Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama büyüsü, büyü yapılan kişinin büyüyü yapan kişiye birkaç aşamadan geçerek ve giderek artan bir şiddette bağlanmasını sağlayan büyü çeşididir. Bağlama büyüsü çok eski çağlardan bu yana yapılan bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişi büyüyü yapan kişiyi rüyasında görmeye başlar. Daha sonra sesi kulaklarında çınlar, baktığı yerlerde o kişiyi görür ve o kişiye bağlanır. Oldukça kuvvetli olan bu büyü bir çeşit aşk büyüsü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bağlama büyüsü
Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü tek bir büyü değildir ve birkaç çeşidi vardır. Bağlama büyüsünün çeşitlerinin olmasının sebeplerini kültürel farklılıklar, büyünün yapıldığı zaman dilimi, büyü yapılan kişinin cinsiyet ve büyünün farklı yapılış ritüelleri olarak sıralayabiliriz. Büyüyü yaptırmak isteyen kişinin ihtiyacına göre şekillenen bu çeşitleri ise şu şekilde listelemek mümkündür:

 

 

 • İple bağlama
 • Fotoğraf ile bağlama
 • Kaşık ile bağlama
 • Mum ile bağlama
 • Nohut tanesi ile bağlama
 • Erkeği kendine bağlama
 • Kadını kendine bağlama
 • Eşi eve bağlama

 

 

İple Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünün pek çok çeşidi ve yöntemi vardır. Bu yöntemlerden bir tanesi de iple bağlama büyüsüdür. Bu büyü eşi ya da sevgiliyi bağlamak için tercih edilir. İp ile bağlama büyüsünde ipe düğüm atılır ve ipe atılan bu düğümler büyünün sağlamlaşmasını sağlar. Bununla birlikte ipe atılan her bir düğüm büyüye konu olan kişileri birbirlerine daha sıkı bağlamaya da yardımcı olur. İple bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler genellikle şu büyülere başvurmaktadır:

 • Eşi iple bağlama büyüsü
 • İple dil bağlama büyüsü
 • Sevgiliyi iple bağlama büyüsü

Kişiler genellikle sadık olmayan eşlerini, özellikle erkekleri kendilerine bağlamak için eşi iple bağlama büyüsünü tercih eder. Bu şekilde eşlerin evine, karısına ve çocuklarına bağlanması sağlanır. Büyü yapılan kişinin başkalarının yanında konuşmaması için ise iple dil bağlama büyüsü tercih edilir. Bu büyü türü kişilerin susmasını sağlamak için yapılır. Sevgilinin kendisine bağlanmasını isteyen kişiler ise sevgiliyi iple bağlama büyüsünü tercih etmektedir. Bununla birlikte bağlama büyüsü duaları da vardır. Bağlama büyüsü duaları ise şu şekilde listelenebilir:

 • AyetelKürsi İle Bağlama Büyüsü
 • 12 Esma İle Bağlama Büyüsü

 

Bağlama Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü geçmişten günümüze pek çok kişi tarafından bilinen ve yaptırılan bir büyü uygulamasıdır. Bağlama büyüsü yapılan kişinin iradesi etkilenir ve büyü yapılan kişi büyüyü yapan kişiye tüm benliği ile şartsız bir biçimde bağlanır. Kişiler bu büyüyü yaptıran tarafta olabilecekleri gibi bu büyünün yapıldığı kişi de olabilirler. Peki birinin bize bağlama büyüsü yaptığını nasıl anlarız? Bağlama büyüsü yapıldığını anlamanın birkaç yolu vardır. Bunları şu şekilde listelemek mümkündür:

 • O kişiden başkasının düşünememek
 • O kişiyi şart olmadan her an her dakika düşündüğünü fark etmek
 • O kişi için kendi hayatından vazgeçmek ve kendi hayatı ona feda etmeye hazır olmak
 • O kişiyi kendi hayatının merkezine almak ve hayatın her anında yalnızca onu düşünmek
 • O kişiye olan bağlılığın getirdiği olumsuz durumların varlığı
 • Çevreden gelen o kişiyi çok fazla düşünmenize yönelik eleştiriler

Yukarıda listelenen maddeler bağlama büyüsü yapıldığını gösterdiği gibi her bu maddeleri yaşayan insanın da büyü yapılmış bir kişi olduğu anlamına gelmemektedir.

 

Bağlama Büyüsü Bozulur mu?

Bağlama büyüsü en etkili büyülerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça güçlü bir büyü olan bağlama büyüsünün bozulması mümkündür ancak bu pek de kolay olan bir işlem değildir. Öncelikle bu büyüyü kimin yaptığı ve büyünün nasıl yapıldığı oldukça önemlidir. Bu büyüden etkilenen kişiler genellikle kendilerine büyü yapıldığının farkına varmazlar. Bu durum daha çok kişinin çevresindeki insanlar tarafından fark edilir.

Bağlama büyüsünün bozulması mümkün olmakla birlikte deneyim ve profesyonellik isteyen bir hizmettir. Bu sebeple bağlama büyüsü bozma işlemini alanında uzman bir kişinin yapması son derece faydalı olacaktır. Başvurulan uzman bağlama büyüsü yapılan kişinin ne çeşit bir büyünün tesiri altında olduğunu saptayacak ve ona göre gerekli önlemleri alacaktır. Son derece etkili ve güçlü olan bu büyüden kurtulmak için öncelikle büyünün tesiri altında olunduğundan emin olmak gerekmektedir. Daha sonra uzmanın izleyeceği yol ile bu büyünün etkisinden kurtulmak ve bağlama büyüsünü bozmak mümkündür.

 

Okumalısın: Evlilik Muskası Nedir?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir