Bağlama Duaları

Bağlama Duası Nasıl Okunur  

Bağlama Duası Nasıl Okunur  

Bağlama Duası Nasıl Okunur  

Bağlama Duası Nasıl Okunur   Bağlama duası, bireylerin sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak için okudukları dua çeşitlerinden bir tanesidir. Son derece etkili bir dua çeşidi olan bağlama duası ile siz de etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Bağlama duası, yapılması son derece tecrübe isteyen bir duadır. Titizlikle okunarak bireylerin karşılarındaki kişiye bağlanmalarını sağlayacak olan bu dua çeşidinin doğru okunması büyük bir öneme sahiptir.

Bağlama duası sırasında okunacak olan dualar farklılık gösterebilmektedir. Duanın gücüne inanarak kusursuz bir şekilde sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu noktada çeşitli esmalar okunabilir ve bu sayede muradınıza erebilirsiniz.

Bağlama duası sırasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Her şeyden önce bireylerin istekleri ve inancı son derece önemlidir. Bedenen ve ruhen temizlenme sağlayan abdest bağlama duası için en önemi unsurdur. Bunun yanı sıra bireylerin kıbleye dönerek ellerini açması ve dua etmesi de duanın kabul edilmesini ve etkisini hızlandırmaktadır. Kişilerin duayı içten bir şekilde etmeleri bu duanın etkilerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayacaktır.

Bağlama Duasının Okunuşu, Bağlama Duası Nasıl Okunur  

Bağlama duasında en etkili dua şüphesiz ki Ayetel Kürsi’dir. Ayetel Kürsi ile bağlama duası en etkili şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada bireylerin birinin dilini bağlama, birini kendine bağlama ya da erkekliğini bağlama gibi amaçları ile söz konusu dua çeşidinden en iyi şekilde yararlandığını ifade edebiliriz.

Bireylerin bağlama duasını okumaya başlamadan önce kesinlikle inanmaları gerekir. Duanın etkilerinden en iyi şekilde yararlanabileceğine inanan kişilerin kesinlikle söz konusu dua çeşidinin etkilerinden en iyi şekilde yararlanmaları mümkün hale gelir. Ayetel Kürsi de söz konusu büyü çeşitlerinden bir tanesidir.

Bağlama duası olan Ayetel Kürsi’nin okunuşu aşağıdaki gibidir.

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil ard. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi, ya’lemü mâ beyne eydîhim, vemâ halfehüm, velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî, illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Bağlama Duası Yapılışı, Bağlama Duası Nasıl Okunur  

Bağlama duasının yapılışı ile ilgili merak edilen birçok nokta söz konusudur. Ancak bağlama duasının kesinlikle alanında uzman bir medyum tarafından yapılması çok önemlidir.

Bireyler bazen birisine çok aşık olur ve onunla mutlu olmak isterler. Ancak bazı durumlarda bu aşklarına karşılık bulamazlar. İşte bu noktada bağlama duasının etkilerinden yararlanılır. Bu durumda yapılması gereken en önemli nokta alanında uzman bir medyumdan profesyonel bir destek almak olacaktır. Allah katında karşılığı ile bu duanın en iyi ve en doğru şekilde okunması bireylerin bu duanın etkileri ile sevdikleri kişiyi kendilerine bağlamalarını sağlamaktadır.

Bağlama Duası Nasıl Etki Eder?

İnanarak edilen her dua kısa bir süre içerisinde etkisini gösterecektir. Bu nedenle bağlama duası bağlama duası nasıl etki eder sorusuna net bir şekilde cevap verebilmek mümkündür. Söz konusu duanın etkileri kısa bir süre içerisinde ortaya çıkacak ve karşı cinsin size aşık olmasını sağlayacaktır.  Bunun yanı sıra bağlama duası kaç günde kabul olur diye soruyorsanız bu sorunun cevabının da net olmadığından bahsedebiliriz.

Bağlama duası sırasında okunacak olan dualar farklılık gösterebildiğinden bahsettik. Duanın gücüne inanarak kusursuz bir şekilde sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu noktada çeşitli esmalar okunabilir ve bu sayede muradınıza erebilirsiniz.  Dolayısıyla söz konusu duanın etkilerinin ve kabul olma sürecinin değişkenlik gösterdiğinden bahsedebiliriz.

Siz de Yasin Hoca’nın bilgi, birikim ve deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmak için hemen harekete geçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkili Aşk Tılsımı yazımızı da okuyabilirsiniz.
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Masalay dedi ki:

    Çok etkili bi dua bizim büyük abla herkese oneriyir eşleri evde tutuyor adamların gözleri dışarıda felan degil hayret verici bi etkisi var karilarina son derece sadık hale getiryor denendi onaylandi çekinmeden görüş sağlanabilir

  2. Seyyit dedi ki:

    Gezerken geldim buraya geçen sene hocayla görüşmüştüm surkli hayl gördüğüm konusunda karşımda yanımda hep birileri vardı denk düştüm yazmak istedim güvenilir bi hoca çok ta ilgileniyor verdiği dualar çok işe yaradi bırakmak bile istemiyorum 1 seneden uzun da olabilir Allah razı olsun kendisinden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir