Büyü Bozma

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur
Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur sorusu sorulmaktadır. Medyum hocalar ihtiyaçtan dolayı talep ettiği ülke ve eyaletlerde birisi olan Avrupa Birliği ülkelerinde birisidir. İnsanlar büyü yapan ve bozan medyum arayışını yaparken tercihlerini yüz yüze görüşebilen uzman kişilerden tercih ederler. Türk vatandaşlarımız gibi yabancı kişilerde büyü ve muska gibi enerji yüklenmiş materyal veya yazılı dua muskalara inançları çoğalmıştır.

Büyü ve muska yapan işinin ehli olan medyum veya dini bütün hocalar genellikle ofisleri bulunulurlar ve Türkiye’den belli zamanlarda gelerek danışmanlık hizmeti sunarlar, bakım sonucuna göre muska yazarlar ve bizzat kendi elleri ile teslim eder. Yaşayan medyum hocalarımız insanımızın bakış açısına göre Cübbeli ve sakallı bir kişi değildir. Bu tarz insanlar kendilerini medyum olarak gösterip sizleri kandırmasına izin vermeyiniz. Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur sorusuna en doğru cevap bu kişiler tarafından verilir.

Büyü Bozma Nasıl Yapılır

Medyum hocalar yapacakları işleme başlamadan önce ilk olarak bakım işlemi uygularlar. Büyü Bozma Nasıl Yapılır sorusunun yanıtı da aynı şekilde yapılmaktadır. Bunun için de medyum hoca bakım yapmak için ilk olarak sizlere anne adı, bana adı, isim ,yaş ve fotoğraf ister ve sizin göndermiş olduğunuz bu bilgiler doğrultusunda ebced değerlerini hesap eder ortaya çıkan sonuca göre yorum yaparak sizinle paylaşır. Medyum hoca kitap açmak yerine büyüde kullanılan negatif enerjiyi davet edip size bakım işlemi uygular. Size bu bakım sonrasında gelecek ile ilgili bilgiler sunarlar. Medyum hocalar büyü çalışmaları ile uğraştıkları için negatif enerjilere hizmet vermek amacı ile görevlendirme olabilirler. Büyü Bozma Nasıl Yapılır sorusunun ilk yanıtı kesinlikle profesyoneller tarafından yapılmasıdır.

Bağlama Büyüsü Bozma

Medyum hocalar arasında iki çeşit uzmanlık alanı olanlar bulunuyor. Birisi büyü yapan medyum hocaları muskası olanlar, diğeri de şifa ayetlerini Kuran’da yardım alarak şifa muskası yazan kıskacı medyum hocalardır. Bağlama Büyüsü Bozma işlemi herkes tarafından yapılamaz.

Büyü için muska yapan medyumlar malzemelerle dinimizce günah olan kalemlerinde ayetleri testten yazarak mürekkep olarak idrar ve adet kanı kullanarak yaparlar ve bunlar şirk içeren uygulamalardır. Şifa için muska yapan medyumlar ise muska yaparken dinimize uygun olan misk, amber ve gül suyu kullanılıyor.  Buradaki amaç ise kötü enerjiden korunmaktır. Değerli vatandaşlarımıza eğer uygun görülürse bu uygulamalar yapılır. Ayrıca bu muskaları her kendini medyum hoca olarak tanıtan insanlarda yaptırmak kesinlikle doğru değildir. Bunun için çok iyi araştırma yapılmalı ve işini gerçekten iyi yapan medyumlar bulunması gerekir. Bağlama Büyüsü Bozma işlemi oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Bağlama Büyüsü Bozan Medyumlar, Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama Büyüsü Bozan Medyumlar bulunmaktadır.  Büyüler genellikle manevi açıdan yarar sağlamak, karşı tarafa zarar vermek niyetiyle, bazen ise aşk büyüleri gibi büyüler yapılarak kendinize istediğiniz kişiyi aşık etmek amacıyla ya da işinizin daha iyiye gitmesi amacı ile yapılmaktadır. Bunları yaptırmak içinde işinin ehli olan gerçek medyum hocalara ulaşmak gerekir ki yaptırdığınız büyü iyi sonuç versin. Medyum hocaları arasında en iyisini bulmak için yapmanız gereken ilk şey internet sitelerinde bulunan yorum ve şikayetleri okuyarak iyi bir medyum hoca bulamaktır. Bağlama Büyüsü Bozan Medyumlar ülkemizde sınırlı sayıda ardır.

Bağlama Büyüsü Bozuluşu

Bağlama Büyüsü Bozuluşu;  insanlar bazı nedenlerden dolayı oldukça az sayıda olan medyum hocalar tarafından hizmet almak isterler. Bu nedenle bölgede kendini medyum olarak tanıtan kişi sayısı bir hayli artmıştır. Bundan dolayı sizler için tavsiyemiz araştırma yaparak gerçek medyumlara ulaşmanız olacaktır. Medyum bulmak zor olsa da biraz araştırma yaparak medyum hocalar bulabilirsiniz. Bunlar arasında Bağlama Büyüsü Bozuluşu işlemi sağlayabilen bazı hocalarda bulunmaktadır.

Bağlama Büyüsü Bozan Hocalar, Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama Büyüsü Bozan Hocalar ; Medyumların hizmet verdiği alanda genlikle bilinen büyü yapmak, fal baktırmak gibi tanımları kesinlikle içinde barındırmamaktadır.  Fakat günümüzde son zamanlarda insanlara yapılan yanlış yönlendirmeler sonucunda, medyumların görevlerinin ve yaptıkları işlerin bunlar tonunda olduğu konusunda bir algı oluştu. Hal böyle olunca da insanları kandırmak ve dolandırmak amacıyla ortaya çok sayıda medyum hoca çıkmıştır. Medyum hocalar adı altında araştırma yaparken çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Araştırmalarınızı geniş kapsamlı yaparak işinin ehli olan gerçek medyumlar bulmalısınız ki yaptırdığınız çalışmalardan sonuç elde ediniz. Bağlama Büyüsü Bozan Hocalar işini tam olarak ve doğru bir şekilde yapmaları durumunda etkili olabilirler. Bunun dışında etkili olmaları mümkün değildir.

Medyumluk idrak yönünden ve ruhsal alanda irade olmak üzere iki sınıfa ayrılır. İdrak yönünden ve dünyasal irade yönünden gruplandırılan medyumlar ise üç ayrı sınıfa ayrılırlar. Medyum hocaların kendi idrak ettiği işleri, kendi iradelerine göre  yaptıkları işlemlere sezgisel medyumluk, kendi iradeleriyle hareket etmiyor gibi görünmeleri ve idraksiz olmalarına da mekanik medyumluk denmektedir. Otomatik medyumluk olarak adlandırılan ise medyum hocaların hareketleri doğrultusunda idraki görünür fakat iradesi görünmektedir.

  • Kulağa gelen sesle bilgi aktarma; medyumlar kulaklarına gelen sesle bilgiler aktarılır. Bazıları ise yanında bir birey oturuyor ve onun kulağına bir şey fısıldıyormuş gibi eğilerek dikkatli bir şekilde dinler.
  • Altıncı his yardımıyla; medyumlar kendi hislerinden yararlanarak bilgi aktarımı yaparlar. Karşılarındaki kişiyi dinledikten sonra konuya hakim olmaya başlarlar. Sonrasında içlerinde biri varmış ve ondan gelen sesi dinliyor gibi kulak verirler. Gelen bu sesleri kendi tecrübe ve deneyimleriyle dışarı aktarırlar.
  • Tırnağa bakarak; medyum hoca karşısında bulunan kişinin ellerini tutar ve daha sonra tırnaklarına bakar. Daha sonra tamamen tırnaklara odaklanarak orayı bir ekran gibi görürler ve yorumda bulunurlar.

Medyumlar bu yollar ile bilgi aktarımları yaparlar.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Aslı dedi ki:

    Erkek arkadaşımla evlenmek uzereydik istemeye geleceği gün eski kız arkadaşıyla görüşmüş o gün beni değil onu istemeye gitti dünyam yıkıldı herkes hersey hazırdı napacagimi bilemedim bağlama büyüsü yaptığını öğrendim hocayla görüşüp bu durumu nasıl düzeltebilirim diye danışayım kendisi çok yardımcı oldu şuan evliyiz .

  2. Eda dedi ki:

    eski nişanladım bana bağlama buyusu yapmıs ortaya cıktgında napcamı şaşırıp korkmustm goooglede yasin hocaya denk geldimm sağolsun hoca cok yardım etti beni bu beladan kurtardı allah herkesi böyle kötü insanlardan korusun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir