Bingöl

Bingöl Karlıova Medyum

Bingöl Karlıova Medyum

Bingöl Karlıova Medyum ve Soğutma Duası hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen kişiler için bu yazımızı paylaşmaktayız. Soğutma duası sizden uzaklaşmasını isteğiniz kişiler için yapılan bir uygulamadır. Bu dua sayesinde sevmediğiniz istemediğiniz ve sizlere musallat olan varlıklardan da kurtulmanıza vesile olacaktır.

Bingöl Karlıova Medyum
Bingöl Karlıova Medyum

Soğutma Duası tesiri oldukça yüksek olan bir dua uygulaması olması ile birlikte uzman bir medyum hoca tarafından yapıldığında hızlı bir şekilde sizden uzaklaşmasını istediğiniz kişiye size karşı soğukluk duymasını sağlayacaktır. Kimi zaman insanlara musallat olan varlıklar da olabilir bu nedenle kişiler kısmetinin kapalı olduğunu düşünür. Bunun nedeni aslında sizlere musallat olan varlıklardan da kaynaklanmasıdır aynı zamanda kısmetinizin kapanması içinde büyüler yapılmış ola bilir bu nedenle büyü bakımı yapılması gereklidir.

Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Soğutma Duası yapılışı için uyulması gereken kurallar olması ile yerine getirilmesi gereken kaideler de mevcuttur. Bireysel olarak soğutma duası yapmak istiyorsanız bir hocadan destek almanız sizler için daha iyi olacaktır. Bireysel olarak yapılan işlemler esnasında yanlış yapılan veya eksik yapılan bir okuma soğutma duasının gerçekleşme süresini uzata bilir. Bu konu hakkında Yasin hocamız ile iletişime geçmeniz ve yapılacak olan okumaları detaylı bir şekilde öğrenmeniz sizler için daha iyi olacaktır.

Birçok sitede Soğutma duası hakkında paylaşımlar bulunmaktadır. Ama Soğutma büyüsü sadece kişiler arasında yapılan bir dua uygulaması değildir. Aynı zamanda alkolden, sigaradan, kötü alışkanlıklardan, eşinizin başka kadın veya erkeklere olan ilgilerinin bitmesi için de soğutma duası yapıla bilir. Bunun için ise farklı okumlar olduğundan paylaşılan duaların hangi amaç için yapılacağı konusunda net bir bilgi paylaşımı yapılmamıştır.  Yasin hocamıza sorunlarınızı net bir şekilde açıkladığınızda hangi duanın hangi zaman aralığında okunacağı konusunda net bir bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Soğutma Duası Yapan Bingöl Karlıova Medyum

Allah’a sığınan yarı yolda kalmaz sizlerde sığındığınızda yarı yolda kalmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Rabbim tüm hikmeti ile bizlere göndermiş olduğu yüce kitabımız Kuran’ı kerim içinde her derde deva her soruna okunacak bir sure, ayet, salâvat ve daha sayamadığımız ilimlerini Müslüman olan kullarına göndermiştir. Soğutma duası da bunlardan biridir bu duayı ilmi ile icra eden Yasin hocamız sayesinde soğutma duası hakkında bilgi edinmeniz ve dua için uygulama işlemini gönül rahatlığı ile yaptıra bilirsiniz.

Bağlama Duası: Hakkında yazımızı okumak isteyebilirsiniz.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir