Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir: Bağlama büyüsü genellikle tek taraflı yapılan bir büyüdür. Yani ikili ilişkilerdeki adaylardan biri, bu büyüye ihtiyaç duyar. Bağlama büyüsü ikili bir iletişim olmadan başka kişiler tarafından da yapılabilir. Kendinizi çevrenizdeki ya da beklemediğiniz birine karşı çekiliyor gibi hissedebilirsiniz.

Bağlama büyüsü belirtileri nelerdir?” sorusunun yanıtlarından biri de karşı tarafa karşı yoğun bir ilgi duymaya başlamaktadır. Bu ilgiyle beraber onu merak eder ve özlersiniz. Bağlama büyüsü kuvvetli bir büyü türüdür ve herkes tarafından yapılamaz. Bağlama büyüsü yapan medyumlar çoğunlukla bu işte uzman kişilerdir. İlim sahibi olmayan kişiler tarafından kandırılma olasılığınız çok fazla olduğu için bağlama büyüsü belirtilerini hissettiğinizde deneyimli bir hocayla görüşmeniz gerekmektedir.

Basiret Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir
Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Basiret bağlanması halk arasında sık kullanılan bir deyimdir. Her deyim ve atasözünde olduğu gibi bu iki kelime de tecrübeler sonucunda dilimize işlenmiştir. Basiret bağlanması çoğunlukla günlük hayatımıza sekteye uğratan işler için kullanılır.

Basireti bağlanan kişinin hiçbir işi rast gitmez ve niyetlendiği yollarda sürekli aksaklıklar yaşar. Kötü enerji yani nazar ve büyüyle de basiret bağlamak mümkündür. Üstünüze çöken ağırlık, işlerinizin sürekli yarım kalması veya başlamaması gibi belirtiler basiret bağlama büyüsü belirtilerindendir. Kötü amaçla yapılan büyülerden biri olan basiret bağlama büyüsü kişide gözlemlenen değişiklikleri beraberinde getirir.

Bu değişikliklerin erken fark edilmesiyle birlikte bağlama büyüsü kolayca çözümlenebilir. Bağlama büyüsü yaptıranlar sizlerin çevresinden kişiler de olabilir. Kötü göze ve düşünceye sahip biri tarafından yaptırılma olasılığı bulunan basiret bağlama büyüsü için dikkat etmenizde fayda vardır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Belirtileri, Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Büyü ve fal gibi işler çoğunlukla kadınlar ile eşleştirilse de erkeklerde bu dertlerden muzdarip olabilir. Sonuçta kötülüğün herhangi bir cinsiyet ayrımı bulunmaz ve herkesin başına gelebilir. Bu noktalarda önemli olan doğru kişilerden yardım almak ve hızlıca çözüme kavuşturmaktır. Erkeklik bağlama büyüsü erkeklere yapılan büyü türlerindendir.

Erkeklerin cinsel hayatını odak alan bu büyü türü belirtileri arasında tek bir kişiye karşı cinsel istek duyma vardır. Erkeklik bağlama büyüsünün amacı, erkeğin büyüyü yaptıran kişiye karşı cinsel anlamda bağlılık kazanmasını sağlamaktır. Eşinizle ya da partnerinizle olan cinsel hayatınızda olumsuzluklar seziyorsanız, erkeklik bağlama büyüsü ihtimallerini göz önünde bulundurmalısınız.

Erkeklik bağlama büyüsü erkeği kendine bağlamak için yapılan büyüler arasında ilk başvurulanlardandır. Medyum hocalar tarafından yapılan bu büyü sonucunda erkek birey sadece tek bir kişiye karşı cinsel arzu ve istek duymaktadır. Büyüyü yaptıran kişi için sonuçları çok olumlu gibi gözükse de büyü altındaki kişinin sosyal hayatı olumsuz şekilde etkilenmektedir.

Eve Bağlama Büyüsü Belirtileri, Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Eve bağlama büyüsü eşi eve gelmeyen eşler tarafından tercih edilen büyüdür. Eşinizin dışarıya bağlı sosyal hayatı ve iş yaşamı sizlerin onunla olan bağını zayıflatabilmektedir. Uzun süredir görüşmeyen ve paylaşımda bulunmayan çiftler arasında büyük sorunlar meydana gelmektedir.

Bu sorunların aza indirilmesi ve ilişkinin mutlu bir yöne doğru evrilmesi için başvurulan eve bağlama büyüsü oldukça etkilidir. Eve bağlama büyüsünde kişinin evden çıkma isteğinin bitmesi en büyük belirtilerdendir. Kişinin eve bağlanması adına yapılan bu büyü bazen beklenen etkiyi yaratamaz.

Eve alışkın olmayan bireyin büyü ile evde tutulması sinir ve stresi beraberinde getirir. Agresif tutum ve davranışlar sergileyen birey huzuru ve düzeni bozar. Eve bağlama büyüsü belirtileri arasında bunlardan bahsedebiliriz.

Dil Bağlama Büyüsü Belirtileri

Sürekli konuşan, konuştuğunda kırıcı ya da yersiz sözler sarf eden bireylere yapılan büyü çeşidi dil bağlama büyüsüdür. Dil bağlama büyüsü sayesinde büyü yapılan kişi karşı tarafa fikirlerini belirtmekte zorlanır ve onunla sağlıklı bir iletişim kuramaz.

Dil bağlama büyüsü belirtileri arasında kendini ifade edememe ve başkalarının fikirlerini onaylama hali en sık görülen belirtiler arasındadır. Kişi konuşmak istediği konuyu rahatça ifade edemez hale gelir. Bu uysallık bazı durumlarda yarasa da çoğu zaman kötü enerjiler ile geliştirilen bir büyü çeşididir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Belirtileri

Kısmet bağlama en sık tercih edilen büyü türüdür. Erkek ve kadın ilişkisi olmaksızın da yapılan bu büyüde amaç kişinin mutlu bir birlikteliğinin olmamasıdır. Kısmet bağlama büyüsü yapılan kişiler ikili ilişkilere sıcak bakmaz ve çoğunlukla bu konularda sinirli davranırlar.

Kısmet bağlama büyüsü belirtilerinde karşı tarafla bir araya gelememe sıkça gözlenir. İkili bir buluşma ya da görüşmede isteksizlik ve daha sonrasında iletişimin kopması gibi belirtiler de bulunmaktadır. Kısmet bağlama büyüsü yapılan kişilerde görülen diğer büyük belirtilerden biri de ikili ilişkilerinin çok kısa sürmesidir. Belirli belirsiz sebeplerden sonlanan ilişkiler ve tercih edilmek istense de başlamayan ilişkiler bu büyünün belirtilerindendir.

 

Ayrıca 72 Saatte Aşk Büyüsü yazımıza da gözatabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

3 Yorum

  1. damlanur dedi ki:

    Abimle sürekli herşeyden dolayı kavga ediyoruz evden cıkamıyorum hapis gibi bişey oluyorum abimle neden uyuyorum kavgası bile yapıldı benim evden dışarı çıkmama bile karışıyor marketi geçtim senin dışarda işin yok ne lazımsa ben alıyorum ediyorum , okula bile giderken başımı bekliyordu . dilinden çok bıktım yasin hocayı buldum dil baglama duası yaptırdım cidden kurtuldum aklım daha önce nerdeymiş diyorum kendime yaşlandım onun yüzünden artık çok rahatım kaynan dilli abimbin dilinden kurtuldum .

  2. Oyanur dedi ki:

    Abi ben kaynanamin dilini baglamak istiyorum. Kadın beni görünce ağzı var olup dilini yutsun o kadar çok konuşuyor ki illallah ettim Allah katında ne günahı var ? Yada var mi ? Hic bilmiyorum yoksa katil olucam bana acil Bi şekilde yardım istiyorum

  3. Zehhranurr dedi ki:

    Nişanlımla surekli kavga ediyoruz en sonunda işleri kötü gitmeye başladı bildiğiniz iflas etti 10 gün kadr felan beni arayp sormadi telefonlarıma cevap alamdim evine gittim evde yoktu kendisine ulaşamadım hocayla görüştüm bağla yapmak istiyorum dedim yapmaya başladığım gün evine gelmis ertesi gün beni aradi yani ise yarar seyler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir