Aşık Etme Büyüleri

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde en yaygın başvurulan büyülerden olan bakır levha büyüsü, hala etkisini yitirmemiş olan köklü büyülerdendir. Daha çok, sevdiğine kavuşmak isteyen, sevdiğiyle arasındaki soğukluğu ortadan kaldırmak isteyen,giden ve terk eden sevgiliyi, eşi, nişanlıyı geri getirmek isteyen kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Bakır bir levha üzerine çeşitli özel yazılar yazılarak ve dualar okunarak yapıldığı için bakır levha büyüsü ismini almıştır. Bu büyü türü, bakır levha celbi adıyla da bilinmektedir. Oldukça güçlü bir aşk büyüsü olan bakır levha büyüsü de, tıpkı diğer büyü uygulamalarında olduğu uzman, güvenilir bir hocaya yaptırılmalıdır.

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır
Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır

Ak büyüler arasında yer alan bakır levha büyüsü, genellikle iyi niyet esas alınarak yaptırılmaktadır.  Pek çok farklı amaç ile yapılan ve alanları çok geniş olan bu büyünün sıklıkla tercih edilmesinin en büyük nedeni, çok etkili olması ve doğru uygulandığında kısa sürede başarılı sonuçlar elde edilmesindendir. Ayrılan sevgiliyi, evi terk eden eşi kendisine aşık etmek ve geri kazanmak isteyenlerin en merak ettikleri soru ise bakır levha büyüsü nasıl yapılır? sorusudur.

Büyünün nasıl yapıldığı, gerçek havas ilmine sahip medyum hocaların yöntemlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Yöntem değişse de, sonuç belirli bir amaca yöneliktir. Bakır levha büyüsünde öncelikle, uzman medyum hoca tarafından kullanılacak olan malzemeler belirlenmektedir.  Öncelikle ebcet hesabının yapıldığı bakır levha büyüsünde en çok kullanılan yapılış biçimi adımları şu şekildedir:

  • Ecbet hesabının yapılmasının ardından dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsna okuması uzman medyum hoca tarafından yapılır.
  • Büyü yapılacak kişi ile annesinin adları üzerinden ebced hesabı gerçekleştirilir.
  • Kişiye özel hazırlanan tılsımlı kelimeler, bakır levhaya özel çivi veya teller kullanılarak özenle yazılır.

Bakır Levha Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kişiye bakır levha büyüsü yapıldığının nasıl anlaşıldığı da oldukça merak konusudur. Bakır levha büyüsü belirtileri, büyünün yapılma amacına dayalı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Yine de bazı etkiler,  her bakır levha büyüsüne maruz kalan kişi üzerinde ortaktır. Bu ortak etkilerin başında,  büyü yapılan kişinin sosyal yaşamdan korkmaya başlaması gelmektedir. Geceleri ter içinde uyanması ve kabuslar görmesi de bir başka ortak etkidir. Kısa süre içinde büyü yaptıran kişiye büyük bir aşk beslemeye ve sürekli onu düşünmeye başlayan kişi, odaklanma güçlüğü de yaşayabilmektedir.

Tavırlarında da bir takım değişiklikler meydana gelebilir.  Örneğin büyü yapılan kişi, eğer normalde sinirli ve gergin bir karaktere sahipse büyü yapıldıktan sonra çok daha yumuşak ve sakin bir tavra bürünebilmektedir. Kendisine bakır levha büyüsü yapılan kişi, kötü anlamda değişimler göstermemektedir. Çünkü bu büyü iyi her zaman iyi niyetle yapılmaktadır.

Bakır Büyüsünün Etki Zamanı

Büyülerin etki etme zamanlarıyla ilgili elbette net bir tarih söylenemez. Çünkü büyülerin etki zamanları yapılma amaçlarına, medyum hocanın yöntemine ve büyü yapılan kişinin bünyesinin büyüye karşı gösterdiği tepkiye, kişinin iradesine göre değişmektedir.  Bakır levha büyüsü, en etkili bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Bu konuda sahiden tecrübe ve ilim irfan sahibi uzman bir medyum hocadan yardım alındığında büyü, 2 veya 3 hafta içinde etkisini gösterebilmektedir.

Bakır Levha Büyüsü Bozulabilir mi?

Uzun yıllar boyunca kişinin sevdiği insanla yaşamasını, huzursuzlukların ve soğuklukların, ayrılıkların giderilmesini sağlayan bakır levha büyüsü, çok uzun yıllardır güçlü bir aşk büyüsü olarak başvurulan bir büyüdür. Bu büyünün etkisindeki kişi, aşk duygusu kontrolünü büyüye bırakarak davranır. Bakır levha büyüsü yapılan kişi, pozitif duygularla kendisini seven ve büyüyü yaptıran kişiye döner.

Hatta evini ve kendisini seveni terk eden kişide pişmanlık duygusu bile oluşabilmektedir. Bakır levha büyüsü nasıl bozulur? sorusu da, özellikle kendisine bu büyünün yapıldığından şüphelenen kişiler tarafından cevabı merak edilen sorulardandır. Elbette, bakır levha büyüsü bozulabilmektedir. Ancak bu çok etkili büyünün bozulabilmesi için tıpkı yaptırırken olduğu gibi işinin ehli, güvenilir ve ilim ve irfan sahibi bir medyum hocaya başvurmak gerekmektedir.

Büyü bozma işlemi, hocalar tarafından yazılan muskalar ve vefkler hazırlanarak yapılır.  Bu muska ve vefkların saklanması ya da içilmesinden sonra büyü bozulur. Bunun dışında, sabah uykudan kalkınca ve gece yatmadan önce okunan dua ve sureler de büyünün bozulmasında etkilidir. Bunların her gün okunması gerekmektedir. Bu her gün okunan dua ile sureler, kişiyi büyünün yapılmasına karşı da korur. Okunması gereken sureler, Fatiha Suresi, Felak Suresi, Bakara Suresi, AyetelKürsi, İhlas Suresi ve Nas Suresi’dir.

Okumalısın: Havas İlmi Ne Demektir?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

2 Yorum

  1. arya dedi ki:

    hocam merhaba . benim erkek arkadaşımla sorunlarım artıkça artıyor bakır levha büyüsü aramızdaki sorunları düzeltmeye yeterse yani uygunsa birbirimizi anlamada bize daha iyi yardımcı olacaksa hemen yaptırmak istiyorum çünkü aramızda sevgi var birbirimize zıt gidiyoruz kem göze mi geldik kuzenleri birşey yaptı aileye yabancı gelmesin diye bilemiyorum 05464843166 numaranız size ulaşacagım

  2. ensar dedi ki:

    bir arkadaşım yalan söyledi bana acayip sinirlendim . En yakın arkadaşım 2 senedir can dostum gibi yakındır hep yanımda her şeyimi bilir gizlimiz saklımız yoktur. O yalanı bana söylemesi hakkında düşündüğüm her şeyi anında sildi attı bende ona hayatında unutamayacağı bir ders verecektim bir hocaya başvurdum o kişiye acı cektirecek ve neden olan sebebleri kendine bir bir sorduracaktı bu tarz işlemde ters tepme yanlış haksız yere acı vermekte olup yanlışa neden olduk hepsi geri döndü beni buldu iki yakam bir araya gelmiyor dertlerim beni bitirdi içimde sıkıntı var yardımcı olacak hoca arıyorurdum bana sizi önerdiler çok zor durumdayım bana lütfen yardımcı olurmusunz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir