Bitlis

Bitlis Ahlat Medyum

Bitlis Ahlat Medyum

Bitlis Ahlat medyum hocalar çevre il ve ilçelerinde bulunan kişilerin oldukça ilgisini çekmektedir. Bu konuda önemli olan işinde uzman olan medyumlara ulaşmaktır. Medyumlar başa çıkmadığımız olaylar karşında yardımlarına ihtiyaç duyduğumuz kişilerdir. Bu kişiler kendilerini büyüler ve dualar üzerinde geliştiren var olan büyülerin bozulmasını sağlayan insanlardır.

Medyum hocalar kişilere musallat olan varlıkların onlardan uzaklaşmasını sağlayan, aşk büyüsü, sevgi büyüsü ve benzeri birçok büyüler konusunda uzman olan kişilerdir. Tabi her medyumum diyen kişide medyum değildir.

 

Bitlis Ahlat medyum
Bitlis Ahlat medyum

İşlem yaptırmandan önce medyum hakkında detaylı bir araştır yapmamız gereken bir zaman içinde olduğunuzu da bilmeniz gerekir. Kimi insanlar maddi olarak insanları dolandırmak adına kendilerine medyum süsü vererek kendisine başvuran kişileri dolandırmaktadır.

 

 

Bitlis Ahlat Büyü Yapan Medyumlar

 

Büyüler büyük beceri, bilgi gerektiren ve yapımı esnasında dikkatli olunması gereken ritüellerdir. Bunun için uzun yıllar boyunca dersler aldıkları bilinmektedir. Kimi medyumların doğuştan gelen bir yeteneğe ve bilgiye sahip oldukları da ayrı bir gerçektir bu kişilerin yapmış oldukları büyü işlemleri çok hızlı bir şekilde etkilerini ortaya koymaktadır.  Bitlis Ahlat’a medyumluk hizmeti veren Yasin hocamız bilgi darağacının oldukça geniş olması havas ilimlerinde ileri derecede başarılı olması yapmış olduğu işlemlerde kendisini ortaya koymaktadır. Doğu Anadolu da birçok insanın tercih sebebi olması bundan kaynaklıdır.

 

En iyi Büyüler Hangileridir –  Bitlis Ahlat Medyum

 

Büyüler bireylerin isteklerine göre değişim gösterdiği için en iyi büyü kavramında iyi niyet ile yapılan büyülerin en iyisi olduğu söylene bilir. Tabi burada dikkate alınması gereken yine medyum olacaktır. Medyumlar bu büyüleri rahmani olan iyi varlıklarla yapıyorsa büyünün amacına hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Rahmani olmayan varlıklar ile yapıldığı zaman bu varlıklar büyü yapılacak olan kişiye ve büyü yaptıran kişiye zararlar vere bilir. Bunun nedeni ise medyum hocanın işlemleri dikkatli bir şekilde gerçekleştirmemesinden kaynaklıdır. Hayatımızdaki seçimler nasıl önemli ise medyum seçimlerinizde aynı şekilde sizin için önemli olacaktır.

Yasin hoca işlemleri sırasında rahmani olan varlıklardan yardım aldığı gibi gizli ilimlerden faydalanarak büyü ritüelini tamamlamaktadır.

Aşk ve Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi: hakkında yazımızı okumak ister misin

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir