Bitlis

Bitlis Mutki Medyum

Bitlis Mutki Medyum

Sayın Bitlis Mutki Medyum arayan ve sorunlarına çareler arayan kardeşlerimiz. Kimi zaman bir birini çok seven iki insan bile bir birinden uzaklaşarak ilişkilerine bir süre ara vermek durumunda kalabilirler. Bu uzaklaşma sonucunda aralarında var olan sevginin bitmesinin aksine daha da artmasına neden olabilmektedir.  Yaşadıkları bu boşluk esnasında her iki tarafta yanlış kararlar doğrultusunda farklı insanla ile birlikte olabilir. Yaşamış oldukları bu kısa serüven içinde yaşadıkları ne aşk nede sevgidir. Bu durum Eski sevgilinin canını yala bilir.

Bitlis Mutki Medyum
Bitlis Mutki Medyum

Eski sevgilinizin veya eşinizin size geri dönmesini istiyorsunuz ama ne yapacağınız konusunda net bir bilgiye sahip olmaya bilirsiniz. Kimi insanlar onu gerçekten seviyor musun? Onun sana dönmesini istiyor musun?  Gibi sorular sordukları gibi bu soruları kendinize de sormanız gerekebilir. Ve en önemlisi hayatındaki yeni kişi ile gerçekten bir sevgi veya aşk yaşıyor mu? eğer buna inanmıyorsanız en kuvvetli ayırma duası ile sevdiğiniz insanı o kişiden ayıra bilirsiniz.

 

En Kuvvetli Ayırma Duası Bitlis Mutki Medyum

Ayırma duaları arasında en güçlüsü ve en etkilisini yaparken veya yaptırırken dikkatli olunması gerekir. Eğer bireysel olarak kendiniz yapmak istiyorsanız 4 Kez Yasin suresini okumanız arkasından iste Tebbet suresi, Fil Suresini okumanız gerekecektir. Bun okumaların belirli adetleri vardır ama kişiden kişiye bu okuma adetleri değişim gösterdiği için durumu öncelikle medyum hocaya detaylı bir şekilde anlatmanız gerekecektir.

Bitlis Mutki Ayırma Duası Yapılışı

Sevgili Bitlis Mutki ilçesin de yaşayan ve ayrıma duasın hakkında detaylı bilgi için arayışta olan kardeşlerimiz. Bu duaları sizler için sayfamızda sizler için yayınlıyoruz ama şunu unutmamanız gerektiğini sizlere tekrar hatırlatmak istiyoruz. Duaların okunma adetleri kişiden kişiye farklılıklar göstere bilmektedir. Bu nedenle Yasin hocamızdan okuma adetleri hakkında bilgi edine bilirsiniz.  Ayrıma duaları yapımı esnasında kesinlikle bir medyum hocadan destek alınması gerektiğini de unutmamalısınız medyum hocalar bu konuda sizlerin okuması gereken sureler dışında okudukları ayetler ile ayırma duasını tamamlamaktadırlar.  Bir konu hakkında sizleri uyarmak istiyoruz bir başkası ile mutlu mesut yaşayan kişilerin ayrılması için bu duaları yapmak isteyen kişiler büyük günah işlemiş olacaktır.

Bir Günde Aşık Etme Duası; ilginizi çekebilir.

 

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir