Bağlama Vefkleri

Bağlama Vefki Nedir

Bağlama Vefki Nedir

Bağlama Vefki Nedir; Medyumların büyü ve risklerinden çekinen ama dileklerini oldurmak isteyen danışanlarına özel ilmî bilgiler ışığında hazırladıkları bağlama vefki çalışmaları vardır. Bunlar büyü değildir, hazırlanılırken konu edilen kişiler üzerinde hiçbir şekilde irade kontrolü söz konusu olmaz. Ancak o kişiye partnerin kendisini seviyor olduğunun hatırlatılması ve o kişinin içindeki sevgi duyusunun harekete geçirilmesi  bu vefk çalışmaları sayesinde olur.

Bağlama Vefki Nedir
Bağlama Vefki Nedir

Tamamen dua, inanış, evrenin çekim yasası ve özel ilimler desteğiyle yapılan bağlama vefki faydaları saymakla bitmez. Ailenin ve birlikteliğin korunup0 güçlenmesi için muhteşem bir dinsel destekleyicidir. Dualarla yönlendirildiğinden, okunan salavatların desteğini aldığından tutmaması için hiçbir neden yoktur. Vurgulamakta fayda vardır ki kişi inancı her şeyin üzerindedir. Vefk çalışmasının büyüsel bir etkisi yoktur. Tamamen kişi inanır, Allah’tan ister ve ona yakarır. Sadece enerjisel bir destekleyici olarak vefki üzerinde taşır. Burada bir ruhanî göreve girmez, tamamen fani ve hayırlı bir çalışmadır.

Vefk Nasıl Yapılır?

Gizli ilim ve hesaplamalar gerektiren bağlama vefki yapılışı büyü işlemleri kadar çetin değildir. Ancak muska yazma ve Ebcet hesaplama konusunda bilgi sahibi bir medyumun desteği sonuç almak için önemlidir. Muskanın, yani bir anlamda vefk uygulamasının sonuç alması için seçilen duaların yeri büyüktür. Allah’ın 99 esmasından hangisinin kaç kere, hangi zamanlarda zikredilmesi gibi detaylar, bağlama vefki nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını oluşturur.

Eğer yapılışından daha ciddi bir detay varsa, onun da taşıyan kişi olduğunu bilmelisiniz. Bağlama vefki yapıldıktan sonra şunlara dikkat edilmelidir:

 • Taşıyan kişi kadınsa, adet günlerinde asla o vefki taşıyamaz. Ayrıca regl döneminde okumaları da yapamaz.
 • Bağlama vefki taşıyan herkes gusül abdestli olmak zorundadır. Vefk ile birlikte hacet görme ya da duş alma işine kesinlikle gidilemez.
 • Zikir ve okumaların medyumun önerdiği vakitlerde ve önerdiği sayıda olması tutması adına dikkat edilmesi gereken bir veridir.
 • Vefk üzerinizdeyken yanarsa, ıslanırsa, pis bir yere düşerse işlem tutmaz. Böyle bir durumda yenileme talep etmelisiniz.

Gördüğünüz gibi hazırlamaktan daha önemli bir şey varsa, işlemi güvenli bir şekilde sonuçlandırmaktır. Bağlama vefki çalışmasını hazırlayan medyum olsa da okuyan, üzerinde inanarak taşıyan ve işlemin olması için tüm kalbiyle dua edenin danışan olduğunu artık biliyoruz. Son olarak bu çalışmanın herhangi bir ailesi ya da ilişkisi olan kimseler üzerinde etki etmeyeceğini dile getirmeliyiz. Şer, vefk üzerine konu edilemez. Vefk sayesinde birinin yuvasından, huzurundan kopup gelmesini dileyemeyiz.

Bağlama Vefki Etkileri, Tutma Süresi

Bilinen bazı bağlama vefki etkileri şu şekildedir:

 • Rüyada sık sık vefk yaptıran kişinin görülmesi
 • Güzel hatıraların akla gelmesi
 • Şans eseri vefk yaptıranla karşılaşılması, onu hatırlatacak yerlere denk gelinmesi
 • Kişinin mantığının, biten ilişkideki kendi hatalarıyla da yüzleşmesi

Görüldüğü üzere, bu belirtilerin hiçbirinde orantısız bir irade kontrolü yoktur. Sadece hatırlatma vardır, ancak son karar yine de partnere bırakılır. Bağlama vefki, o kişi hakkında belirli bir oranda duygusu olan herkes için işe yarar seviyededir. Bunun yanında bağlama vefki tutma süresi için medyumların verdiği genel süre 41 gün olarak bilinir. Pek çok danışan, 41 günün geçmesine rağmen dua ve zikirlerini kesmeden daha ilerleyen zamanlarda da sonuç aldığını dile getirir. Süreci en az 41 gün olarak düşünmek daha sağlıklı olacaktır.

Bağlama Vefki Bozdurma, Bağlama Vefki Günah mı?

Herhangi bir ruhanî varlık ya da irade kontrolü söz konusu olmadığından, bağlama vefki çalışmasının günah olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü bir kişinin hayatını, istek ve iradesi dışında yönlendirmek, yani büyü günahtır. Allah’a zikrederek ve dualar ederek derdini beklemenin bir günahının olduğu kutsal kitabımızda yer almaz. Şunun da vurgulanması gerekir ki vefk çalışmalarında kötü niyetle yapılan işlemin tutması zaten gerçekleşmez. Yuvası olan ve yuvasında mutlu olan bir kişinin bağlama vefki ile size dönmesini elbette bekleyemeyiz.

Bir büyü olgusu içermediğinden, herhangi bir medyuma danışarak bağlama vefki nasıl bozulur sorusunu sormanıza gerek yoktur. Bu vefk çalışmalarının hiçbir risk ve tehlikesi yoktur. Etkilerinin büyük ve güçlü olmasının tek sebebi, rahmanî bağlama çalışmaları olduğundandır. Edilen dualar, söylenen zikirler ve üstte gusül olmadan taşınamayacak olan o vefk, dileği yalnızca Allah’a bağlılıkla sunar. Okumalar, kulun Allah’a yakarışının bir simgesidir.

Okumalısın: Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar ?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir Yorum

 1. meraklı dedi ki:

  Valla ben sevdiğim adamı kendi hatam yüzünden kaybettim. Sonra okumadigim dua kalmadı. Donmedi bir türlü. Onlarca medyum ve hoca gezdim tık yok. En sonunda yasin hocaya denk geldim. Bugün git yarın bir hafta sonra etki eder demedi. biraz vakit ayırılması gerektiğnden bahsetti Yazdı çizdi etti. Bana baska dualar verdi yanlış yapmışım herşeyi dogrusunu gösterdi 2 gün sonra aradı beni sensiz yapamıyorum diye geri döndüü bana hocammmm ..yasin hocanın farkı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir