Bağlama Vefkleri

Bağlama Vefki

Bağlama Vefki

Bağlama vefki genelde karşılıksız aşk durumlarında kullanılan bir işlemdir. Dolayısıyla platonik aşk yaşayanların sıklıkla başvurduğu bir yöntem olmaktadır. Öncelikle bağlama vefkinin bir büyü olmadığını söyleyebiliriz. Her ne kadar aşk için yapılan bir uygulama olsa da aşk büyüsü sınıfına girmez. Çünkü aşk büyülerinde ruhani varlıklardan yararlanılırken bu işlem için söz konusu değildir. Bağlama vefki yapılırken Allah’ın isimleri ve Kuran-ı Kerim’de var olan dualar kullanılır.

Bu uygulama kişiye özel olarak hazırlanır ve özenle hazırlanılması gereken bir işlemdir. Gelin bu işlemin detaylarını başlıklar altında inceleyelim.

Bağlama Vefki Nedir?

Bağlama Vefki
Bağlama Vefki

Bağlama vefki ayrılmış olan ya da araları kötü olup ayrılmanın eşiğinde olan kişileri birleştirmek adına yapılan bir işlemdir. Terk edilmek ya da önceden size aşık olan bir insanın size karşı duygularının bitmesi her insan için zordur.

Bu kabullenilmesi çok zor bir durumdur. Çoğu erkek veya kadın ruh eşlerinin ellerinden kayıp gitmesini izlemek zorunda kalır. İşte bu durumlarla karşı karşıya kalmış kişilerin başvurduğu bir işlemdir, bağlama vefki.

Bağlama vefkinin bir büyü olamadığına daha önce kısaca değinmiştik. Bu işlem, büyüden tamamen farklı olarak dualarla yapılan bir işlemdir. Birbirinden ayrı düşmüş iki kişinin sevgi bağları ile tekrar bir araya gelmesini sağlamak için yapılır.

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır?, Bağlama Vefki

Vefk, kişinin tek başına yapması için uygun olan bir işlem değildir. Bu konuda mutlaka ilim irfan sahibi bir hocadan yardım almanız gereklidir. Vefk işlemi, Ebced hesabı ile yapılmaktadır. İşlemi yapacak olan medyum hoca vefk yaptırmak isteyen kişinin ve yapılacak olan kişinin şahsı bilgilerini öğrenmek ister. Hoca efendi bu bilgilere göre Ebced hesabı yapacaktır.

Bu hesabın sonucuna göre de vefk hazırlanır. Bağlama vefkini yaptıran kişi o vefki üzerinde taşımalıdır. Böylece bağlama vefki en kısa sürede etkisini gösterecektir. İşlemi yaptıran kişi vefki üzerinde taşımak dışında yaşadığı yerde kimsenin görmediği bir yere de saklayabilir. Bazı vefk uygulamaları yeme içme yolu ile de yapılmaktadır.

Bağlama Vefkini Kimler Yapabilir?, Bağlama Vefki

Vefk uygulaması detaylı ve özen gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle de bunu yaptırmak isteyen kişilerin işinin ehli bir medyum hocaya başvurmaları en doğrusudur. Bu tür uygulamaların kulaktan dolma bilgilerle ya da internet ortamından edinilmiş bilgilerle yapılması sakıncalıdır. Bu işlemin etkili olması için dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır:

  • Medyum hocanın Süryanice, Arapça ve İbranice dillerini iyi derecede bilmesi gerekir. Çünkü vefk genelde bu dillerde yazılır.
  • Kuran-ı Kerim’de bulunan bütün ayetleri ve surelerin tümünü ezbere bilmeli.
  • Havas bilgilerine hâkim olmasının yanı sıra medyum hoca Ebced hesaplama konusunda da donanımlı olmalıdır.

Vefk uygulaması tesirli olduğu kadar zor bir işlemdir. Dolayısıyla yaptırmak istediğiniz takdirde bu özelliklere sahip olan medyumlara başvurmalısınız.

Bağlama Vefkinin Etkileri Nelerdir?

Bu işlemi yaptırmak için evli ya da sevgili olmanız fark etmez. Yine bu işlemin tesirli olmasında işlemin yapıldığı kişinin erkek ya da kadın olması da bir fark yaratmaz. Her iki durumda da her iki cins için de bağlama vefkinden tam sonuç alınabilmektedir.

Yapılan çoğu vefk 40 gün içinde etkisini göstermektedir. Öyle ki etkisini bir kere gösterdikten sonra da ömürlüktür. Etki gözlemlendiği andan itibaren sevdiğiniz kişinin zihninde sizinle geçirdiği tüm güzel anılar canlanacaktır. Bu güzel anılar sevdiğinizin zihninde zamanla daha çok yer alacaktır. Bu durum duygularına da yansıyacak ve sizinle görüşebilmek için imkân yaratmaya çalışacaktır. Bundan sonrasında size düşen tek şey sabırla beklemek olacaktır.

Bağlama Vefkini Yaptıranlar

Vefk işlemini yaptıranların %80’i uygulamanın olumlu tesirlerini bildirmişlerdir. Buradan yola çıkarak da uygulamanın ne derece tesirli olduğunu söylemek mümkündür. Çevrenizde bu işlemi yaptırmış bir kimse var ise duyacağınız yorum oldukça tesirli olduğuna dair olacaktır.

Bu işlemi yaptıranlardan gelen yorumların çoğu mutlulukla sonuçlanmış ilişkilerdir. En çok yapılan yorumlar arasında çiftlerin muhabbetlerinin arttığı ve artık birbirlerini tanıma fırsatlarının olduğu bulunmaktadır. Bu işlemden sonra eşler başka yerlerde zaman geçirmek yerine yuvalarında mutlu vakit geçirmişlerdir. Başka sapkınlıklara ve kötü alışkanlıklara ihtiyaç duymamışlardır. Çiftlerin birbirlerine karşı soğuk davranışları ve inatlaşmaları yerini karşılıklı saygıya ve sevgiye bırakmıştır. İlişki sadece cinsellik üzerine değil, şefkat ve mutluluk üzerine kuruludur artık.

Ayrıca Çabuk Tutan Muhabbet Duası yazımıza da gözatabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. Nurtenayse dedi ki:

    Hocam sizinle daha önce neden karsilasmadik ya inanmıyorum şuan 1 senedir peşinden koştuğum cocuk benimle ilgileniyor hergun dua ediyorum size saplantı haline gelmisti bnde ya çok tesekkur ediyorum gitmedigim psikolok kalmadi terapi bile aldim inanmıyorum hala hala inanmıyorum çok sagolun

  2. Feraye dedi ki:

    Selamin aleyküm hocm bu vefki nasıl bozucaz benim kizima yapildgini dusunuyrm nisanlandi 1 ay sonra baskasna kacti nisani atıp kaçtığı kiside imamnikahi kyms şuan cokcuklri olmadn bu işi bozmk istiyoruz bana bi yrdmci ol

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir