Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü, özellikle mutlu giden evliliklerin sonlandırılması ya da sevdiğiniz kişinin bir başkası ile zorla evlendirilmesi sonucunda yapılabilecek büyüler arasındadır. Ayırma büyüsünün yapılabilmesi için öncelikle bu konuda bilgi sahibi olan alanında uzman Medyum ya da hocalardan destek alınması önemlidir. Unutulmamalı ki büyülü işlemlerde, işlemlerin doğru bir şekilde yapılması önem arz etmektedir. Yanlış yapılan işlemler yanlış tesir edebilir.

Bu durumda ise büyünün kötü etkisi ile karşılaşılıyor. Geri dönüşü olmayan bir sonuca da ulaşılmış olabilir, dikkat edilmelidir. Ayırma büyüsü sayesinde mutsuz giden evlilikler veya mutsuz giden ilişkiler biter ve kişiler hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler. Ayrıca bu büyülü işlemi yalnızca evli olan kişiler ya da nişanlı olan kişiler değil aşık olduğunuz kişiyi evli ise onun boşanması için ne yapabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü nedir? Sorunun cevabını şu şekilde açıklamak doğru olacaktır. Öncelikle aşık olduğunuz bir kişiyi başkasından ayırmak veya mutsuz giden ilişkileri sonlandırmak, evliliklerin sonlandırmak için yapılan bir işlemdir. Ayırma büyüsü ile sizi terk edip başka bir kişiye gidene de yapabilirsiniz. Bu büyüyü tek başınıza yapmanız zor olabilir. Bu noktada alanında uzman bir kişiye giderek ondan destek almanız sizin için faydalı olacaktır.

Bu noktada alanında uzman kişiler size destek olarak yapmanız gerekenleri belirtecektir. Alanında uzman kişiler yapmanız gerekenleri ya da yapması gerekenleri hazırladıktan sonra size sunacaklardır. Bununla ilgili size belirtmiş oldukları kurallar bulunacak bu kurallara uymamız durumunda bu büyüler anında etki edecektir. Bu sayede sizden uzaklaşan veya sizi terk eden kişilerin geri döndüğünü görürsünüz. Ayırma büyüleri etki süreleri ise kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

 Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar?

Ayırma büyüsünü kimler yapar? Ayırma büyüsü, yaptırmak isteyen kişiler tarafından merak edilen ve araştırılan sorulardan birisidir. Öncelikle Ayırma büyüsü bu konuda eğitim almış ilim ve irfan sahibi kişiler tarafından yapılmaktadır. Bunlar alanında uzman olan medyumlar, hocalar olabilmektedir. Kişiler bu konu hakkında daha detaylı ilmi bilgilere sahiptir. Kişiler yapmış oldukları işlemler sayesinde mutsuz giden evliliklere, mutsuz  giden ilişkileri kurtarabilir ve aradaki sevgi saygı bağı geliştirebilirler. Unutmayın bu noktada kişilerin iyi niyetli olması karşıdaki kişiye zarar vermek istememiş olması işlemin kabul olmasında önemli bir noktadır.

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Ayırma büyüsü kaç günde etki eder? Ayırma büyüsünün kaç günde tutacağı bu işlemi yapmak isteyen yada yaptırmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Ayırma büyüsü ile tutma süresi farklılık göstermektedir. Ayırma  büyüsü eşinizden, sevgilinizden bir türlü ayrılamadığınız durumlarda yapılan bir işlemdir. Ayrıca farklı ayırma büyüleri de olduğu gibi süreleri de birbirinden farklıdır.

Ayırma büyüleri 3 saat içerisinde tutabileceği gibi 3 gün, 10 gün, 40 günde de tutma ihtimali bulunmaktadır. Bu kişinin karşıdaki kişiyle olan sevgi, saygı, muhabbet bağına  göre farklılık gösteriyor. Ayrıca bu büyüler yapılırken kişi dikkat etmesi gereken bütün noktalara en ince ayrıntısına kadar dikkat etmelidir.

 Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır? Ayırma büyüsünün yapılmasında farkı teknik ve işlemler bulunmaktadır. Ayırma büyüsü; sevgiliye ayırma büyüsü, eşi akrabadan ayırma büyüsü, erkekleri kadınlardan ayırma büyüsü, kocayı sevgilisinden ayırma büyüsü, eski sevgiliyi ilişkiden ayırma büyüsü gibi çeşitli büyüler bulunmaktadır. Ayırma büyüsünün yapılmasındaki amaç kişilerin niyet ve  isteklerine göre de farklılık gösteriyor. Sevdiğiniz bir kişinin başkasıyla evlenmesini istemediğiniz durumda ayırma büyüsü yapabilirsiniz. Çünkü sevdiğiniz veya aşık olduğunuz kişinin bir başkasıyla mutlu olmasını istemez ve size ait olmasını istersiniz.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Ayırma büyüsü yapan medyum hocalar, kimler olduğunu, nasıl ulaşılabilirliği merak ediliyorken kişiler bu noktada daha önce tercih edilmiş medyum ya da hocaları tercih edebilirler. Çünkü bunlar Ayırma büyüsü işleminde bilgi sahibi oldukları için sizi daha iyi yönlendirerek daha sağlıklı işlem yapabilirler. Bu konuda bilgi sahibi olan kişilere gitmeniz dolandırılmamanız açısından da önemli bir nitelik taşımaktadır. Unutmayın bu tür işlemlerde alanında uzman bir kişiden destek almak sizi daha doğru bir sonuca yönlendirecektir.

Kocayı Kendine Bağlamak için Tesirli Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. mahiye dedi ki:

    merhaba ..
    benim kızım kayınbabasından çok şiddet görüyor kimseye söylemiyor birlikte oturuyorlar .
    bu durumu değiştirmek istiyoruz elimizden gelen bişy yok kızım kocasını çok seviyor ondan ayrılırsam canıma kıyarım diyor kızıma bişey olcak diye çok korkuyorum kızımı ayrı eve çıkmalı onlarda böyle bişey yok son çare kocasından soğutmak olucak tanıdık birisinden aldım numaranızı kızıma yardımcı olmanızı istiuorum .. teşekkür ederim

  2. Seher yildz dedi ki:

    Şimdi dogruyu söylemek gerekirse benim nisanlima büyü yaptirdilar benden ayrildi diğer kişiyle nisanlandi 4 ay kadr sürdü fakat nisnlim surkli beni ariyo bana geliyo nisani atmiyo yapamiyrm bana nisey engel olyo diyodu tanidik tavsiyesiyle hocama ulaştım böyle Bi sorun bar dedim çocuk surkli bana geliyo diğer kızla nisanli hocam yapilmasi gereknleri anlattı Bende bir bir yaptim tuttu 🙂 Ayrildilar ya inanmıyorum hala oldu bayramdan sonra evlilik var hocam teşekkürlerimi sunuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir