Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

İlişkilerde ve özellikle de evliliklerde olmazsa olmaz bazı noktalar için Bağlama Büyüsü var olabilir. Bunların başında elbette sizin de tahmin edebileceğiniz gibi aşk, sevgi, saygı yer almaktadır. Ama aynı zamanda unutulmaması gereken noktalardan bir tanesi de bağlılık durumudur. Eğer kişiler birbirlerine bağlı hissetmezler ise, sevgi ve saygı bağları çok güçsüz durumda ise ilişkilerini devam ettirmenin hiçbir yolu yoktur.

Bir ilişkiyi ayakta tutan şey kesinlikle bağlılıktır. Bağlılığın sağlanamadığı durumlarda ise büyüler tercih edilir. Bir yol olarak görülür. İnsanların pek çoğu günümüzde Bağlama Büyüsü yoluna başvurur ve böylece sevdikleri kişilerin kendilerine bağlanmaları için adım atarlar.

Biz de bu yazımızı bağlama büyüleri hakkında oluşturduk. İlk olarak bağlama büyüsünün ne anlama geldiğini detaylı şekilde açıkladık. Sonra bağlama büyüsü nasıl yapılır ve bağlama büyüsü nasıl bozulur sorularını yanıtladık. Sonrasında ise bağlama büyüsünün etkilerinin neler olduğunu ve bağlama büyüsünü yapan hocaların kimler olduğunu gösterdik.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü günümüzde ne çok yapılmakta olunan büyü türüdür. Bu büyü türü çok ama çok etkili, kuvvetli haldedir. İnsanların bu büyüyü tercih etmelerinin sebebi isteklerinin kısa bir sürede ektili bir biçimde ortaya çıkmasıdır. Yani amaçlarına kolaylıkla ulaşmalarıdır. Bağlama büyüsünün anlamı herhangi iki kişiyi birbirine bağlamak için doğaüstü güçler kullanılmasıdır. Eğer bir ilişkiniz var ise ve sevdiğiniz kişi size bağlı halde değil ise bu büyüyü yaptırarak size tamamen bağlanmasını sağlarsınız.

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

Eğer bir ilişkiniz yok ise ama olsun istiyor iseniz, bunun için de bu büyüyü yapabilirsiniz. Büyü sayesinde sizin sevdiğiniz ama sizi sevmeyen kişi size bağlanır, sevgi bağı oluşur ve yeni bir ilişkiye adım atarsınız. Bu güçlü ektilere sahip olan büyü hakkında sizlere ilk olarak bu tarz bilgileri vermemiz yeterli olacaktır. Şimdi başka bir konuya bakalım. Sıradaki konumuz bağlama büyüsünün nasıl yapılıyor olduğu ile ilgili durumdadır.

Okumalısın :  Nişanlıma Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapılışı konusunda birden çok farklı yapılış, yöntem yer alır. Bunun sebebi binlerce yıldır bu büyünün yapılıyor olmasıdır. Doğal olarak her bir hocanın ya da medyumun bu büyüyü kendine has yöntemler ile yaptığı görülür. Bazı hocalar çeşitli nesneler kullanır. Bu nesneler arsında fotoğraflar, eşyalar, kıyafetler, kağıtlar, be parçaları ve benzeri nesneler yer alır.

Bunları ya yakarlar, ya üzerlerine dua okurlar ya da başka işlemler yaparlar. Bazı hocalar ise hiçbir nesne kullanmadan sadece okuma yöntemi ve ritüeller ile büyüyü gerçek hale getirir. Kısacası büyünün yapımında çok farklı yöntemler vardır. Size tek bir yöntemden söz etmemiz olanaksız haldedir. Eğer hangi yöntemin nasıl uygulandığını öğrenmek istiyor iseniz, yani tüm detayları görmek istiyor iseniz bu bilgileri sadece hocalardan ya da medyumlardan alabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her büyü hocalar ya da medyumlar tarafından bozulabilir. Sıradan insanlar asla bir büyüyü yapamazlar ve yine asla bir büyüyü bozamazlar.

Sadece alanında uzman olan yetenekli ve bilgili kişiler büyü bozabilir. Bağlama büyüsünü bozdurmak istiyor iseniz sadece hoca ya da medyum ile görüşmeniz gerekir. Büyü bozulur iken çeşitli ritüeller uygulanır ve yetenekler kullanılarak büyü bozulur. Bu yüzden kısacası nasıl bozulduğunu da öğrenmek istiyor iseniz uzman olan bir kişi ile görüşüp bilgi almanız şarttır.

Bağlama Büyüleri Etkileri

Bağlama büyüsü etkileri arasında doğrudan bağlılık görülür. Kişiler birbirilerine bağlı hale gelir. Eğer ilişkide biri diğerini aldatıyor ise bu büyü sonrasında bu sadakatsizliğe tamamen son verilir. Çünkü kişi büyüyü yapan kişiye tamamen bağlı hale gelmiş olur.

Kişinin gözünü o kişiden başkasını asla görmez. Sadece büyüyü yaptıran kişiye aşık haldedir, onun yanında olmak ister. İlişki içindeki tüm sorunlar bu büyü ile çözülür. Bağlılık çok ama çok uzun yıllar boyu süreceğinden dolayı ilişki de çok uzun sürer. Hiçbir fani güç ilişkiyi bozamaz, bağlılığı bitiremez.

Okumalısın :  Nişanlıma Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüleri Yapan Hocalar

Bağlama büyüsü yapan hocalar konusunda hocaların adlarını ve kim olduklarını görmek istiyor iseniz sitemize girebilirsiniz. Sitemizde bağlama büyüsü yapmakta olan her bir hocanın ya da medyumun bilgileri size verilmiş haldedir. Ayrıca bu büyüyü yaptığını bildiğiniz güvenilir hocalar var ise de yorum yaparak bilgilerin toplanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Facebook sayfamıza göz atmak isterseniz buyrun.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

4 Yorum

 1. Gamze dedi ki:

  Allah sizden razı olsun hocam eksik olmayın

 2. HAYAT dedi ki:

  KESINLIKLE YAPTIRIN MUKEMMEL HOCA

 3. cansu-bolu dedi ki:

  kesinlikle işe yarıyor allah razı olsun

 4. Ahmar K dedi ki:

  Bana Dua Yazdı Çok İyi Geldi Şifa duası ve herşey var Allah Razı olsun

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu