Aşk Tılsımı

Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır?

Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır? : Büyü denilen kavramın o kadar çok çeşidi vardır ki, saymakla bitmez. Hatırınıza getireceğiniz pek çok şey için büyü yapılabilir. Büyü çeşitleri arasında olanlardan bir kısmı da aşk büyüleri dir. Bu büyüler, aşk tılsımları yaptırılan kişiyi aşk tılsımı yaptıranlara aşık ettirmedir. Yapılması günler sürer.

Riyazetler gerektirir. İstediğiniz kişiyi kendinize aşk tılsımı sayesinde aşık edebilirsiniz. Aşk tılsımının böyle bir özelliği bulunmaktadır. Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır? : Çok sevdiğiniz ve aşık olduğunuzu birisi varsa ve size hiç ilgi göstermiyor teklifinizi geri çeviriyorsa, aşk tılsımı sayesinde bunu başarabilirsiniz. Bu büyü yapılırken sevdiğiniz kişiye ve size özel olarak yapılır. Bu tılsımla aşk tılsımı hazırlanarak medyum tarafından size sunulur.

Aşk tılsımı medyumların sahip olduğu özellikler sayesinde bu kişilere özel tılsımlardır. Sizlerde aşk tılsımı yaptırabilirsiniz. Çok sevdiğiniz kişiler için medyumlar bu tılsımı yapabilirler. İnsanlar bazen hayatlarında istediklerini elde edemezler. Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır? : Bunlardan birisi de aşk üzerinde oluşan sorunlardan ibarettir. Hayatınız boyunca aradığınız kişiyi bulamayabilirsiniz ancak günü gelir ve aradığınız kişi karşınıza çıkar.

Tılsımlar, Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır?

Bu durumda da o sizi istemeyebilir. Bu gibi durumlarda yıkıma uğrayabilirsiniz ve hayatınız kararabilir. Ancak sizlere önerimiz psikolojik bunalıma girmek yerine alternatifler bulmak olmalıdır. Bu alternatiflerden en işe yarayanı medyumlar tarafından hazırlanır. Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır? : Aşk tılsımı gerçekten işe yarayan bir yöntemdir. Sevdiğiniz kişiye kavuşmak istiyorsanız yaptıracağınız aşk tılsımı sayesinde ömrünüzün sonuna kadar o kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Ayrıca diğer bir büyü olan bağlama büyüsüyle sizden başkasına bakmasına engel olabilirsiniz.

Bizi facebook ta takip etmek için tıklayınız.

Aşk Tılsımı Yapılışı

Aşk tılsımı yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Gereken Malzemeleri Hazırlayın: Aşk tılsımı için yapmanız gereken malzemeler şunlardır: X adet küçük cam şişe, …. mum, gül yaprakları, kalp sembollerini içeren bir kolye veya yüzük, pembe veya kırmızı renkli kurdele ve bir tutam taze nane yaprağı.

2. Hazırlık: İlk olarak, tılsım için temiz ve sessiz bir ortam hazırlayın. Enerjinizi sakinleştirin ve niyetinizin saf ve pozitif olduğunu hissedin.

3. Şişeye Gül Yapraklarını Ekleyin: Cam şişenin içine birkaç adet taze gül yaprağı yerleştirin. Gül yaprakları aşkı temsil eder ve tılsımınıza pozitif enerji katmaya yardımcı olur.

4. Kolyeyi veya Yüzüğü Ekleyin: Tılsımınızı daha güçlü kılmak için kalp sembollerini içeren bir kolye veya yüzüğü şişenin içine ekleyebilirsiniz. Bu semboller aşk enerjisi ve romantizmi temsil eder.

5. Taze Nane Yaprağı Ekleyin: Tılsımınıza taze nane yaprakları ekleyerek, aşk tutkusu ve bağlılık enerjisini güçlendirebilirsiniz.

6. Tılsımı Kapatın: Şişenin kapağını sıkıca kapatın. Eğer şişenin kapağı yoksa, üzerine bir tülbent veya kumaş parçası bağlayın.

7. Mum Yakın: Şişenin etrafına mum yakın. Kırmızı mum kullanabilirsiniz. Mumu yakarken, aşk dileklerinizi düşünün ve niyetinizi görselleştirin.

8. Kurdele ile Şişemi Süsleyin: Şişenin etrafına pembe veya kırmızı renkte bir kurdele sıkıca bağlayın. Kurdele, tılsımınıza enerji ve pozitif vibrasyon katmaya yardımcı olur.

9. Tılsımı Taşımak: Aşk tılsımını şimdi yanınızda taşıyabilirsiniz. Gerekirse bir kolye zinciri veya bilezik kullanarak tılsımı sürekli olarak bedeninizle temas halinde tutabilirsiniz.

Not: Aşk tılsımı yapmanın yanı sıra, kendi niyet ve enerjinizi pozitif tutmanız önemlidir. Tılsımlar sadece size destek olabilir ancak gerçek aşkı çekmek ve sürdürmek sizin kendi içsel çalışmanıza da bağlıdır.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

4 Yorum

 1. Asmiraycv dedi ki:

  Sozlumle ayrıldık bu tılsım sayesinde yeniden birlikteyz etkili ve en guzl yontm zararsiz ziyansz hemen sonuç veriyo sahnswn ben 1 ay olmadn sonuç qldm bunda hoca payaida onemli netten buldm vede diğer bildigmiz hocalardan bin kat daha fazla iyi

 2. Halimeerdogan dedi ki:

  Nasıl yaptiysa hoca adam benden başkasını gözü görmüyor diyom ne güzel kadın ona bile bakmiyo evliligim kurtultu hocam sayesinde boşanmaya kadar gidiyoduk böyle düzgün hocayi buldum çok skur

 3. HAKAN-MU dedi ki:

  BENDE YAPTIRDIM VEFK DOĞRU HOCA

 4. nevin dedi ki:

  hoca dürüst bir hoca herkese tavsiye ederim dürüst bir hoca

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir