Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Bozan Medyum Hocalar

Bağlama Büyüsü Bozan Medyum Hocalar

Bağlama Büyüsü Bozan Medyum Hocalar

Bağlama Büyüsü Bozan Medyum Hocalar
Bağlama Büyüsü Bozan Medyum Hocalar

Bağlama büyüsü sevilen bir kişiyi seven bir kişinin etkisi altına almak için yapılan büyülere verilen addır. Bağlama büyüsü yapan kişi için son derece memnun kalınmış bir sonuç yaratsa da bağlama büyüsü ya da bir bağlama duasına maruz kalmış bir insan için aynı şey söz konusu değildir. Bir insanın hayat boyu sevmeyeceği bir insana karşı çok güçlü duygular hissetmesinin sağlanması bağlama büyüsüne maruz kalmış bir birey için bir takım sorunlar doğurabilir.

Bu noktada bağlama büyüsü yapıldığını anlamak çok önemli bir kırılma noktası olacaktır. Hayatta pek çok karakterde insan olabileceği için pek çok çeşitli büyü ve dualar da farklı duyguların etkisi altında yapılabilir. Yani bu hayatta her tür insan herhangi bir büyü ya da duanın etkisi altına girebilir. Bu nedenle size yapılan bir bağlama büyüsü ya da bir bağlama duası yapılıp yapılmadığını anlayabilmek adına bir medyum hoca ile görüşmek bu konuda size en doğru sonucu verecektir. Bağlama büyüsüne maruz kalıp kalmadığınızı anlamak amacı ile bağlama büyüsü bozan medyum hocalar olarak arama yapmanız son derece doğru olacaktır.

Bağlama Büyüsünün Yapıldığını Öğrenmek

Herhangi bir bağlama duası ya da bağlama büyüsü yapıldığını öğrenmek geçmiş yıllara bakacak olursak çok daha zorlaşmıştır. Neden derseniz artık teknoloji nasıl gelişmişse aynı şekilde büyü ve dualar da gelişim göstermiştir. Zaten bu kadar gelişim ve değişimin içinde büyü ve duaların da gelişim göstermemesini beklemek son derece yanlış bir şey olacaktır. Son zamanlarda hızla gelişen büyü ve dualar adeta cep telefonları ya da elektronik cihazlar gibi güncellemeler yapılmış gibi gelişme gösterir. Günümüzde dua ve büyüler hem çok daha hızlı hem de çok daha etkili olacaktır ki bu da zaten beklenen ve olması gereken bir şeydir.

Peki, bu noktada insanlar kendilerine herhangi bir muhabbet büyüsü, evlenme büyüsü, aşk büyüsü ya da bağlama büyüsünün yapılıp yapılmadığını nasıl anlar? Diye soracak olursak ne tür cevaplar beklenmelidir? Eskiden olsa her insanın bu konuda pek çok fikir beyan etme girişimi olurdu ancak artık büyü ilmi bu kadar gelişmiş iken bu konunun uzmanları dışında diğer insanların fikir beyan etmeleri son derece zor bir hal almıştır. Bağlama büyüsü yapıldığını kesin ve net olarak anlamak için günümüzde bu konuda uzman olmuş medyum hocalara gitmek dışında yapabilecek pek de bir şey kalmamıştır.

Bağlama Büyüsü için Kullanılan Malzemeler

Artık pek çok yöntem geliştirilerek ve türlü yöntemlerle meydana getirilen bağlama büyüleri, pek çok farklı şeye göre değişkenlik gösterir. Bu hususta elbette ki bağlama büyüsü için kullanılan malzemeler de büyünün çeşidine göre değişkenlik gösterecektir.

Geleneksel yöntemlere bakacak olursak tarih boyunca yapılmış olan bağlama büyülerinden yola çıkarak genellikle kişinin kullandığı kişisel eşyalar (kişinin kıyafeti, atleti, iç çamaşırı, tarağı ve benzeri ) ve bunun yanı sıra bazı durumlar için geçerli olan kişinin vücuduna yani insani kimliğine ve benliğine ait bir takım şeyler ( tırnak, saç teli ve benzeri ) malzemeler geçmişten günümüze kadar kullanılmış olan bağlama büyüsü için kullanılan malzemeler olmuştur.

Bağlama Büyüleri Gerçekten Bozulur Mu?

Size ya da bir yakınınıza yapılmış olan bağlama büyüsü elbette ki bozulabilir. Bir büyü nasıl yapılabiliyorsa aynı şekilde onu bozmak da mümkün olacaktır. Pek çok insan bağlama büyüleri gerçekten bozulur mu? Gibi bir takım sorular yöneltir fakat esas tartışılması gereken üzerinde herhangi bir bağlama büyüsü ya da bağlama duası olup olmadığı olması gerekir. Yani önemli olan öncelikle bağlama büyüsü hakkında bir takım bilgiler edinmek olmalıdır. Bunun için de bu büyünün ilmini en iyi bilen medyum hocalardan destek almak olacaktır.

Bağlama Büyülerini Bozma

Eğer ki sizin ya da bir yakınızın etkili bir bağlama büyüsü etkisi altında olduğunu düşünüyorsanız bağlama büyüsü bozan bir medyum hoca tarafından bağlama büyülerini bozma işlemi uygulanmalıdır. Bağlama büyüleri yapılmış olan bağlama büyüsünün ne tarz bir büyü olup olmaması ile ilgili olarak büyü bozma işlemi de değişkenlik gösterir. bağlam büyüsü ne kadar ağırsa büyüyü bozmak da zorlaşır.

Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Gulcicek dedi ki:

    Abartmak gibi olsun hoca çok iyi bizim sorunlarimizla çok güzel ilgilendi artık başımızdaki belayı def ettik hocam sayesinde , kendisi gerçek Bi hoca ne kadar övülse az Allah razı olsun kendisinden

  2. Aypqre dedi ki:

    Hoca nasıl güzel işler yapıyor, ehli insan kendini heryerde belli ediyor komşumuz eşini dönüyordu sürekli kadında napsin canını kıyma noktasına geldi hocaya ulaştı bi şekilde evine dua felan okuttu şuan durumları çok iyi daha iyi olurlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir