Bağlama Duaları

Bağlama Duası

Bağlama Duası

Bağlılık tüm ilişkilerde en önemli faktördür. Bağlılık olmadığı zaman hiçbir şekilde sağlıklı bir ilişkiden söz edemeyiz. Sevgililikte de evlilikte de bağlılık aranan en önemli şeydir. Ne yazık ki ilişkilerde belli bir zaman geçtikten sonra, özellikle de uzun yıllardan sonra bağlılık konusunda sorunlar ortaya çıktığı görülür. Sevgi ve saygı bağlarında eksiklik oluşmaktadır.

Böyle olunca da insanlar birbirlerine sadakatsizlik yapmakta ya da ilişkilere son vermeyi tercih etmektedir. Eğer bir ilişkiniz var ise ve bağlılığın azaldığının farkında iseniz ilişkiyi sağlıklı tutmak amacı ile dua ya da büyülere başvurursunuz. Büyüler oldukça tehlikeli yollar olduğundan dolayı pek çok insan dua etmeyi tercih eder. Dualar sayesinde isteklerimizin gerçekleşmesi sağlanır.

Bağlama duası da bu tür durumlarda yapılan bir dua türüdür. Eğer biri ilişkiniz olsun istiyor iseniz ya da ilişkinizin devam etmesini istiyor iseniz bu duayı yaparsınız. Bu yazıda bu dua ile ilgili en çok merak edilen şeyleri göreceksiniz. Aklınızdaki tüm sorulara en güvenilir yanıtları bulacaksınız. İlk olarak bağlama duasının ne olduğunu göreceksiniz. Sonra bağlama duası nasıl yapılmalıdır ve bağlama duası kaç günde tutar sorularının yanıtlarını alacaksınız. Sonrasında ise bağlama duasının etkisinin nasıl olduğunu ve duayla ilgili yorumların neler olduğunu göreceksiniz.

Bağlama Duası Nedir?

Bağlama duasının ne anlama geldiği şu şekildedir: Bu dua kişileri birbirine bağlamak amacı ile yapılır. Dua yapılır iken sadece Allah’a sığınılır. Allaha dua edilir ve ondan yardım istenilir. Dua herhangi iki kişinin birbirine bağlı hale gelmesi amacı ile yapılır.

Bağlama Duası

Günümüzde aileler de evlatlarının ilişkilerini sağlıklı olması amacı ile bu duayı yaparlar. Aynı zamanda birisine kavuşmak isteyen kişi de bu dua aracılığı ile sevgi bağlarını oluşturur. Ya da ilişkisinin aldatma olayları olmadan, kavgalar olmadan doğru şekilde ilerlemesini isteyen kişiler de bu duayı uygular. Bağlama duası kısacası bu anlama gelmektedir.

Bağlama Duası Nasıl Yapılmalıdır?

İnternet üzerinde yaptığınız araştırmalarda size pek çok bağlama duasıyla ilgili tarif ve yöntem verildiğini görürsünüz. Size birbirinden farklı dualar da verilir. Ama bunlara güvenmemeniz gerekir. Çünkü çoğu yanlış dualardan oluşuyor. En güvenilir duayı ve yöntemi sadece bu alanda uzman olan din insanlarından ya da hocalardan veya medyumlardan öğrenebilirsiniz.

Nasıl yapılacağı konusunda şu adımları izlemelisiniz: Yasin Hoca‘dan aldığınız doğru duayı eksiksiz bir şekilde okumalısınız. Bunu yapar iken inancınız mutlaka tam olmak zorundadır. İnançsız yapar iseniz dua kesinlikle tutmaz. Duayı okur iken temiz olmalı ve temiz bir ortamda bulunup sakin olmalısınız. Sabır ile duayı uygulamalısınız. En detaylı bilgiler için yukarıda da dediğimiz gibi bir hoca ya da medyum ile konuşabilirsiniz.

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar?

Bağlama duasının kaç günde tutacağı çok merak edilmektedir. Bunu en net yanıtı şudur: Eğer yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi duayı eksiksiz ve doğru bir şekilde yapar iseniz dua en kısa sürede tutar. Bağlama duasını yapan kişi olarak yüksek bir imana sahip olmanız gerekir. Eğer imanınız konusunda şüpheniz var ise duayı yapmak ile vakit harcamanıza gerek yoktur. Çünkü böyle bir durumda dua asla kabul görmez. Duanın doğru şekilde uygulandığı zaman 10 ile 15 gün içerisinde kesinlikle tutuyor olduğu görülmektedir.

Bağlama Duası Etkisi

Bağlama duasının etkileri arasında ilk olarak kişilerin birbirine büyük bir aşk duyması ve bu aşk ile birbirlerine bağlanması vardır. Bağlılık ilk olarak sevgi ile oluşur. Aynı zamanda eğer kişi diğerini aldatıyor ise bağlılık duasıyla birlikte buna bir son verir. Sadece kendisini o kişiye ait hisseder. Onu üzecek ve yarı yolda bırakacak bir şeyi asla yapmaz. Etkileri kendisini çok belirgin bir biçimde gösterir. Dolayısıyla dua kabul olduğu zaman tüm etkilerini siz de hissedersiniz.

Bağlama Duası Yorumları

Bağlama duası yorumları arasında en çok bu duanın çok güçlü belirtilere sahip olduğu ve kısa bir zaman içinde gerçekleştiği görülür. Aynı zamanda hangi duanın uygulandığını da insanlar yazmaktadır. Bu tarz bilgileri en güvenilir şekilde yorumlarda görürüz. Sitemizde bu dua hakkında pek çok yorum vardır. Bağlama duası ile ilgili içeriklerimizde bu yorumları tek tek görürsünüz.

2 Yorum

  1. Nihat kny dedi ki:

    Hocam allah sizden 1000 kez razı olsun

  2. Damdam dedi ki:

    Her Duayı sizin sayenizde Buluyorum Ve Keyifle okuyorum dualarınızı Allah Razı olsun hocam Hocayı takip edin tavsiye ederim

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Call Now Button