Büyüler

Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir?

Azem Büyüsü Nedir?; Eski çağlardan beri varlığını sürdüren ve gizli büyü ilimleri kitaplarında adından sıkça söz edilen azem büyüsü çift amaçlı bir işlem olarak dikkat çeker. Adının anlamından da çıkaracağımız koruma, koruyucu ve candan güvenlik anlamları için bir nesneye yapılması gerekir. Ancak bireye yapılan azem büyüsü ile deyim yerindeyse kişinin korunacak hale gelmesi sağlanır.

Bu işlemi define, ev içinde saklanan altınlar gibi pahalı ve bizim için değerli şeylere yaptırabiliriz. Kişi istemediği ve büyünün bozulması için aksiyon almadıkça o nesneleri kimse bulamaz, nesneler güven altına alınmış olur. Ancak insana yapılan azem büyüsü karşı tarafın resmen hayatına kast demektir. En tehlikeli ve geri dönüşü imkânsıza yakın olan büyüler arasında yer alan bu işlemle o kişinin hayatı alt üst olur. Bu nedenle medyumlar sade kırgınlıklara bu uygulamaları yapmazlar. Çünkü Azem büyüsü ile acı verilmek istenen kişi en sonunda kendini öldürmeye mecbur olacaktır.

Büyü Nasıl Yapılır?

Bütün aşamaları barındırdığı risklerden dolayı sıradan insanlarla paylaşılamayan Azem büyüsü nasıl yapılır sorusuna şu şekilde yanıt olabiliriz:

 • Koruma ya da kin duygusu eşliğinde yapılan büyü olması fark etmeden ruhanî etkileşimine girilir.
 • Dişi siyah renkli bir tavşanın regl başlangıç kanı
 • Safran
 • Koparması güç bir ip ve makas
 • Siyah mürekkep
 • Büyü yaptırana ve yapılacak kişiye ait saç
 • Büyü yapılması istenen kişinin son bir hafta içerisinde çekilen tam boyut resmi gibi malzemeler gerekir.
Azem Büyüsü Nedir
Azem Büyüsü Nedir

Bu malzemelerin artısı olarak azem büyüsü yapımında başka şeyler de talep edilebilir. Büyünün gerektirdiklerine göre medyum taleplerinde esneklik yapabilir. Detaylı ritüellere sahip olan büyünün yapılışındaki incelikler tam olarak bilinemez. Rahmanî olmayan cinlerle anlaşmalar yapılan ve büyük bedeller ödenen bu büyüye gerçekten aşırı parası olan ve saklamak isteyen ya da biri tarafından ağır zulme uğratılan kişiler başvururlar.

Deyim yerindeyse bıçağın kemiğe dayanmış olması insanları azem büyüsü yaptırmaya iter. Ritüel sabaha karşı 02.00 dolaylarında, 04.30a kadar ilerleyen bir aralıkta yapılır. Okumaları ve cinlerle iletişimi gerçekleştirecek olan kişi abdestli ve yeni namaz kılmış olmalıdır. Ortam temiz, karanlık ve gürültüsüz olmalıdır. Ritüel boyunca medyum asla rahatsız edilmemelidir.

Azem Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bir yere ya da nesneye yapılan azem büyüsü belirtileri yoktur. Her şey olağan akışında ilerler, ancak o nesne kötü göz ve niyetlerden ustalıkla korunur. Ancak bir kişiye yapılan azem büyüsü etkileri gerçekten kan donduracak şekilde fazladır. Şöyle sayabiliriz:

 • Kişinin etrafında hiçbir arkadaşı belki ailesi bile kalmaz
 • Kişi ölümcül, amansız bir hastalığın pençesine düşer ve günden güne erir
 • Borcu, sıkıntısı o kadar fazladır ki kimsenin yüzüne bakamaz
 • İnsanlar hakkında fitne kurgular. Aklından geçenlere o kadar inanır ki bunları gerçekmiş gibi diğer insanlara anlatır. Bu sayede düşmanı artar.
 • Olmayan varlıklar görmeye başlar. Bu, azem büyüsü belirtileri arasında belki de en sert etki olacaktır.

Belirtiler sancılıdır ve hepsinin sonunda kişinin ölümü gelir. Dolayısıyla bu büyüyü yaptırırken 9 kez düşünmelisiniz. Etkilerin 21 gün içinde görülmeye başlayacağını, büyünün 41 gün kadar kısa bir sürede kendini tamamlayacağını unutmayınız.

Azem Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapımı kadar azem büyüsü nasıl bozulur sorusu da dikkat çekicidir. Çünkü mustarip kişiler, kısa zamanda kendilerini bu hale sokan bu büyüden kurtulmak isterler. Süreç zordur, ancak metafizik dünyasında imkânsız denen bir şey yoktur, korkmayınız. Medyuma içinde bulunduğunuz kaotik durumu anlattığınızda, size uygulanan bir bakımdan sonra büyü hakkındaki tüm detaylar ortaya çıkar.

Büyüyü kimin yaptırdığı, kime ve hangi malzemelerle yaptırdığı ve sonrasında bunların tam panzehri üretilir. Medyuma ihtiyaç duyduğu ürünleri getirip, gerek duyarsa okumalara katkıda bulunarak işlemde etkin rol oynayabilirsiniz. Kara büyülerin bozulması sırasında kişinin ruhunun sıkılması doğaldır. Sakin ve sabırlı olunuz. Bozum sürecinde bir yakınının büyüye maruz kalana eşlik etmesine önem veriniz, çünkü büyünün asıl hedefi o kişinin kendi canına kıyması olacaktır.

Doğru medyum seçimi, herhangi bir işlem olduğu fark etmeden kişiler için belirleyicidir. Metafizik alemde büyü yaparken en ufak bir hata, uygulamanın ters tepmesi gibi önü alınmaz sonuçlar doğurabilir. Dolayısıyla azem büyüsü konulu tüm işlemlerin tehlike boyutunu düşünecek olursak detaylı bir medyum araştırması yapma zorunluluğunuzu hafife almamalısınız.

Okumalısınız: Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir