Bağlama Duaları

Bağlama Duası

Bağlama Duası

Bağlılık tüm ilişkilerde en önemli Bağlama Duası faktörüdür. Bağlılık olmadığı zaman hiçbir şekilde sağlıklı bir ilişkiden söz edemeyiz. Sevgililikte de evlilikte de bağlılık aranan en önemli şeydir. Ne yazık ki ilişkilerde belli bir zaman geçtikten sonra, özellikle de uzun yıllardan sonra bağlılık konusunda sorunlar ortaya çıktığı görülür. Sevgi ve saygı bağlarında eksiklik oluşmaktadır.

Böyle olunca da insanlar birbirlerine sadakatsizlik yapmakta ya da ilişkilere son vermeyi tercih etmektedir. Eğer bir ilişkiniz var ise ve bağlılığın azaldığının farkında iseniz ilişkiyi sağlıklı tutmak amacı ile dua ya da büyülere başvurursunuz. Büyüler oldukça tehlikeli yollar olduğundan dolayı pek çok insan dua etmeyi tercih eder. Dualar sayesinde isteklerimizin gerçekleşmesi sağlanır.

Bağlama duası da bu tür durumlarda yapılan bir dua türüdür. Eğer biri ilişkiniz olsun istiyor iseniz ya da ilişkinizin devam etmesini istiyor iseniz bu duayı yaparsınız. Bu yazıda bu dua ile ilgili en çok merak edilen şeyleri göreceksiniz. Aklınızdaki tüm sorulara en güvenilir yanıtları bulacaksınız. İlk olarak duaların gücünün ne olduğunu göreceksiniz. Sonra ise nasıl yapılmalıdır ve kaç günde tutar sorularının yanıtlarını alacaksınız. Sonrasında ise etkisinin nasıl olduğunu ve duayla ilgili yorumların neler olduğunu göreceksiniz.

Duası Nedir?

Duasının ne anlama geldiği şu şekildedir: Bu dua kişileri birbirine bağlamak amacı ile yapılır. Dua yapılır iken sadece Allah’a sığınılır. Allaha dua edilir ve ondan yardım istenilir. Dua herhangi iki kişinin birbirine bağlı hale gelmesi amacı ile yapılır.

Bağlama Duası

Günümüzde aileler de evlatlarının ilişkilerini sağlıklı olması amacı ile bu duayı yaparlar. Aynı zamanda birisine kavuşmak isteyen kişi de bu dua aracılığı ile sevgi bağlarını oluşturur. Ya da ilişkisinin aldatma olayları olmadan, kavgalar olmadan doğru şekilde ilerlemesini isteyen kişiler de bu duayı uygular. Kısacası bu anlama gelmektedir.

Okumalısın :  Erkeğe Yapılan Bağlama Duası

Bağlama Duaları Nasıl Yapılmalıdır?

İnternet üzerinde yaptığınız araştırmalarda size pek çok bağlama duasıyla ilgili tarif ve yöntem verildiğini görürsünüz. Size birbirinden farklı dualar da verilir. Ama bunlara güvenmemeniz gerekir. Çünkü çoğu yanlış dualardan oluşuyor. En güvenilir duayı ve yöntemi sadece bu alanda uzman olan din insanlarından ya da hocalardan veya medyumlardan öğrenebilirsiniz.

Nasıl yapılacağı konusunda şu adımları izlemelisiniz: Yasin Hoca‘dan aldığınız doğru duayı eksiksiz bir şekilde okumalısınız. Bunu yapar iken inancınız mutlaka tam olmak zorundadır. İnançsız yapar iseniz dua kesinlikle tutmaz. Duayı okur iken temiz olmalı ve temiz bir ortamda bulunup sakin olmalısınız. Sabır ile duayı uygulamalısınız. En detaylı bilgiler için yukarıda da dediğimiz gibi bir hoca ya da medyum ile konuşabilirsiniz.

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar?

Bağlama duasının kaç günde tutacağı çok merak edilmektedir. Bunu en net yanıtı şudur: Eğer yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi duayı eksiksiz ve doğru bir şekilde yapar iseniz dua en kısa sürede tutar. Duaları hazırlayan kişi olarak yüksek bir imana sahip olmanız gerekir.

Eğer imanınız konusunda şüpheniz var ise duayı yapmak ile vakit harcamanıza gerek yoktur. Çünkü böyle bir durumda dua asla kabul görmez. Duanın doğru şekilde uygulandığı zaman 10 ile 15 gün içerisinde kesinlikle tutuyor olduğu görülmektedir.

Bağlama Duası Etkisi

Bağlama duasının etkileri arasında ilk olarak kişilerin birbirine büyük bir aşk duyması ve bu aşk ile birbirlerine bağlanması vardır. Bağlılık ilk olarak sevgi ile oluşur. Aynı zamanda eğer kişi diğerini aldatıyor ise bağlılık duasıyla birlikte buna bir son verir.

Sadece kendisini o kişiye ait hisseder. Onu üzecek ve yarı yolda bırakacak bir şeyi asla yapmaz. Etkileri kendisini çok belirgin bir biçimde gösterir. Dolayısıyla dua kabul olduğu zaman tüm etkilerini siz de hissedersiniz.

Okumalısın :  Karıma Bağlama Duası

Bağlama Duası Yorumları

Bağlama duası yorumları arasında en çok bu duanın çok güçlü belirtilere sahip olduğu ve kısa bir zaman içinde gerçekleştiği görülür. Aynı zamanda hangi duanın uygulandığını da insanlar yazmaktadır. Bu tarz bilgileri en güvenilir şekilde yorumlarda görürüz. Sitemizde bu dua hakkında pek çok yorum vardır. İlgili içeriklerimizde bu yorumları tek tek görürsünüz.

YouTube kanalımıza abone olarak videolarımızı izleyebilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Nihat kny dedi ki:

  Hocam allah sizden 1000 kez razı olsun

 2. Damdam dedi ki:

  Her Duayı sizin sayenizde Buluyorum Ve Keyifle okuyorum dualarınızı Allah Razı olsun hocam Hocayı takip edin tavsiye ederim

 3. Dağdeviren dedi ki:

  Hayırlı cumalar Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun kardeşler ben size başımdan geçenleri anlatayım hem sizi bilgilendirmek hemde kararı seçimi yapmanız için. Şimdi ben Google de uzun süren araştırmalarım sonucunda en son Yasin hoca da karar kıldım. İsimlerini yazmayacağım burada şimdi ama 6 tane medyum falcı hoca diye kendilerini tabir eden kişilerle çalıştım. Aşağı yukarı 6 gün 19 ve 25 gün gibi sürelerde kesin sonuç işlemler kesin garantili bir şekilde deyip bana ümitler verdiler bakım yaptılar (sözde bakım) halbuki sonradan öğrendim aynı şeyleri sürekli birilerine büyü var deyip yazıyorlarmış farklı numaradan yazıp uydurma bilgiler yollayınca anladım bunu da güzel taktik bu arada deneyin. İşte böyle böyle insanları mağdur ediyor bu mahluk mu diyim ne diyim vasıfsızlar. Olmadı sonum olarak bende boşluktaydım kandırıldım yani. En son son dedim artık Yasin hoca da olmazsa bırakacağım bir daha asla hoca moca aramayacağım diye söz verdim kendime. Keşke daha önceden tanısaydım hocamı. Mütevazi ve yardımsever birisi. Kendinden övgü ile bahsedilmesinin sevmez pek ama aynı zamanda çok iyi bir hayır sever. Lafı çok uzattım. Sadede geliyorum 🙂 şimdi benim karmaşık bir evliliğim vardı eşimle hayatımıza müdahil olan ailesi tarafından baskılar psikolojik ültimatomlar vs artık bildiğiniz gınağı gelmişti bildiğiniz isyan bayrakları çektim. Çocuğum olmasa bir dk Durmaz insan evladı olan anlar bilir beni. Neyse ki bu durumdan kurtulmaz aile iç huzurumuzu sağlamak için destek aldım hocamdan. Allah bir değil bin kere razı olsun bağlama celbiyle 23 günde sonuca adım attık şükür. Şimdi herşey daha güzel ve stabil. Biraz uzun oldu ama böyle kardeşler. Allah’a emanet olun hoşcakalın;)

 4. sadık dedi ki:

  en sıkıntılı zamanlarımda bana destek veren kral insan

 5. Salih45 dedi ki:

  İyi akşamlar herkese adım salih. Manisa’dan yazıyorum. Allah’ın selamı üzerinize olsun. ön yargılarımı kıran ve beni duaya teşvik eden hocama saygılarımı sunuyorum. 6 tane medyum hocayla çalışan birisi olarak çok mağdur edildiö değerli arkadaşlar. Yasin hoca benim içimi ısıtan gerçek anlamda kendisinde doğruları bulduğum biridir. Lafı biraz uzatacağım kusur olursa affola. Şimdi ben kendine hoca diyen şarlatanların ellerine düştüm ilk başta. Birisi dedi büyü var tamam hoca boz sonra dedi sana kurban görünüyor tamam hoca kes dedik sonra dedi sana rahmani olmuyor şeytani gireceğiz en sonunda dedim hoop dur orada. Yani ben 36 yaşında biri olarak bu insanların tuzaklarına düştüm. Ne yazıkki üzerimde olmayan büyüye bozdurmak için yalandan ücretsiz baktım sen de bu diyenlere kandık. Sonra anladımki kullanılmışız para vermekten başka bir şey değil. Tarafıma kesilen kurbanların resimleri bile atılmadı video çekilmedi. Anladımki yalan dolanla kandırılmışız. Her neyse olan oldu geçen geçti. Ama şunu söylemeliyim bu insanlar arasında tanıdığım gerçekten güvenip işte bu dediğim tek kişi hoca olarak Yasin beydir. Kendisinden çok memnun kaldım dürüstlüğünden. Zaten çalışanlar varsa bilirler ne zaman arasam ulaşabiliyorum ne zaman yazsam sıkılmadan cevap veriyor. Henüz etki alabilmiş değilim ama çalışmanın yeni olmasına bağlıyorum. Zaten garanti de vermedi çok güzel açıklamalar yaparak bu işlerin garantisinin olmadığını herşeyin Allah’ın takdiri olduğunu mükemmel şekilde anlattı. Söyledikleri verdiği örnekler o kadar mantıklı ki muazzam. Çok uzattım lafı hakkınızı helal edin. Kendinize iyi bakın Allaha emanet olun.

 6. sedat dedi ki:

  eli öpülesi bir insan şu mübarek ramazan ayında yüzümü güldürdü Allah ne muradı varsa versin. herkeşe selamlar dua ile kalın dostlarr.

 7. Rojbin dedi ki:

  Bana bağlansın hep benim için çabalasin istiyorum ve bi Nisan istiyorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu