Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır: Ayırma büyüsü, iki insanın yaşadığı yasak ilişkiyi ortadan kaldırmak adına tercih edilen bir uygulamadır. Erkek ve kadınlar arasında duygusal ve fiziksel yakınlaşmak dinin izin verdiği ölçüler içinde uygundur. Ancak evli bir kadın ya da evli bir erkeğin bir başkasıyla beraber olması zina olduğu gibi aile birliği açısından da sakıncalıdır. Bu tür bir durumdan kurtulmak adına aile birliğinin korunmasını sağlayacak önlemler almak gerekmektedir.

Ayırma büyüsü, zinaya varan ilişkilerin engellenmesi ve aile birliğinin dağılmasının önlenmesi adına değerlidir. Genellikle aldatılan eş tarafından yaptırılan ayırma büyüsü yasak ilişkinin sona ermesi adına tercih edilmektedir. Siz de bu tür bir olumsuzluğu ortadan kaldırmak adına mutlaka ayırma büyüsünden faydalanmayı denemelisiniz. İki insanı ayırmaya yarayacak olan büyü sizin de ilişkinizi kurtarmaya yardımcı olacaktır.

Ayırma Büyüsü Yapılışı Nasıldır?

İki insan arasındaki ilişkiyi ortadan kaldırmak adına gerçekleştirilecek büyü için ilmi anlamda başarılı bir medyum – hocaya ihtiyaç vardır. Bu hoca – medyum, ayrılması istenen iki kişi arasındaki ilişkiyi çözümleyerek daha başarılı bir sonuç elde edilmesi adına çaba sarf eder. Bu çerçevede iki kişi arasındaki yasak ilişkinin sona ermesi sağlanır.

Ayırma büyüsünün yapılması öncesinde büyü yapılacak olan kimseler hakkında detaylı bilgilere sahip olunması şarttır. Aksi takdirde büyünün tutması ile alakalı belli başlı olumsuzluklar yaşanması muhtemel olacaktır. Bu durumda ayırmanın başarıyla sonuçlanması adına harekete geçmeli ve ayırmayı sağlamalısınız.

Kolay Ayırma Büyüsü Nedir?

Hayırlı bir amaç doğrultusunda gerçekleştirilen büyü kısa sürede ve olumlu etkiler doğurur. Ancak büyünün nasıl bir sonuç doğuracağı kadar büyünün yapılış yöntemi de oldukça değerlidir. Bu da kolay ayırma büyüsü gibi farklı bir yaklaşım ortaya çıkarmaktadır. Peki, kolay ayırma büyüsü kavramı neyi ifade eder?

Ayırma büyüsünün kolay ya da zor olmasında farklı durumlardan söz etmek mümkündür. Bu çerçevede büyünün kısa sürede ve etkili bir şekilde gerçekleşmiş olması söz konusu olacaktır. Özellikle de beklentilere cevap verecek ve ayırmanın kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacak büyülerin kolay olarak adlandırıldığını ifade etmek gerekir.

Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

Ayırmak için yapılan büyüler konusunda beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermek mümkün. Bu çerçevede dikkat edilmesi gereken tek şey büyünün nasıl yapılacağı ile alakalı soru işaretlerine cevap vermektir. Bu çerçevede ayırmak için hangi büyünün yapılacağını değerlendirmek ancak büyüyü yapacak olan medyuma bağlıdır.

Medyum – hoca gerekli hesaplamaları yaparak büyünün nasıl sonuç vereceği ile alakalı olarak değerlendirmelerde bulunur. Burada amaç tamamen duruma özel bir büyü tercihinde bulunmaktır. Medyumun karar verdiği büyü ayırmak için en ideal alternatiflerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de rastgele bir seçim yapmanın çok ciddi olumsuzluklara neden olacağı kesinlikle unutulmamalıdır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü yaptıran kişiler büyünün yapıldığını anlıyor olsa da büyüye konu olan kişinin de bazen büyüyü anlaması söz konusudur. Peki, bir kimse kendisine kötü emellerle büyü yapıldığını nasıl anlar?

 • Büyü yapılan kimseler duygusal bir şekilde hareket etmek yerine daha mantıksız hareketler sergiler,
 • Ayırma büyüsünün yapıldığı çiftlerin birbirlerine karşı nefret dolu bir yaklaşım içerisinde olmaları söz konusudur,
 • Çiftlerin birbirlerine tahammül edememeleri ve kavgalı olacak derecede birbirilerine mesafeli olmaları söz konusudur,
 • Sevilmeyen hareket ve eylemlerin yapılmasıyla çiftlerin birbirinden uzaklaşması,
 • Ayırma büyüsü yapılan kimselerin kendilerine yönelik duygularında değişiklikler ortaya çıkması muhtemeldir.

Tüm bu durumlar dikkate alındığında ayırma büyüsünü saptamak kolaylaşır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü, iki insanın yaşadığı yasak ilişkiyi önlemek adına tercih edilebileceği gibi bazen kötü emellerle de tercih edilmektedir. Bu durumda dikkate alınması gereken tek şey büyünün hangi amaçla yapıldığının saptanmasıdır. Özellikle de büyü yaptıran kimselerin kötü amaçlar beslediği durumlarda büyüyü bozdurmak gerektiği bilinmelidir. O halde siz de kaliteli bir büyü deneyimi yaşamak adına harekete geçmeyi denemelisiniz. Medyum ve hoca desteği alarak yapılmış bir büyünün bozulmasını sağlamak oldukça kolay olacaktır. Üstelik büyünün bozulması sonrasında taraflar için ortaya çıkacak ferahlık oldukça ilgi çekici seviyelerdedir.

Etkili Soğutma Duası yazımız da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

4 Yorum

 1. seyran dedi ki:

  yengem oğlunu ayrılması için yasin hocayla görüştüğünü söylemişti , gelinine sürekli zulum ediyordu kızı kışın kapının önüne atıp ceza veriyordu . yengemin yregi kaldırmıyordu bu işkenceleri boşamıyordu kızı hergün dayak atıyordu kızı bir defasında eve baglamıştı yengem çok ugraştı boşansınlar diye yapamadı yaasin hocayla görüştükten sonra oglu sakinleşti biraz duruldu eve gelip gidiyordu jıza karışmşyordu işkenceleri hafiflemişti bagırıp çagırıp gidiyordu kız zaten kendisini asla göstermiyordu misafir gelde odaya kapanıyor kimseye hoş geldiniz diyemezdi kocasından dayak yiyyecek diye yengem ayrıma büyüsü yaptırmış bize öyle söyledi oglu bu sefer eve gelmiyordu annesinin evinde kalmaya başaldı bu kötü yanı sadece karısına karşıydı normalde melek gibi bir adam herkesin yardımına ilk o koşar yengem sürekli hocayla iletişim halinde yengem oglunu aldı mahkemeye gitti başanın dedi ben böyle gelın istemiyorum diye seni çok üzüyor oğlu kabul etti ne kıza nede oğlana bişey olmadan bitti boşanma işi sorunsuzca

 2. Melekkorkmaz dedi ki:

  Yakın zaman zarfında yeni gelin geldi mahalleye kaynanası kızı hergun evine gidip kızı evinden atiyodu kızın kocasi bu durumu oturup izliyodu geldi de zavallı kaldi ailesi felan sahip cikmadi teyzesi geldi sonra kaldi bunlarda 3 aya yakın nasıl yaptı etti o kaynana kıza hizmet etmeye basladi kocasi kızın peşinde fir donuyodu tekrar geldi bizde yanina gittik nasıl oldu felan derken yaşın hocayi önerdi bize bizde kendisiyle öyle tanıştık işini bilen güzel insanlardan

 3. Sametdora dedi ki:

  Kişileri birbirinden ayırmak için mi sadece etkili alışkanlıkları degisterilemzmi sürekli alkol kullanan birisini bu alışkanlığından vaz geçirmemiz mümkün mü aile sagligi için önemli bi durum en kısa zamanda görüşmek isterim yasın bey

 4. Gulcan dedi ki:

  Abim yengemi aldatmisti yengem ogrndi bnu taş uzerinde ts birakmdi surekli bunlrla uğraştık kendi ailesinede syledi ayrılmak istediğini annesi abimi istmyodu abim bosnmicam diyip duruyodu3 sanırım kadın ayrma buyusuypti abm cocuklarini bırakmak istemedi ayrıldılr hocm buyunun olup olmadigini nasıl anlicaz bir kiside?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir