Bağlama Duaları

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Dualar

Bağlama Büyüsü Tutması İçin Edilen Duaları; Bağlama büyüleri geçmiş zamanlardan itibaren yapılan ve sevilen kişiyi kendine bağlamak için kullanılan büyülerdir. Bağlama büyüleri yapılırken çeşitli ritüeller gerçekleştirilir. Bu ritüellerden bir tanesi de bağlama büyüsü duaları olarak karşımıza çıkar. Bağlama duaları büyü sırasında kullanılır ve medyumlar tarafından okunan bu dualar ile bağlama büyüsü çok daha kısa sürede etkili sonuçlar vermektedir. Büyü yapıldığı esnada dua etmek zorunlu değildir ancak dualar büyünün çok daha etkili olmasını sağlar. Dua edilirken büyü yapılacak olan kişinin bir resmine ya da bir eşyasına bakılması da gerekebilir. Bağlama büyüleri pek çok amaçla yapılmaktadır. Bunları şu şekillerde listelemek mümkündür:

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü
  • Eski sevgilinin dönmesini sağlamak için yapılan bağlama büyüsü
  • Ayrılmak üzere olan çiftlerin barışması için yapılan bağlama büyüsü
  • Çiftlerin birbirlerine olan saygı ve sevgi bağlarını güçlendirmek için yapılan bağlama büyüsü
  • Evine bağlı olmayan kişileri eve bağlamak için yapılan bağlama büyüsü
  • Eşini aldatan kişilerin yaptıklarından pişmanlık duyup evlerine dönmesini sağlayan bağlama büyüsü

 

Bağlama Büyüsü ile Gerçekten Aşık Olunur mu?

Bağlama büyüsü bu alanda uzman ve tecrübeli birisi tarafından doğru bir biçimde yapıldığı takdirde gerçekten aşık olunur. Bağlama büyüsünü özellikle platonik olarak birisine aşık olan ve duygularına karşılık alamayan kişiler yaptırmaktadır. Bununla birlikte kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler de bağlama büyüsüne başvurmakta ve aşkı aramaktadır. Bu kişiler doğru şartlarda bağlama büyüsü yaptırdıkları takdirde aşklarına karşılık alabilir ve aşkı bulabilirler.

Bağlama büyüleri çiftler arasındaki sevginin de artmasına sebep olur. Bağlama büyüleri esnasında bazı dualar okunur ve bu duaların insanların üzerinde olumlu etki oluşturduğuna inanılır. Bu duanın etki etmesi için en gerekli şeylerden bir tanesi inançtır. Duayı eden kişi de duanın edilmesini talep eden kişi de kesinlikle inançlı olmalıdır. Gerçekleşeceğine inanılan dualar ve haliyle büyüler çok daha etkili olmaktadır.

 Bağlama Duası Nedir?

Bağlama duası, Allah inancı ile edilen ve kabul olması beklenen, seven kişinin sevdiğinin aşkını kazanabilmek için ettirdiği duadır. Bağlama duasına söz konusu olan kişi duayı ettiren kişiyi kalbinin derinliklerinde hissetmeye başlar. O kişiyi her yerde görmeye ve kalbinde o kişiye karşı bir sevgi beslemeye başlar. Bağlama duasını ederken kabul olması ve daha güçlü olması için bazı şeylere dikkat etmekte fayda vardır. İlk dikkat edilmesi gereken şey ise duanın edileceği zamanın iyi seçilmesidir.

Bağlama duasının etkili olması için en doğru zaman sabaha karşıdır. Gözlerin sıkıca kapatılması ve sabaha karşı büyük bir inanç ile bu duanın edilmesi ile bağlama büyüsü etkisini göstermeye başlar. Bununla birlikte dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de dua edilirken ortamın son derece sessiz olması gerektiğidir. Bağlama dualarında hata olmaması gerekmektedir. Bu sebeple hata yapmamaya ve tüm adımları en doğru biçimde eksiksiz olarak gerçekleştirmeye özen göstermek gerekmektedir.

 

 

En Etkili Bağlama Duası

Pek çok bağlama duası vardır. Her dua kendi içerisinde özeldir ve kişilerin yaşadıkları durumlar göz önüne alındığında her durum için kullanılması gereken farklı dualar vardır. Bu sebeple bir duanın herkes ve her durum için etkili bağlama duası olduğunu söylemek doğru olmaz. Herkesin içinde bulunduğu durum ve bu duadan beklediklerine karşı bir uzman ile görüşmesi ve kendisi için en uygun yolu çizmesi gerekmektedir. Evli bir çiftin aralarındaki problemleri çözmek için edilecek dua ile bir kişiyi sıfırdan kendine aşık etmek için edilecek dua farklıdır. Haliyle herkes için uygun olan tek bir dua yoktur.

Etkili bir bağlama duası için önce kişilerin sorunlarını tam anlamıyla dinlemek ve anlamak daha sonra da bir yol çizgisi belirlemek gerekmektedir. Daha sonra ise güvenilir bir kişinin en doğru zamanda ve en doğru biçimde uygun olan bağlama duasını etmesi gerekir. Burada çok önemli olan başka bir husus daha vardır. O da duaya inanmak gerekliliğidir. Duanın kabul olacağına inanmak son derece önemlidir. Eğer duayı eden kişi ya da duanın edilmesini talep eden kişi inançlı olmazsa dua kabul olmayacaktır. Bir duanın o kişi için en etkili bağlama duası olması için inanç en gerekli şeydir.

 

Okumalısın: En Çok Yapılan Bağlama Büyüsü Detayları

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. serra dedi ki:

    yasin hocayla baglama çalışması yaptık ş kocam beni aldatmaya başlamıştı çocuklara bişey belli etmeden bu durumu çözmem gerekiyordu yengem bana hocanın numarasını verdi mesaj attım her şeyi anlattım kocam bir kadına kapılıp gitti . çocuklarım babasını göremiyor eve ugramıyor bile kadın neler yaptı bilmiyorum işlem yapıldıktan sonra kocam pişman olup geri geldi çocuklarından sonra benden özür diledi . ben onu hala affetmedim çocuklarımın babası diye bu çırpınışım çocuklarım babasız kalmasın diye yasin hocam bana yardımcı olması yaptığı işlemin işe yaraması beni ziyadesiyle mutlu etti .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir