Bitlis

Bitlis Adilcevaz Medyum

Bitlis Adilcevaz Medyum

Kimi zaman başımıza gelen olaylar ile başa çıkmamız zordur. Bitlis Adilcevaz Medyum arayarak bu olaylara karşı önlem almak isteyen kişiler güvenilir medyum aramaktadırlar. Medyumlar büyük ilimlere sahip olan ve yapılmış olan büyülerin bozulmasında büyük roller oynayan kişilerdir. Sizlerde başınıza ansızın gelen ve sebebinin ne olduğunu anlamadığınız olaylar ile karşı karşıya gelmeniz elbette mümkündür. Bu olaylar sürekli olarak tekrar ediyorsa şüphe edilmesi gereken konu büyülerdir.

 

Bitlis Adilcevaz Medyum
Bitlis Adilcevaz Medyum

Büyüler insan yaşamlarını olumsuz etkiledikleri gibi iyi niyetler ile yapıldığında ise her şeyin yoluna girmesini sağlamaktadır.  Birçok büyü çeşidi bulunduğu bir gerçektir bu büyülerin bozulması ve yapılması bir o kadar tecrübe ve bilgi sahibi olmayı gerektirir. Her yapılan büyünün bozulması esnasında yapılan büyü ritüelleri farklılıklar göstermektedir.

Örnek vermek gerekirse bir bağlama büyüsüne maruz kaldığınızda büyü yaptıran kişiye karşı bir bağlılık hissetmeye başlar ondan başkasını düşünemez hale gelebilirsiniz. Kısmet bağlama büyüsü yapıldığında erkek yâda kadın hiç fark etmez evlilik konusunda sorunlar yaşaya bilir işinizde olumsuz olan etkenlerle karşı karşıya gelebilirsiniz.  Bu gibi belirtiler karşında bir medyumdan destek almanız gerekecektir.

Büyü Nasıl Bozulur Bitlis Adilcevaz Medyum

Az önce bahsettiğimiz gibi her büyünün yapılışı farklı olduğu gibi büyüyü bozmak içinde farklı yöntemler uygulanır. Bunun için gizli ilimler yani ( Havas ilmine) sahip olmak gerekmektedir.  Havas ilmine sahip olan medyum sayısı iki elin parmak sayısını geçmediği bilinmektedir. Ama ülkemizde yüzlerce medyum bulunduğu da ayrı bir durumdur.

Büyü nasıl bozulur neler yapmak gerekir ve nasıl bir yol izlenmesi konusunda birçok bilgi veren siteler olduğundan dolayı bu gibi bilgilerin ne kadar doğru ve yanlış olduğu tartışmaya açıktır. Her büyü farklı özeliklere niteliklere sahip olduğu gibi büyüyü yapan kişinin bilgi ve deneyimi de bir o kadar önemlidir.  Uzman olmayan medyumların yapmış oldukları büyüler kısa bir zaman içinde bozulabilir, Fakat uzman olan ir medyum kişinin yapmış olduğu büyüyü ya kendisi yâda ondan daha üstün bir medyum tarafından bozulur.

 

Yasin hoca havas ilmi üzerinde kendisini geliştirmiş olan ve yapılan her türlü büyülerin bozulması konusunda %100 sonuçlar etmiştir. Sizlerde üzerinizde şüphe duyduğunuz büyülerin bozulması veya büyü bakımı için hocamıza ulaşabilirsiniz.

 

Deli Gibi Aşık Etme Duası: hakkında olan yazımızı okumak isteyebilirsiniz.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir