Aşk Duaları

Bana Aşk Duası Yapıldığını Nasıl Anlarım

Bana Aşk Duası Yapıldığını Nasıl Anlarım

Bana Aşk Duası Yapıldığını Nasıl Anlarım

Bana Aşk Duası Yapıldığını Nasıl Anlarım
Bana Aşk Duası Yapıldığını Nasıl Anlarım

Dünya üzerinde oldukça fazla enerji ve çeşitli karakterlere sahip milyarlarca insanın yaşadığı su götürmez bir gerçekken, bana aşk duası kim yapacak ya da bana aşk duası yapılamaz demek çok büyük bir yanılgı olacaktır.

Kaldı ki tarih boyunca en çok yapılan büyü ve duaların en başında aşk için yapılan dua ve büyüler yer alırken sizin bana aşk duası yapılmamıştır demeniz kelimenin tam anlamıyla ihmalkârlık olacaktır. Burada demeniz gereken şey bana aşk duası yapılmaz değil bana aşk duası yapıldığını nasıl anlarım? Olmalıdır.

Aşk Duası Yapıldığını Anlamak İçin Neler Gerekir?

İnsanoğluna verilebilecek en büyük öğüt bu hayatta herkesten her şeyi beklemesi gerektiğidir. Çünkü yukarıda da belirttiğimiz gibi, dünya üzerinde milyarlarca karakterde insan ve bu insanların ortalığa saçılmış çeşitli duyguları olduğudur. Bu nedenle de kendini korumak – hem de her şeye bu kadar kolayca ulaşabildiğimiz şu dönemde – son derece önemlidir.

Özellikle büyü ve dualar, çok uzun bir geçmişten bu yana bu kadar yaygın bir şekilde kullanılmaktayken kendinizi bu tür enerjilerden korumanız farz olmuştur. Bu bağlamda bana aşk duası yapılıp yapılmadığını nasıl anlarım? Ya da aşk duası yapıldığını anlamak için neler gerekir? Şeklinde de sorular sormanız her zaman sizin yararınıza olacaktır. eğer ki size bir aşk duası yapılıp yapılmadığı konusunda tereddütleriniz var ise öncelikle bu tereddüdün kaynağını çok iyi analiz etmeniz gerekir.

Aşk Duası Yapılmış İnsan Davranışları Nelerdir?

Herhangi bir büyü ya da dua etkisi altında bulunan bir kişi, kendisine büyü yapılıp yapılmadığını çok da anlayamaz. Hatta ortada ayan beyan bir şey yok ise kendisine bir büyü ya da dua yapılıp yapılmadığından bile şüphe duyamaz. Çünkü zihni ele geçirilmiştir. Zihni her daim bulanık ve gözü o büyünün etkileri dışında hiçbir şey göremeyecek hale getirilmiştir.

Herhangi bir duanın ya da bir büyünün etkisi altında olan bir kişi, kendi aklı ile hareket edemeyeceği için bana aşk duası yapıldığını nasıl anlarım? Gibi bir sorunun kenarından kıyısından geçemeyecek halde olduğu için böyle bir ihtimalin var olabileceğinden bile haberdar olamayacaktır. Bu nedenle her insanın aklı başında iken etrafında olup bitenlere ve ne tarz insanlar ile görüştüğüne de son derece dikkat etmesi gerekir.

Aslına bakarsanız kimden ne tür bir zarar geleceğini de bilemeyeceğimiz için düzenli olarak bir medyum hoca ile görüşüp size herhangi bir aşk duası yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi almanız çok yerinde bir davranış olacaktır. Aşk duasının etkileri son derece çeşitli olup farklı etkenlere göre de değişkenlik gösterecektir. İşte tam da bu nedenle size bir aşk duası yapılıp yapılmadığını anlamanız çok zor olacaktır ama genel hatları ile belirtmek gerekirse, aşk duası ya da aşk büyüsü yapılmış olan bir insan; gözü büyüyü ya da duayı yapan kişi dışında hiçbir şeyi göremez, adeta aşktan gözü kör olacak hale gelir. Hayatında o insanı ilk sıraya koyar ve gece gündüz o insanı görür. Hatta ne yöne baksa o kişiyi görür. Aşk büyüsü ya da aşk duasına maruz kalmış bir insan için söylenen gece gündüz o kişiyi düşünür lafı da gelişigüzel kurulmuş ve lafın gelişi söylenmiş bir söz değildir.

Aksine üzerinde durulması gereken bir sözdür çünkü o insan kelimenin tam manası ile o insanı baktığı her yerde görecektir. Herhangi bir aşk duası ya da büyüsü etkisindeki bir insan gece rüyalarından hep o kişiyi görecek bunun yanı sıra gündüz de hiç aklından çıkmadan o kişiyi düşünüp hatta hayal olarak bile o kişiyi görecek hale gelecektir. Yolda yürürken tanımadığı insanları bile hiç benzemedikleri halde o kişi zannedip heyecanlanabilecek kadar o insanın kölesi olacaktır. Bu tür davranışlarını varsa bir aşk duası etkisi altında olma ihtimaliniz yüksektir.

Aşk Duaları Nasıl Bozulur?

Size ya da bir yakınınıza yapıldığını düşündüğünüz aşk duası için öncelik olarak aşk duası yapılıp yapılmadığını anlamak ilk adımınız olmalıdır. Ardından bu yapılan aşk duasının hangisi olduğunu öğrenip bir medyum hocaya gitmeniz gerekir.

Dil Bağlama Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir