Aşk Duaları

Aşk Duası Okunuşu

Aşk Duası Okunuşu

Aşk Duası merak edilen ve okunuşu sırasında neler yapılması gerektiği hakkında. Bilgi edinmek isteyen kişiler için bu yazımızı sizler için hazırlamaktayız. Aşk duası güçlü etkileri ile ve hızlı bir şekilde gerçekleşen dualar olarak bilinmesi ile birlikte uzun yıllardır yapılan dualardır.

 

Aşk Duası Okunuşu
Aşk Duası Okunuşu

Geçmişten günümüze kadar birçok insan aşk duası sayesinde yakınlaşmışlar ve bir yuva kurmuşlardır. Bu konuda elbette onlara destek veren hocaların varlığı da ret edilemez bir gerçektir. Duaların okunması esnasında yapılması gereken kaidelerinde yerine getirilmesi gerekir. Bu nedenle iyi bir hocadan destek almanız gerektiğini unutmamız gerekir.

 

Aşk duası farklı salâvatı şerifler kuranda bulunan ayetler ile yapılmaktadır. Aşk duası en çok tercih edilmesinin sebebi ise rahmani olarak yapılan dualar olmasından kaynaklı olmasıdır. Herhangi bir günahı olmaması ile birlikte elbette art niyet ile yapılırsa büyük günah işlenmiş olacaktır. Bu nedenle niyetinizin halis ve temiz olması gerektiğini asla unutmamamız gerekir.

 

 Hangi Saate Aşk Duası Yapılmalı

 

Akıllarda olan sorulardan biride Aşk Duasının ne zaman yapılacağıdır. Bunu şu şekilde belirte biliriz. Kimi insanlar çalıştıkları için gün için okunacak olan duaları gerçekleştirmekte zorluklar çekebilirler. bu nedenle okunacak olan duaları yatmadan önce yerine getire bilirler. Tabi eğer gün içinde fırsat bulup yine duaları okuya bilirler. Burada asıl önemli olan şey duaya başlamadan önce yapılacak olan niyettir. Duaya başlamadan önce Âşık olmasını istediğiniz kişinin önce anne adı daha sonra ise kişinin adı söylenerek niyet edilir. Ve dualar okunmaya başlanır. Burada okunacak dualar medyum hoca tarından size verilecek olan dualardır. Bu dualar kişilere göre ve yaşanmış olsan sorunlara göre değişimler gösterdiği bilinmesi gerekir. Duaları paylaşmaktan ziyade hocamız ile görüşerek okunacak duaları temin etmeniz sizler için daha iyi olacaktır.

 

Aşk Duası Etkisi Ne Kadar Sürer

 

Sevgili kardeşlerimiz duaların herhangi bir etki süresi olmaz. Yaradan huzurunda kabul olan dualar yaşamınız boyunca devam edecektir. Bundan ötürü edeceğiniz dualar esnasında Yüce Allah’a tam bir teslimiyet içinde olmak gerekir. Dünya üzerinde kimi insanların duaları Allah katında hızlı bir şekilde kabul buyrulmaktadır. Bu kişilerin sizler için edeceği aşk duası hızlı bir şekilde hayatınıza etki edecektir. Ve hayatınız boyunca sevdiğiniz ile bir ömür aşk içinde yaşamanıza vesile olacaktır.

 

Aşk duaları genel olarak yapılışı ve etki sürelerinde bir takım farklılıkların görüldüğü mümkündür. Bunun nedeni eksik veya yanlış okumalar duanın tutma süresini uzattığını göstermektedir. Bu nedenden dolayı genel olarak bu işlemleri medyum hocaların yapması istenmektedir. Medyum Hoca bu okumaları gerçekleştirmesinden sonra. Sizin de yerine getirmeniz gereken bir takım okumaların olduğunu unutmamız gerekmektedir.

 

 Aşk Büyüsü Mü? Aşk Duası Mı?

 

Ülkemiz çoğunluğuna bakıldığında Aşk büyülerinin daha fazla tercih edildiği gözlenmektedir. Bunun nedeni ise büyülerin çok etkili olması ve işlem yapılan kişiyi hızlı bir şekilde etkisi altına almasından dolayıdır. Aslında bununda farklı yöntemleri ve uygulamaları olduğundan kaynaklıdır.

 

Büyüler tılsımlı ve sihirli okunan sözler ile icra edilmesi. Aynı zaman da ruhani varlıklardan yardım alınmasından dolayı büyülerin etkileri çok daha güçlüdür. Bunun yanı sıra Duaların güçleri etkileri büyülerden kat kat üstünün olması ile birlikte. inancın eksikliğinden kaynaklanan ve edilen duaların Yüce Allah katında. Kabul olunması kişinin inancına göre kabul süresi değişi bilir.

 

Unutulması gereken Rabbimizi tam bir teslimiyet içinde olmamız okuduğumuz duaların yüce sema ya varışını geciktirir. Bu nedenle dua ederken ruku de olmak gerekir. Aklınızın, kalbinizin bizi yaratan Allah’a çevirmek ve isteğimiz şeyi canı gönülden niyaz ederek istememiz gerekir.

 

Yasin Hoca ve Aşk Duası

 

Yasin hocamız rahmani bir şekilde uygulamalar yapan. Seven gönülleri bir birine kavuşturmak adına tüm bilgisini ve deneyimlerini kullanan. Sevilen ve sayılan bir medyum hocadır. Kendisine aşk duası için başvuran kişilerin aşklarına kısa bir zaman içinde kavuştukları. Ve bizler ile yapmış oldukları konuşmalarının birçoğu sitemizde sizler için yayınlamaktayız.

 

Aşk duası yapımı okunması gereken dualar. Sureler yerine getirilmesi gereken zikirler ile gerçekleşmektedir. Hocamız Aşk duası işleminde %100 olumlu bir şekilde ilerleyen bir kişi olması ile bilinmektedir. Sizlerde aşk duası hakkında bildi edinmek veya yapılışı konusunda yardım almak için hocamıza ulaşa bilirsiniz.

Aşk İçin Duha Suresi; ilginizi çekebilir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir