sizin deliler gibi sevdiğiniz kimse size karşı aynı hisleri ve aynı sevgiyi beslemiyor ise bu durumda sizin aşk büyüsü ritüeli uygulama konusunda daha fazla bilgi edinmeniz ve bu uygulamayı gerçekleştirmek adına neler yapılması gerektiğini daha ince eleyip sık dokumanız gerekecektir.

Aynı zamanda tüm bu düşüncelerin içerisindeyken bir de bu konunun günah olup olmadığına dair aklınızı kurcalayacak düşünceler olacaktır. Aşk büyüsünün günah olup olmadığına dair bilgileri ve ayrıntıları yazımızın devamında öğrenme fırsatına sahipsiniz. Keyifli okumalar!

Aşk Büyüsü ve Günah, Aşk Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

Sevdiği kişiye yönelik olarak manevi açıdan etki edebilecek bir takım uygulamalara başvurmak isteyen kimseler aynı zamanda aşk büyüsü ritüelinin uygulanıp uygulanmaması konusunun günah olup olmadığına dair sorulara da yanıt aramaktadırlar.

Müslümanların kutsal kitabı Kuran ı Kerim’de anlatıldığı üzere yani ayetlerinde belirtildiği üzere büyünün varlığından bahsedildiği gibi aynı zamanda bu tür manevi büyü uygulamalarının ve sihir uygulamasının kesinlikle yasaklandığı ve haram olarak tanındığı Müslümanların bilgisine açık ve net bir şekilde sunulmuştur.

Hem büyünün kendisinin yani uygulama ritüelinde söz konusu olacak her şeyin hem de aynı zamanda büyücülük faaliyetlerinin tamamı Müslümanların kutsal kitabı olan Kuran ı Kerim de yasaklanmış olan faaliyetler olarak bilinmelidir. Buna göre büyücülerin iflah olunmayacağı kutsal kitap içerisinde de kesin bir dille belirtilmiştir. Peygamberin hadisi üzerine de bilinmesi gereken bir husus vardır.

Bu da yedi şeyden sakınınız hadisidir. Söz konusu olan bu yedi şey arasında bir madde de sihir yapma ile alakalı olarak bulunan maddedir. Yine başka bir hadis üzerinde sihir yapmanın yani büyü ritüeli uygulaması gerçekleştirmenin şirk koşmak gibi sayıldığı ve de bu uygulamalar yüzünden küfre bulaşıldığı belirtilmiştir.

Başka bir hadis üzerinde ise büyücüye ve müneccime, aynı zamanda gaipten bir takım bilgiler vermekte olan kimselere inanan kişiler kutsal kitabı inkar etmiş gibi sayılacaktır da denmektedir. Aynı zamanda bizlerin meşhur bir atasözü olan denize düşen yılana sarılır sözü de hiç boşuna söylenmemiş olan bir sözdür. İnsanlar günlük yaşantılarında pek çok konuda olduğu gibi aşk büyüsü konusunda da çareyi büyüde arayabilmektedirler. Aynı zamanda unutulmaması gerekir ki büyü ve sihir uygulamaları kesinlikle yasak kılınmış olan uygulamalardır.

Aşk Büyüsüne Maruz Kalan Kişi Günaha Bulaşır Mı?

Bir noktada da büyü konusunda insanların araştırma yaptıkları bir diğer konu ise aşk büyüsü ve bağlama büyüleri ile alakalı olarak başka kimseler tarafından kendilerine karşı olan uygulanmış aşk büyülerinin durumu ile alakalı olan konulardır. Örnek olarak hiçbir şekilde tanımadığınız bir kimsenin ve veya büyü ustasının sizin üstünüzde bir aşk büyüsü ritüeli uygulaması durumu sizi günahkar yapmayacaktır.

Ama buna rağmen insanlar bu sorunun cevabını yine derin bir şekilde araştırma ihtiyacı duymaktadır. Aşk büyüsü uygulanan kişi bir günaha girmez. Fakat burada bu büyüyü bozdurmak adına bir medyuma başvuru yaptığı zaman asıl günah o zaman belli olacaktır. Nitekim burada aşk büyüsü uygulamasının icra edildiği kişi yüce yaratana başvurarak kendisini kötülüklerden ve büyülerden korumasına yönelik olarak dualarda bulunması gerekiyor.

Ayrıca Okumayla Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Kalender dedi ki:

    Büyüsünü bilemiyorum ritüel kesin sonuç veriyor zamanlamasi uzun oluyor yada değişkenlik gösterebiliyor net sonuca bagliyor hiç supede kalmadan yapıla bilir ben hangi ritüeli yaptıysam hocanin yardimiyla kesin sonuca ulastim

    1. Turgay dedi ki:

      Yapabiliyormusunuz Aşık etme Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir