Büyüler

Bal Mumu Büyüsü Nedir?

Bal Mumu Büyüsü Nedir?

Bal mumu büyüsü nedir sorusu çift niyet ve çift amaç ile yapılabilen bir büyü türü olmaktadır. Bu nedenle birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bal mumu hasımlara karşı yapılan büyü türleri arasında yer almaktadır. Çift niyetli olması ile hem hasıma zarar vermek hem de hasımlardan korunmak için yapılabilir. Bal mumu büyüsü çok eski çağlardan beri yapılır. Fakat günümüzde bu büyüyü doğru bir şekilde yapabilen çok kişi olmadığı için bal mumu büyüsü yaptıracağınız medyum ilim sahibi biri olmalıdır.

Bal Mumu Büyüsü
Bal Mumu Büyüsü

Bir şeyi başarmak, mevki makam kazanmak için de yapılabilir. Kişinin düşmanları varsa onlara karşı büyük bir koruma sağladığı da bilinmektedir. Kişinin niyetine göre yapılan bal mumu büyüsü faklı amaçlara yönelik etkili sonuçlar doğurma konusunda oldukça başarılı olan bir büyüdür.

Yasin Hoca ve Bal Mumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bal mumu büyüsü nasıl yapılır sorusu günümüzde birçok insan tarafında ismi ve çeşitli amaçlara hizmet etmesi nedeni ile sorulan sorulardan bir tanesi olmaktadır. Bal mumu büyüsü bir adet mum kullanılarak işinde bilgili olan bir medyum hoca tarafından uygun şartlar altında yapılan bir büyüdür. Bir konuda başarıya ulaşmak isteyen kişiler son dönemlerde bu büyüye oldukça çok ilgi duymaya başladı. Dünya çapında yapılan oranı yüksek bir büyü olmaktadır. Yapımı için güvenilir bir medyum hoca bulmak en sağlıklı adım olacaktır.

Bal mumu büyüsünün uygulanması için bir adet muma ihtiyaç vardır. Mumun boyutu ve rengi farketmez fakat evde kendi başına kesinlikle denenmemesi gereken bir büyüdür. Aksi takdirde tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Büyünün niyeti aşılanacak olan kişinin resmine bal mumu damlatılır ve tılsımlar okunur. Ardından resimdeki kişinin isminde bulunan ünlü sayısı kadar bir kırmızı kurdeleye düğüm atılır. Niyete göre işlemler değişeceği için bal mumu büyüsü nasıl yapılır sorusuna net bir cevap vermek mümkün olmuyor. Medyumunuzla niyetinizi konuştuktan sonra doğru işlem uygulanır

Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Bal mumu büyüsü belirtileri nelerdir sorusunun cevapları arasında hem kötü hem de iyi niyetler ile yapılan bir büyü olması nedeni ile etkileri değişiklik gösterir. Bağlama ve aşk için de kullanılan bir büyü çeşidi olmaktadır. Kullanımı, yapılan bal mumunun oranı ve ölçüsü boyutunda da büyünün tutması açısından önem arz eder. Bal mumu büyüsünü temel malzemesi bir adet mum olmaktadır.

Mum kullanılarak yapılan büyüler için niyet her daim değişebilen bir unsur olmaktadır. Bal mumu büyüsü iyi niyetler güdülerek yapıldığı zaman bağlamak, birleştirmek, aşık etmek amacı ile karşı tarafın duygularını değiştirmek için kullanılabilirken, karşı tarafa zarar vermek amacı ile de kullanılabilir. Çevrenizde sevmediğiniz ve size zarar veren insanlardan gelecek kötülüklerden ve zararlardan korunmak amacı ile de yapılır. Bu yüzden bal mumu belirtileri nelerdir sorusuna maalesef net bir cevap vermek mümkün olmuyor.

Bal Mumu Büyüsü Zararlı mıdır?

Bal mumu büyüsü zararlı mıdır sorusu birçok büyü yaptırmayı düşünen kişiler tarafından sorulmakta olan bir soru türü olmaktadır. Ne yazık ki bal mumu büyüsü zararsız basit büyüler kategorisi içerisinde yer almaz. Ciddi tehlikeli sonuçlar doğurabilen bu büyü mutlaka usta bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. İyi bir medyum hoca tarafından yapıldığı takdirde bu kötü sonuçlar ortadan kalkacaktır.

Fakat en ufak bir hata da yaşanabilecek olan problemlerden bahsetmek gerekirse hem yapan hem de yaptıran kişiler için hiç olumlu şeyler olmaz. Özellikle kötü amaçlar ile yapıldığında hasmının başına gelmesini umduğunuz şeyin kendi başınıza gelmesi muhtemeldir. Peki yanlış yapılan bal mumu büyüsünde yaptıran kişide ne gibi sorunlar ortaya çıkar;

  • Yavaş yavaş sağlıklı düşünme becerisini yitirmeye başlar.
  • Halüsinasyon görmeye başlar ve olmayan fısıltılar duymaya başlar.
  • Geceleri rahat uyuyamaz, sürekli uykusu bölünür ve uyanır, kabuslar görür.
  • Sürekli baş ve eklem ağrıları yaşar ve doktorun yazdığı ilaçlar bu sorunları çözemez.

Bunlara benzer daha birçok sorun ile karşı karşıya kalır. Tüm bu sayılan sebepler yüzünden mutlaka işinde uzman bir medyum hoca ile çalışmak ciddi manada önem taşır. Bal mumu büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Yapıldıktan sonra bozulması oldukça zordur.

Okumalısın: Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Öğrenebilirim?

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir