Bağlama Duaları

Bağlama Duası

Bağlama Duası

Bağlılık tüm ilişkilerde en önemli Bağlama Duası faktörüdür. Bağlılık olmadığı zaman hiçbir şekilde sağlıklı bir ilişkiden söz edemeyiz. Sevgililikte de evlilikte de bağlılık aranan en önemli şeydir. Ne yazık ki ilişkilerde belli bir zaman geçtikten sonra, özellikle de uzun yıllardan sonra bağlılık konusunda sorunlar ortaya çıktığı görülür. Sevgi ve saygı bağlarında eksiklik oluşmaktadır.

Böyle olunca da insanlar birbirlerine sadakatsizlik yapmakta ya da ilişkilere son vermeyi tercih etmektedir. Eğer bir ilişkiniz var ise ve bağlılığın azaldığının farkında iseniz ilişkiyi sağlıklı tutmak amacı ile dua ya da büyülere başvurursunuz. Büyüler oldukça tehlikeli yollar olduğundan dolayı pek çok insan dua etmeyi tercih eder. Dualar sayesinde isteklerimizin gerçekleşmesi sağlanır.

Bağlama duası da bu tür durumlarda yapılan bir dua türüdür. Eğer biri ilişkiniz olsun istiyor iseniz ya da ilişkinizin devam etmesini istiyor iseniz bu duayı yaparsınız. Bu yazıda bu dua ile ilgili en çok merak edilen şeyleri göreceksiniz. Aklınızdaki tüm sorulara en güvenilir yanıtları bulacaksınız. İlk olarak duaların gücünün ne olduğunu göreceksiniz. Sonra ise nasıl yapılmalıdır ve kaç günde tutar sorularının yanıtlarını alacaksınız. Sonrasında ise etkisinin nasıl olduğunu ve duayla ilgili yorumların neler olduğunu göreceksiniz.

Bağlama Duası Nedir?

Duasının ne anlama geldiği şu şekildedir: Bu dua kişileri birbirine bağlamak amacı ile yapılır. Dua yapılır iken sadece Allah’a sığınılır. Allaha dua edilir ve ondan yardım istenilir. Dua herhangi iki kişinin birbirine bağlı hale gelmesi amacı ile yapılır.

Bağlama Duası
Bağlama Duası

Günümüzde aileler de evlatlarının ilişkilerini sağlıklı olması amacı ile bu duayı yaparlar. Aynı zamanda birisine kavuşmak isteyen kişi de bu dua aracılığı ile sevgi bağlarını oluşturur. Ya da ilişkisinin aldatma olayları olmadan, kavgalar olmadan doğru şekilde ilerlemesini isteyen kişiler de bu duayı uygular. Kısacası bu anlama gelmektedir.

Bağlama Duaları Nasıl Yapılmalıdır?

İnternet üzerinde yaptığınız araştırmalarda size pek çok bağlama duasıyla ilgili tarif ve yöntem verildiğini görürsünüz. Size birbirinden farklı dualar da verilir. Ama bunlara güvenmemeniz gerekir. Çünkü çoğu yanlış dualardan oluşuyor. En güvenilir duayı ve yöntemi sadece bu alanda uzman olan din insanlarından ya da hocalardan veya medyumlardan öğrenebilirsiniz.

Nasıl yapılacağı konusunda şu adımları izlemelisiniz: Yasin Hoca‘dan aldığınız doğru duayı eksiksiz bir şekilde okumalısınız. Bunu yapar iken inancınız mutlaka tam olmak zorundadır. İnançsız yapar iseniz dua kesinlikle tutmaz. Duayı okur iken temiz olmalı ve temiz bir ortamda bulunup sakin olmalısınız. Sabır ile duayı uygulamalısınız. En detaylı bilgiler için yukarıda da dediğimiz gibi bir hoca ya da medyum ile konuşabilirsiniz.

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar?

Bağlama duasının kaç günde tutacağı çok merak edilmektedir. Bunu en net yanıtı şudur: Eğer yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi duayı eksiksiz ve doğru bir şekilde yapar iseniz dua en kısa sürede tutar. Duaları hazırlayan kişi olarak yüksek bir imana sahip olmanız gerekir.

Eğer imanınız konusunda şüpheniz var ise duayı yapmak ile vakit harcamanıza gerek yoktur. Çünkü böyle bir durumda dua asla kabul görmez. Duanın doğru şekilde uygulandığı zaman 10 ile 15 gün içerisinde kesinlikle tutuyor olduğu görülmektedir.

Bağlama Duası Etkisi

Bağlama duasının etkileri arasında ilk olarak kişilerin birbirine büyük bir aşk duyması ve bu aşk ile birbirlerine bağlanması vardır. Bağlılık ilk olarak sevgi ile oluşur. Aynı zamanda eğer kişi diğerini aldatıyor ise bağlılık duasıyla birlikte buna bir son verir.

Bağlama Duası
Bağlama Duası

Sadece kendisini o kişiye ait hisseder. Onu üzecek ve yarı yolda bırakacak bir şeyi asla yapmaz. Etkileri kendisini çok belirgin bir biçimde gösterir. Dolayısıyla dua kabul olduğu zaman tüm etkilerini siz de hissedersiniz.

Bağlama Duası Yorumları

Bağlama duası yorumları arasında en çok bu duanın çok güçlü belirtilere sahip olduğu ve kısa bir zaman içinde gerçekleştiği görülür. Aynı zamanda hangi duanın uygulandığını da insanlar yazmaktadır. Bu tarz bilgileri en güvenilir şekilde yorumlarda görürüz. Sitemizde bu dua hakkında pek çok yorum vardır. İlgili içeriklerimizde bu yorumları tek tek görürsünüz.

YouTube kanalımıza abone olarak videolarımızı izleyebilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

27 Yorum

 1. Ali dedi ki:

  Bende celp yaptırdım hazırlanıyor inşallah benimde olur.

 2. Celo^44 dedi ki:

  Dostlarım benim çok sevdiğim bir kız vardı oda beni seviyor gibiydi ama birbirimize tam olarak ne hissettiğimizi anlatamıyorduk veya bazen benden soğumuş gibi davranıyordu ben de hocama gitmeye karar verdim duamızı yaptık ve ondan sonra aramız biraz daha sıkılaşmaya başladı gerçekten artık birbirimiz hakkında bilmediğimiz bir şey yok herşeyi beraber yapıyoruz çok mutluyuz allah hocamızdan razı olsun darısı sizin başınıza arkadaşlar.

 3. helin dedi ki:

  güzel bir geçmişi var çok derin araştırmalarım sonucu tabiki yasin hoca adı da kendi de gerçekten uzman bir astrolog hayatıma büyük katkısı oldu 🙂

 4. seyda sefer dedi ki:

  DAYIMIN VEFATINDAN SONRA YENGEM KENDİSİNİ ÇOK KAYBETİ SÜREKLİ ÇOCUKLARI BIRAKIP GİDİYORDU NERDE OLDUGUNU BULAMIYODUK BİR GÜN KOMŞUDA BİRGÜN BAŞKA YERDE ÇOCUKLARI BIRAKIP BIRAKIP GİTMESİ İNSAN NE YAPABİLİR ÇOCUKLARI YANIMIZA ALDIK BUNUDA DUYUNCA GELİP ALIYOR SONTA TEKRAR EVDE BIRAKIP GİDİYOR 2 AY BÖYLE DEVAM ETTİ ÇOCUKLARA BİŞEY OLMASINDAN KORKTUK YASİN HOCAYIDA TANIDIĞIMIZ İÇİN NE YAPABİLİRİZ ÇOCUKLARININ BAŞINDA KALMASI İÇİN DOKTORA GÖTÜREMİYORUZ BİRLİKTE BİR YERE GİDELİM DEDİĞİMİZDEKENDİNİ YERLERE ATIYORDU .BİZE YAPACAK BİŞEY BIRAKMAYINCA HOCADAN HEM EVE HEM ÇOCUKLARINA BAĞLAMA DUASI İSTEDİK YAPTI ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN DUA ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADIĞINDA ÇOCUKLARIYLA DAHA ÇOK İLGİLENMEYE BAŞLADI EVİNDE BİRAZ DAHA İLERLEME KAYDEDİNCE HASTANEYE GİTMEYEDE RAZI OLDU TEDAVİ GÖRÜP EVİNDE OTURUYOR ÇOCUKLARININ YANINDA . HOCAMA ÇOK DUA EDİYORUZ .

 5. göknur korkmaz dedi ki:

  merhaba ,,
  abimle yengem arasında uzun zamandır sorun olan olaylar vardı. üçüzler oldu 5 senedir çocukları yoktu zor geldi yaşadıkalrı . bi anda çocuk sahibi onların isteyip fakat bir çocuktu 3 tanesi baş edilemez bi durum oldu herkes yardımcı oluyor . onların kendi aralarındaki sorun hiç bitmedi ayrılma eşiğine geldiler . 3 tane çocuk 2 aylık insanlar perişan yasin hocayı tanıyordum . aralarındaki sorunun ne olduğunu bilmiyorum çocukların heba olmasını istemediğimizi annesiz babasız büyümesinler bizim araları düzelsin bağlama duası aldık sonuşları çok iyi her ay tekrarlıyoruz daha garantisi olsun diye yeğenlerim için herşey .

 6. Erçill dedi ki:

  Sevgilimle ayrıldığımız günden beri tekrar kavuşmak için çok kez yazdım hep bana soğuk davrandı. İyice stres olmaya başlamıştım. Yazınızı okuduktan sonra düşünmeye başladım ve yorumlara göz attım herkes olumlu etki aldığını söylüyordu ben de karar verip yaptırdım hemen iletişşime geçtim hocam benim üstümde çok durdu çok ilgilendi. Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sevgilimle tekrar barışmamı sağladınız

 7. Adile gul dedi ki:

  İşe yariyor o kadar şey denedim hocanın duasi tuttu teşekkür ederim

 8. Yaprak dedi ki:

  Kendim bir çokkez bazı sorunlarım için danışıp sonucları tam istediğim şekilde aldımm ve cevremde de bi kaç kişiye iç rahatlıgı ile önerdim yasin hoca insanın yüzünü kara cıkarmaz o kadar iyi ve doğru yapıyo ki işini her kuruşu hakediyo cidden dışarıda ki bir cok hocayım diye gecinenlerden daha uygun ve daha işe yarar sonuclar veriyo

 9. Yüsra dedi ki:

  Daha önce kendim için konuşmuştum başka Bi işlem için cok solsun hocammmile hallettk ben memnun oldum için bi arkdaşmn sorunu vardı bende yasin hocaya başvrmasını söylemiştim baya etkisini grmüş oda şimdi eşiyle arası daha iyiymiş bağlılıkları güclenmiş allarazıolsn

 10. mrs.selma dedi ki:

  ben fruasadan ulasti kendisi cok muhterem hoca teskur ediyorum saygilar..

 11. Ahali dedi ki:

  Hayırlı sabahlar gerçek hoca arıyorum yeri nerede Yasin hoca’nın bilen varmı??

 12. Sedat C. dedi ki:

  Tanıdığım en dürüst insanlardan biri

 13. Rojbin dedi ki:

  Bana bağlansın hep benim için çabalasin istiyorum ve bi Nisan istiyorum

  1. seçim dedi ki:

   vefk önerirrmm ben 17 gnde fayda aldm memnunm

   1. aaaaa dedi ki:

    peki sonrası nasıl oldu yani normal şekilde devam ediyormu herşey

 14. sedat dedi ki:

  eli öpülesi bir insan şu mübarek ramazan ayında yüzümü güldürdü Allah ne muradı varsa versin. herkeşe selamlar dua ile kalın dostlarr.

 15. Salih45 dedi ki:

  İyi akşamlar herkese adım salih. Manisa’dan yazıyorum. Allah’ın selamı üzerinize olsun. ön yargılarımı kıran ve beni duaya teşvik eden hocama saygılarımı sunuyorum. 6 tane medyum hocayla çalışan birisi olarak çok mağdur edildiö değerli arkadaşlar. Yasin hoca benim içimi ısıtan gerçek anlamda kendisinde doğruları bulduğum biridir. Lafı biraz uzatacağım kusur olursa affola. Şimdi ben kendine hoca diyen şarlatanların ellerine düştüm ilk başta. Birisi dedi büyü var tamam hoca boz sonra dedi sana kurban görünüyor tamam hoca kes dedik sonra dedi sana rahmani olmuyor şeytani gireceğiz en sonunda dedim hoop dur orada. Yani ben 36 yaşında biri olarak bu insanların tuzaklarına düştüm. Ne yazıkki üzerimde olmayan büyüye bozdurmak için yalandan ücretsiz baktım sen de bu diyenlere kandık. Sonra anladımki kullanılmışız para vermekten başka bir şey değil. Tarafıma kesilen kurbanların resimleri bile atılmadı video çekilmedi. Anladımki yalan dolanla kandırılmışız. Her neyse olan oldu geçen geçti. Ama şunu söylemeliyim bu insanlar arasında tanıdığım gerçekten güvenip işte bu dediğim tek kişi hoca olarak Yasin beydir. Kendisinden çok memnun kaldım dürüstlüğünden. Zaten çalışanlar varsa bilirler ne zaman arasam ulaşabiliyorum ne zaman yazsam sıkılmadan cevap veriyor. Henüz etki alabilmiş değilim ama çalışmanın yeni olmasına bağlıyorum. Zaten garanti de vermedi çok güzel açıklamalar yaparak bu işlerin garantisinin olmadığını herşeyin Allah’ın takdiri olduğunu mükemmel şekilde anlattı. Söyledikleri verdiği örnekler o kadar mantıklı ki muazzam. Çok uzattım lafı hakkınızı helal edin. Kendinize iyi bakın Allaha emanet olun.

 16. sadık dedi ki:

  en sıkıntılı zamanlarımda bana destek veren kral insan

  1. Ayşe dedi ki:

   Herhangi bir ücret Talebi var mı

   1. elif dedi ki:

    evet gerçekten uygun ama bazıları 5 bin 10 bin istiyor çok araştırdım yasin hoca maliyetini söyleyip üzerine el emeği istiyor

 17. Dağdeviren dedi ki:

  Hayırlı cumalar Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun kardeşler ben size başımdan geçenleri anlatayım hem sizi bilgilendirmek hemde kararı seçimi yapmanız için. Şimdi ben Google de uzun süren araştırmalarım sonucunda en son Yasin hoca da karar kıldım. İsimlerini yazmayacağım burada şimdi ama 6 tane medyum falcı hoca diye kendilerini tabir eden kişilerle çalıştım. Aşağı yukarı 6 gün 19 ve 25 gün gibi sürelerde kesin sonuç işlemler kesin garantili bir şekilde deyip bana ümitler verdiler bakım yaptılar (sözde bakım) halbuki sonradan öğrendim aynı şeyleri sürekli birilerine büyü var deyip yazıyorlarmış farklı numaradan yazıp uydurma bilgiler yollayınca anladım bunu da güzel taktik bu arada deneyin. İşte böyle böyle insanları mağdur ediyor bu mahluk mu diyim ne diyim vasıfsızlar. Olmadı sonum olarak bende boşluktaydım kandırıldım yani. En son son dedim artık Yasin hoca da olmazsa bırakacağım bir daha asla hoca moca aramayacağım diye söz verdim kendime. Keşke daha önceden tanısaydım hocamı. Mütevazi ve yardımsever birisi. Kendinden övgü ile bahsedilmesinin sevmez pek ama aynı zamanda çok iyi bir hayır sever. Lafı çok uzattım. Sadede geliyorum 🙂 şimdi benim karmaşık bir evliliğim vardı eşimle hayatımıza müdahil olan ailesi tarafından baskılar psikolojik ültimatomlar vs artık bildiğiniz gınağı gelmişti bildiğiniz isyan bayrakları çektim. Çocuğum olmasa bir dk Durmaz insan evladı olan anlar bilir beni. Neyse ki bu durumdan kurtulmaz aile iç huzurumuzu sağlamak için destek aldım hocamdan. Allah bir değil bin kere razı olsun bağlama celbiyle 23 günde sonuca adım attık şükür. Şimdi herşey daha güzel ve stabil. Biraz uzun oldu ama böyle kardeşler. Allah’a emanet olun hoşcakalın;)

 18. Damdam dedi ki:

  Her Duayı sizin sayenizde Buluyorum Ve Keyifle okuyorum dualarınızı Allah Razı olsun hocam Hocayı takip edin tavsiye ederim

 19. Nihat kny dedi ki:

  Hocam allah sizden 1000 kez razı olsun

  1. Kafkef dedi ki:

   Siz hangi çalışma yaptırdınız

   1. elabaz dedi ki:

    ben üçlü tılsım yaptırdım 18 günde sonuca vardım kocam pişmanlıkla geri döndü ama ne geri dönme yalvar yakar anlatamam tam arzuladığım gibi oldu herşey dualar uzun ama yaptım kesinlikle öneririm

    1. Elon musk hayranı dedi ki:

     Aynen bende yaptırdım güvenilir bey

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir