Aşk DualarıGeri Getirme Duaları

Aşk İçin Duha Suresi

Aşk İçin Duha Suresi

Aşk için Duha suresi pek çok kişi tarafından okunmaya devam ediliyor. İnsanlar bu sureyi okuyarak dileklerini Allah’a arz ettikleri zaman sevdikleri kişilere Allah’ın da izni ile birlikte kavuşabiliyorlar.

Eğer bir kişi, sevdiği kişinin de kendisine aşık olmasını ya da muhabbetlerinin daha iyi hale gelmesini istiyor ise bu sureyi okuyabiliyor. Özellikle de bunun için çeşitli dua uygulamalarını yerine getiren kişiler, Allah’ın da izni ile birlikte sevdikleri kişilere kavuşma imkanını elde ediyorlar.

Sevdikleri kişiler ile aralarının daha iyi olmasını ya da kavuşmayı isteyen kişiler çeşitli Duha suresi uygulamaları ile birlikte bunu sağlayabiliyorlar. Özellikle de 7 gün boyunca yapılan Duha suresi dilek uygulaması ile birlikte pek çok kişi sevdikleri insanlar ile kavuştuklarını ya da aralarının daha iyi hale geldiğini belirtiyorlar. Bu uygulama ile birlikte insanlar sevdiklerine kavuşmayı diliyorlar. Aşk için en etkili olduğu bilinen bu sure ile birlikte pek çok kişi muradına ermeye devam ediyor.

Sevdiğine Kavuşmak İçin Duha Suresi Nasıl Okunur?

Sevdiğine kavuşmak için Duha suresi okumak isteyen kişiler bu sureyi nasıl okumaları gerektiği konusunu da merak ediyorlar. Duayı tam anlamı ile yaparak sureyi okumak isteyen kişilerin çeşitli adımları yerine getirmeleri gerekiyor. Bu adımları yerine getirmeleri durumunda Allah’ın da izni ile birlikte sevdikleri insanlar ile kavuşabiliyorlar. Sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak, muhabbetlerini artırmak ya da aşık etmek için bu sureyi okumak isteyenlerin uygulamaları gereken adımlar ise şu şekilde sıralanıyor;

  1. Abdest almak
  2. Niyet etmek
  3. 2 rekat dilek namazı kılmak
  4. 1 su bardağına 7 kez Duha suresini okumak
  5. Suyu besmele çekerek 3 yudumda içmek

Bu uygulamanın 7 gün boyunca aralıksız bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Söz konusu olan dua uygulamasını eksiksiz bir biçimde yerine getiren kişiler, Allah’ın da izni ile birlikte muratlarına kavuşabiliyorlar.

Kim Duha Suresini 7 Defa Okursa?

Duha suresi evlilik için de pek çok kişi tarafından sık bir biçimde okunmaya devam ediliyor. İnsanlar evlenmek için de bu sureyi sık bir biçimde okuyabiliyorlar. Belirli birisi ile evlenmek ya da kısmet gelmesini isteyen kişiler özellikle de bu surenin belirli ayetlerini düzenli bir biçimde okuduklarında oldukça iyi bir biçimde etkilerini görüyorlar. Yine bu sureyi okumalarının yanı sure Duha suresinin 51 – 59 arasındaki tüm ayetlerini beyaz bir kağıda yazarak üzerlerinde taşımaları gerekiyor. Bu durum da isteklerinin gerçekleşmesi için oldukça etkili oluyor.

Duha Suresi Okumak Neye İyi Gelir?

Duha suresi okumak özellikle de aşk ve ikili ilişkiler için bir hayli etkili olması ile dikkat çekiyor. Pek çok kişi bu sure ile birlikte özellikle de sevdikleri insanlara kavuşmayı ve aralarındaki muhabbetin daha iyi hale gelmesini istiyorlar. Bu sure aşk için okunmasının yanı sıra pek çok kişi tarafından zenginlik için de okunmaya devam ediliyor. Özellikle de 40 gün boyunca günde 40 defa bu surenin okunması ile birlikte insanlar Allah’ın da izni ile birlikte fakirlikten kurtularak zengin olabiliyorlar.

Duha Suresi Dilek İçin Nasıl Okunur?, Aşk İçin Duha Suresi

Duha suresi dilek için nasıl okunur sorusu da pek çok kişinin araştırdıkları konular arasında yer alıyor. Bu sure genellikle zengin olmak ya da aşk için okunmaya devam ediliyor. İnsanlar her ne için okurlar ise dileklerine göre farklı dua uygulamalarını yapmaları gerekiyor.

Aşk, sevgi ve muhabbetin artırılması adına yapılan dua uygulamalarında genel anlamda insanlar bu sureyi günde 7 kez olmak üzere toplamda 7 gün boyunca okuyorlar. Eğer sure zengin olmak adına okunuyor ise de bu kez günde 40 kez olacak biçime toplamda 40 gün boyunca okunması gerekiyor. Yani bu sure, istenilen dileklere göre farklı şekillerde okunuyor.

Duha Suresi Hani Vakitte Okunur?, Aşk İçin Duha Suresi

Duha suresi hani vakitte okunur diye düşünenlerin de vakit konusunda herhangi bir ayırımın olmadığını bilmeleri gerekiyor. İnsanlar günün istedikleri her vaktinde dua edebildikleri gibi istedikleri her vakitte de sure okuyabiliyorlar. Sureyi okumak isteyen kişiler dualarının daha etkili olması adına özellikle de sabah namazının ardından okumayı tercih edebiliyorlar. Böylelikle de dualarının tesiri daha güçlü olabiliyor.

14 Günde Sonuç Veren Aşk Büyüleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

  1. cemre kuş dedi ki:

    ben bu verilenleri hemde hocanın ayrı söylediklerini yaptım süresini hatırlamıyorum 5 de olabilir 7 de net bir sonuç aldım sevdiğim cocuk önce askerden geldi sonra numaramı aldı .şuan flört dönemi sonra ciddi olucak bunu görebiliyorum hocam teşekkür ediyorum.
    yaşadığım en güzel anlar sizin sayenizde oldu sevmek sevilmek çok güzel üzerine birde böyle güzel anılar oluna çok mutluyum ayaklarım yerden kesiliyor evet .

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir